Video Konvertor API od Apowersoft

Online Video Konvertor API od Apowersoft je speciálně navržen pro webmastery, osobní bloggery, vývojáře aplikací, podnikové uživatele a další se službou konverze pro uživatele a followery. S pomocí tohoto API, bude mnohem pohodlnější nechat lidi bezplatně konvertovat audio a video soubory jednoduše na vašich stránkách. Abyste z něj získali co nejvíce, musíte zkopírovat a vložit daný kód na své webové stránky. Poté se video konvertor automaticky propojí s vaší webovou stránkou. Neustále tvrdě pracujeme na jeho zlepšení, abychom vám mohli nabídnout ty nejlepší zkušenosti. Máte-li jakékoli další stížnosti a podněty, dejte nám prosím vědět, abychom jej mohli vylepšit.

Jak používat Video Konvertor API od Apowersoft

1. Vyberte tlačítko

2. Zadejte text do tlačítka

3. Náhled

Vyberte soubory pro spuštění

4. Zkopírujte a vložte kód

Přizpůsobení

Pokud máte nějaké specifické potřeby pro tuto službu API, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám jej přizpůsobíme tak, aby se lépe hodil na vaše stránky.

Přehled Video Konvertoru API od Apowersoft

Video Konvertor API umí převést nejen audio/video soubory do jiných formátů a zařízení, například, MP4, AVI, WMV, MOV, WebM, MKV, MP3, WAV, M4A, iPhone, iPad, iPod, Galaxy smartphone atd., ale také umí přizpůsobit nastavení audia/videa, včetně rozlišení, bitrate, snímkové frekvence, kanálu, vzorkovací frekvence, atd. a můžete jej také používat pro pokročilé nastavení, jako je stříhání, oříznutí, otočení, změna video efektů a přidání vodoznaků.

Celý postup k zahájení základní konverze souborů je velmi snadný. Po načtení souborů vyberte formát, ve kterém chcete mít soubor re-kódovaný a poté stiskněte tlačítko Konvertovat pro uložení výsledného souboru do počítače nebo na pevný disk. Není nutná žádná registrace nebo členství. Jakmile do něj vstoupíte, můžete jej okamžitě použít.

Vhodné Použití Video Konvertoru API od Apowersoft

Pro osobní uživatele, prosím, všimněte si, že licenční smlouva API má účinky podle dne, kdy jste ji použili. Měli byste bezpodmínečně souhlasit s použitím tohoto rozhraní API pouze pro neziskové účely. Jakékoliv chování související s reklamou, distribucí, nebo integrací programů bez získání našeho povolení, je zakázáno.

Obchodní uživatelé, kteří jsou ochotni použít naše API v rámci společnosti nebo produktových řad bez reklam, prosím sjednejte si s námi obchodní licence odesláním tohoto online formuláře. A pokud uzavíráte tuto dohodu jménem společnosti, prohlašujete, že máte oprávnění zavázat takovou organizaci k této smlouvě a přebíráte odpovědnost za jakékoliv neshody.