ApowerUnlock byl spuštěn

Apowersoft představil nový produkt - ApowerUnlock. Jak již název napovídá, jedná se o program, který se používá hlavně k odemknutí obrazovky iPhone / iPad / iPod Touch a Apple ID, v případě, že jste zapomněli přístupový kód, získali zařízení iOS z druhé ruky, nebo když se vaše zařízení iOS zamklo po mnoha nesprávných pokusech o heslo. Chcete-li se dozvědět více o ApowerUnlock, stáhněte si jej pomocí tlačítka níže a zjistěte vše o jeho úžasných funkcích.

Stáhnout zdarma
ApowerUnlock byl spuštěn

Nejlepší funkce ApowerUnlock

1. Nejjednodušší rozhraní.

ApowerUnlock má jednoduché a uživatelsky přívětivé rozhraní, které usnadňuje jeho použití. Jak postupovat pro odemknutí obrazovky iOS nebo Apple ID zjistíte jednoduše pouze sledováním pokynů a tipů uvedených v rozhraní programu.

2. Snadné odemknutí Apple ID.

ApowerUnlock poskytuje snadné řešení pro odemknutí Apple ID. Je celkem běžné, že si nemůžete vzpomenout na své heslo na iCloud pro vaše Apple ID. V tomto případě můžete přejít na iCloud a najít řešení. Mohlo by se zdát, že to zabere hodně času; ApowerUnlock vám ale hodně času ušetří. Jediným kliknutím můžete zahájit proces odblokování; Pokud provedete jednoduché kroky v základním rozhraní a nakonfigurujete nastavení v zařízení iOS, můžete během několika minut odemknout iCloud nebo Apple ID.

Snadné odemknutí Apple ID

3. Odemkněte obrazovku iOS bez námahy.

Může se stát, že jste zapomněli přístupový kód obrazovky iPhonu / iPadu, a ApowerUnlock vám s tím pomůže. Umožní vám odemknout obrazovku zařízení iPhone / iPad bez přístupového kódu. Funguje také v případech, když neznáte heslo obrazovky pro iOS poté, co získáte použitý iPhone / iPad. Kromě toho, pokud je obrazovka iPhone / iPad rozbitá a heslo znáte, ale přístupový kód pro odemknutí obrazovky nemůžete zadat, je tu k dispozici opět ApowerUnlock. Ať už je důvod jakýkoli, ApowerUnlock vám pomůže.

Odemkněte obrazovku iOS

Závěr

ApowerUnlock je ideálním programem pro odemknutí obrazovky iOS a Apple ID bez ohledu na to, jak se uzamkne. Pokud jste nechtěně zamkli iPhone / iPad / iPod Touch, můžete se obrátit na ApowerUnlock. Stačí si ho stáhnout a spustit proces odemknutí obrazovky iOS nebo Apple ID.

Hodnocení:4.3 /5(na základě 11 hodnocení)Děkujeme za Vaše hodnocení!
ZveřejněnoBolek Kučeradne doTisková zpráva a zprávy.Poslední aktualizace dne 06-09-2019

Zanechte komentář

Prosím vyplňte své jméno!
Prosím vyplňte obsah recenze!

Komentář (0)

Stáhnout zdarma

Vsadím se, že se ti to bude líbit!