O nás Náš tým

WANGXU TECHLONOGY (HK) CO.,LIMITED je hongkongskou společností, která stojí za vývojem značky Apowersoft. Od našeho založení v roce 2010 jsme se zavázali provádět jednoduchý, kreativní a snadno uživatelný software pro všechny lidi na celém světě. Naše nástroje umožňují uživatelům vytvářet inovativní digitální obsah pomocí mapování mysli, snímků obrazovky, nahrávání zvuku a videa, vytváření videí a multimediální konverze v každodením životě a práci. Kromě toho naše softwarové řešení kryje také mobilní přenosy a management, konverzi PDF, odstraňování pozadí obrázků, obnovu dat, a další.

Zajímavosti o naší společnosti

Jaký příběh se skrývá za společností?

Recenze

Několik významných společností, jako CNET, Filehippo, Makeuseof, Softonic a mnoho dalších, umístilo produkty Apowersoft na své stránky, některé z nich mají pravdivá hodnocení a recenze našich produktů od nestranných expertů, kterým můžete věřit. To vám pomáhá při správném výběru a přináší ty nejlepší zkušenosti.

Obchodní Vztahy

Vítáme různé metody spolupráce od affiliate programu, přeprodeje, publikační činnosti, OEM partnerství, aj., a doufáme, že vám budeme schopni poskytnout pomoc, jako je trvalý společný rozvoj! Prosím, kontaktujte nás prostřednictvím online formuláře, co nejdříve se vám ozveme zpět.

Naše Cíle

new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru