O nás Náš tým

Apowersoft (APOWERSOFT LIMITED) je společnost se sídlem v Hong Kongu, věnující se poskytování řešení digitálních médií lidem po celém světě. Naše nástroje pomáhají lidem v denním životě a zaměstnání vytvářet inovativní digitální obsah díky snímání obrazovky, nahrávání/zpracování audia a videa a multimediální konverzi. Naše řešení take pokrývá mobilní přenos a správu, konverzi PDF, čištění a obnovu dat a další.

Zajímavá fakta o Apowersoft

Jaký příběh se skrývá za společností?

Recenze

Několik významných společností, jako CNET, Filehippo, Makeuseof, Softonic a mnoho dalších, umístilo produkty Apowersoft na své stránky, některé z nich mají pravdivá hodnocení a recenze našich produktů od nestranných expertů, kterým můžete věřit. To vám pomáhá při správném výběru a přináší ty nejlepší zkušenosti.

Obchodní Vztahy

Apowersoft uvítá affiliate program, program přeprodeje, vydavatelský program, OEM partnera a další formy spolupráce, a doufáme, že vám budeme schopni poskytnout pomoc, jako je trvalý společný rozvoj! Prosím, kontaktujte nás prostřednictvím online formuláře, co nejdříve se vám ozveme zpět.

Naše Cíle

Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru