ApowerREC byl Vydán
Komentář

ApowerREC byl Vydán

Naposledy aktualizováno dne 28-12-2017 autorem

15.prosince 2017 – Apowersoft dnes oznámil vydání ApowerREC, zcela nového program, který redefinuje nahrávání obrazovky na různých platformách včetně Windows a Mac, a poskytuje profesionální zážitek z nahrávání obrazovky s pomocí neuvěřitelně intuitivního a přístupného rozhraní. Je to aplikace, která spojuje video rekordér, poznámky v reálném čase, plánování úkolů, video upload, nástroj pro screenshoty a daleko více v jednom obsáhlém programu. Program si můžete nainstalovat níže a podívat se na jeho funkce v následující sekci tohoto článku.

Stáhnout

Skvělé Funkce Zahrnuté v ApowerREC

1. Inteligentní Panel a Panel Nástrojů Překrytí

Tento rekordér obrazovky má inteligentní panel, který se hodí při ovládání různých funkcí. Ovládání vám dovolí rychle vybrat oblast, zvuk a webovou kameru, ze které chcete nahrávat video.

Inteligentní panel

Kromě toho, poté co spustíte nahrávání, se objeví flexibilní panel nástrojů překrytí. Pokud jej nepotřebujete použít, přetáhněte jej na jednu ze stran své obrazovky počítače a panel se zabalí, což je velmi uživatelsky přívětivé. Můžete přes něj jednoduše přejet myší a zobrazit celý panel a poté použít poznámky, screenshot, či jiné nástroje k úpravě své nahrávky.

Panel nástrojů překrytí

2. HD video nahrávání se zvukem

ApowerREC je také ohleduplný rekordér, protože nabízí několik režimů nahrávání, z nichž si můžete vybrat. Můžete nahrávat celou obrazovku počítače, přizpůsobit vybranou oblast nebo zaznamenat oblast kolem pohybující se myši. Kromě toho můžete zaznamenat pouze webovou kameru nebo současně nahrávat webovou kameru a obrazovku. Jako profesionální rekordér, ApowerREC umožňuje vytvářet živější videa, protože podporuje nahrávání videa společně se zvukem ze systému nebo z mikrofonu, či z obou. Kromě toho umí také synchronizovat videa se zvukem.

Video nahrávání se zvukem

3. Poznámky na Obrazovce v Reálném Čase

Pro ty, kteří během nahrávání chtějí přidat poznámky, může být ApowerREC optimální volbou. Poskytuje spoustu možností úprav včetně textu, čar, obdélníku, šipky, zvýraznění a mnoho dalších. Díky těmto funkcím jsou videa intuitivnější a demonstrativní, což je nezbytné zejména při vytváření online výukových a učebních videí, prezentačních tutoriálů nebo jiného digitálního obsahu.

Poznámky na obrazovce

4. Nástroje Automatického Nahrávání Úkolů

Tento program je dodáván se dvěma automatickými nástroji pro nahrávání úloh, jedním z nich je „Plánovač úloh“, který se často používá k vytváření naplánované úlohy pro vzdálené automatické nahrávání požadovaného videa, když nejste v dosahu počítače, zatímco druhý je „Sledovat Nahrávání“, což je velmi užitečné, pokud chcete zachytit určitou aplikaci a automaticky zastavit její nahrávání, pokud se zavře. Obě z nich pomáhají uživateli usnadnit nahrávání a osvobozují je od manuálního nahrávání, pokud není výhodné.

Plánovač úloh

5. Snadná Správa Souborů

Všechna nahraná videa a screenshoty se na hlavním panelu zobrazují samostatně, můžete je snadno spravovat bez přechodu k výstupní složce. Odtud můžete přímo prohlížet název souboru, velikost, délku nahrávání, což je intuitivnější než zobrazení přímo v adresáři. Možnosti správy zahrnuje zobrazení, odstranění, přejmenování, výběr všech atd.

Správa souborů

6. Více Platform Nahrávání

V případě, že budete chtít sdílet nahrané video nebo zachycený snímek se svými přáteli, ApowerREC poskytuje přístup ke všem hlavním platformám pro nahrávání videa, včetně YouTube a FTP. Pokud potřebujete nahrát screenshoty do volného prostoru cloudu pro uložení a sdílení, můžete je také jedním kliknutím myši nahrát na screenshot.net.

Více platform nahrávání

ApowerREC je skutečně užitečný program, který využijete pro různé účely, bez ohledu na to, zda jde o vzdělávání, obchodní prezentaci nebo zábavu. Můžete si jej stáhnout z níže uvedeného tlačítka a vychutnat si všechny skvělé funkce uvedené výše.

Stáhnout

Hodnocení:4.3 /5(na základě 19 hodnocení)Děkujeme za Vaše hodnocení!
Vložil:proTisková zpráva a zprávy.Naposledy aktualizováno dne 28-12-2017

Zanechte komentář

Prosím vyplňte své jméno!
Prosím vyplňte obsah recenze!

Komentář (0)

Získejte je nyní!
APOWERSOFT
Exkluzivní
dárky
&
výhodné
slevy
Zjistěte více
Apowersoft Unlimited
Installer Jedním kliknutím pro 14+ Všech Produktů Apowersoft
new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru