Jak připnout Screenshot na obrazovku počítače
Komentář

Jak připnout Screenshot na obrazovku počítače

Naposledy aktualizováno dne 15-04-2017 autorem

Můžete se ocitnout v situaci, kdy budete potřebovat přepínat mezi otevřenými aplikacemi/stránkami nebo se podívat na dvě okna vedle sebe tak, že na ploše zmenšíte jejich velikost. Nezáleží na tom, jaká bude situace, s tímto problémem se můžete jednoduše vypořádat tak, že použijete Snímání Obrazovky Pro a připnete si screenshot na obrazovku PC.

Je to profesionální screenshotový program speciálně navržený pro jednotlivce I podniky, který vám nabízí devět režimů snímání, včetně režimu vše v jednom, menu, posouvání okna, oblast, volná ruka a další. Pro zjednodušení denních a pracovních úkolů uživatelů byla vydána nova verze (V1.3.0), díky které mohou uživatelé připínat screenshoty na obrazovku počítače. Níže naleznete jednoduchý návod, jak tuto nově přidanou funkci používat.

Tipy: “Rychlý Editor” je navržen pro okamžitou editaci při snímání, zatímco “Pokročilý Editor” je pro profesionálnější editaci po snímání. Všimněte si prosím, že tato funkce je přístupná pouze v “Rychlý Editor” a můžete si ji nastavit ve “Výstupu”.

Výstupu

Dodatečné funkce tohoto softwaru pro zachycení obrazovky zahrnují plánování úkolů pro pořizování snímků, foto budku, nahrávání obrázků a sdílení, nahrávání obrazovky a další. Abyste zjistili více o tom, jak tuto funkci používat, můžete si přečíst sekci Často kladených dotazů.

Použití v různých situacích

Tato funkce je velmi výhodná v životě I práci a může být využita v celé řadě následujících situací.

Výuka a učení

Učitelé a studenti, kteří si potřebují zkontrolovat odpovědi a otestovat/vyzkoušet, mohou udělat screenshoty standardních odpovědí a připnout je na obrazovku. Tímto způsobem mohou rychle vyhodnotit zadaný úkol nebo zkušební testy.

Výuka a učení

Návrh webu

Tato nově přidaná funkce může také velmi pomoci webdesignérům. Když pracujete v programech PS, AI, AE, možná si potřebujete prohlédnout odkazový materiál, který používáte pro inspiraci při procesu návrhu.

Návrh webu

Inženýrství

Když dojde na složité architektonické, či inženýrské nákresy a jiné, je nezbytné, abyste zkontrolovali každý detail struktur a ujistili se o bezpečnosti nebo vytvořili dokonalý návrh.

Inženýrství

Překlady

Překladatelé již nemusejí zarovnávat dvě okna vedle sebe, či přepínat mezi okny. Připněte si jednoduše screenshot s textem na obrazovku a můžete přímo překládat v dokumentech Word či Excel.

Překlady

Nakupování

Tuto funkci můžete také skvěle využít při nakupování online. Někteří milovníci módy si možná budou chtít pečlivě porovnat dvě položky a vybrat si tu, která nejlépe odpovídá jejich vkusu a představám.

Nakupování

Korporátní činnosti

Jako zaměstnanci korporací často musíte porovnávat roční výkon, analyzovat a srovnávat data. V této situaci můžete využít této užitečné funkce a připnout si důležité poznámky a diagramy pro analýzu.

Korporátní činnosti

Obecné funkce

V případě, že musíte dokončit něco důležitého nebo urgentního, nebo musíte rychle zapsat klíčové body, můžete si je připnout na vrchol obrazovky, kde si tyto důležité poznámky snadno připomenete.

Obecné funkce

Hodnocení:4.3 /5(na základě 18 hodnocení)Děkujeme za Vaše hodnocení!
Vložil:proTisková zpráva a zprávy.Naposledy aktualizováno dne 15-04-2017

Zanechte komentář

Prosím vyplňte své jméno!
Prosím vyplňte obsah recenze!

Komentář (0)

Získejte je nyní!
APOWERSOFT
Exkluzivní
dárky
&
výhodné
slevy
Zjistěte více
Apowersoft Unlimited
Installer Jedním kliknutím pro 14+ Všech Produktů Apowersoft
new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru