Apowersoft Stahovač Videa pro Mac

Stahovač videa pro Mac
Hodnocení:5.0 /5(na základě 6 hodnocení)Děkujeme za Vaše hodnocení!

Stahovač Videa pro Mac od Apowersoftu je specificky navržený pro uživatele Macu ke stahování online videí z bezpočtu stránek s videi, jako jsou YouTube, Koukni, Dailymotion, Stream, Facebook, Hulu, iPrima atd. S použitím tohoto stahovače videí pro Mac můžete stáhnout všechna videa v libovolném formátu, včetně MP4, WMV, FLV, 3GP, MMOV, WebM a dalších. Také podporuje stahování videa v různém rozlišení, včetně HD videa o rozlišení 720p, 1080p a výše.

  • Stáhněte libovolná videa pro OS X 10.9 Mavericks
  • Konvertujte videa do všech populárních formátů
  • Stahujte a konvertujte videa zároveň
  • Jediné tlačitko ke stažení celého seznamu videí z YouTube
  • Spravujte svá stažená videa
  • Sledujte svá stažená videa za pomoci zabudovaného video přehrávače
  • Nejvyšší kvalita stažených videí

Stáhnout

Stahovač videa pro Mac od Apowersoftu je více než jen stahovač videí – nabízí také výkonný převaděč videa, který dokáže konvertovat videa do všech populárních formátů pro různá zařízení jako iPad, iPod Touch, PSP, iPhone, Samsung Galaxy, Kindle Fire, HTC a mnohá další.

Hlavní přednosti:

Stahování videa na Mac v původní kvalitě

Stahování videa na Mac v původní kvalitě

Apowersoft Stahovač videa pro Mac přináší svým uživatelům jednoduchý způsob stahování videa a hudby přímo z internetových stránek. S ním můžete zachytit všechny formáty video záznamů a mediálních protokolů (HTTP, RTMP, MMS, FTP, RTSP, a HTTPS). Vaše stažená videa budou uložena na disk bez ztráty kvality.

Převeďte videa na Mac

Převeďte jakékoliv online nebo lokální video

Jak Vaše stažená, tak i lokální videa mohou být konvertována do široké škály video formátů, např. MOV, MPEG-4, AVI, FLV, SWF, WMV, 3GP, ASF a dalších. Další skvělou vlastností je schopnost konvertovat video do M4A, MP3, OGG, AAC, AC3 a dalších běžných zvukových formátů. Jakmile je konverze dokončena, můžete video importovat přímo do iTunes.

Stahujte více videí zároveň

Stahujte více videí zároveň

Se skupinovým stahováním můžete stahovat více videí zároveň. Jakmile přetáhnete URL adresy na ikonu ve Stahovači videa, tato videa se automaticky přidají do fronty na stáhnutí. Stahování je bleskurychlé a zaručuje nejvyšší kvalitu staženého videa.

Stahujte libovolný seznam videí z YouTube

Stahujte libovolný seznam videí z YouTube

Možnosti se zdají být nekonečné, jedná-li se o stahování YouTube videa, ale co když chcete stáhnout celý kanál plný YouTube videí? Tento stahovač je perfektní nástroj pro stažení kompletních seznamů videí z YouTube. Stačí jediný klik a můžete stáhnout videa z odebíraných kanálů, nebo své osobní YouTube stránky.

spravujte video ve Vaší knihovně

Jednoduše spravujte video ve Vaší knihovně

Jakmile se aplkace přednastaví, spustí se automatické vypnutí po dokončení úlohy. Můžete program také uspat nebo vypnout po dokončení stahování. Nemusíte se přinutit zůstat sedět u Vašho počítače, dokud se práce nevykoná. Nadto Vám tento video stahovač pro Mac nabízí možnost organizovat stažená videa v knihovně, kde je můžete přejmenovat, smazat nebo přehrát kdykoliv si přejete.

Zachyťte na obrazovku cokoliv

Zachyťte na obrazovku cokoliv

Apowersoft Stahovač videa je vyzbrojen záznamem obrazovky, který Vám umožní nahrávat jakoukoliv aktivitu odehrávající se na obrazovce, včetně menu, objektů, celé obrazovky a vlastních oblastí. Toto je zvlášť nápomocné pro uživatele, kteří chtějí zachytit živá vysílání a chráněný materiál z iPlayeru BBC, Twitch TV, Livestreamu, ABC, CNN apod.

upravujte videa

Jednoduše upravujte videa k dosažení vytouženého účinku

Vestavěný editor učiní úpravu videí extrémně snadnou s podporou zkracování, ořezávání, spojování videí, vylepšujících speciálních efektů a přidávání titulek. Je navržen intuitivně; jeho užívání si osvojíte i pokud jste jinak počítačově negramotní.

Reklamy propagační

Podívejte se na video ukázku

video ukázku

Související články

new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru