Apowersoft Online Přenos pro iPhone Zdarma

Online Přenos pro iPhone Zdarma
Hodnocení: 4.1 / 5 (na základě 26 hodnocení) Děkujeme za Vaše hodnocení!

Online přenos pro iPhone zdarma od Apowersoftu je všestranný nástroj pro přenos dat, který vykonává bezplatný přenos souborů pro iPhone a bezplatný přenos souborů pro iPad.

  • Bezplatný přenos souborů ze zařízení s iOS do PC/iTunes
  • Jednoduše importujte mediální obsah do iPhonu/iPadu bez iTunes
  • Bezproblémově spravujte Váš iPhone a iPad
  • Program Vám umožní vytvářet vyzvánění zdarma a přidávat nové seznamy stop
  • Přetáhněte Vaše soubory do iTunes pro znovuvytvoření iTunes knihovny
  • Kompatibilní se všemi iOS

Možná chcete přenést Váš iPhone do počítače, když vtom Váš pevný disk najednou vypoví službu. Možná jste na rozpacích, jak bezplatně převést Vaši hudbu z iPodu Touch do PC, když náhle omylem vymažete Vaši hudební sbírku na Vašem počítači. Apowersoft Přenos pro iPhone zdarma je nejlepším řešením na přenos souborů z iOS zařízení do počítače pro zálohu. Jednoduše ovladatelný, avšak multifunkční. Na rozdíl od ostatních programů na bezplatný přenos dat pro iPhone, tento je 100% zdarma, bez žádných skrytých poplatků a omezení. Následující senzační vlastnosti Vám vysvětlí, proč spousta uživatelů sáhla po tomto novém a bezplatném nástroji na online přenos pro iPhone/iPad.

Exportovat

Exportujte soubory ze zařízení s iOS do iTunes/PC

Přenos zdarma pro iPhone dokáže zálohovat velké množství mediálních souborů na zařízeních s iOS. Tyto soubory zahrnují hudbu, video, TV pořady, iBooky, fotografie, hlasové poznámky, iTunes U, podcasty a spousta dalších.

Přeneste soubory do počítače: Můžete zkopírovat Vaše důležité soubory z iPhonu/iPadu do PC pro zálohu klinutím na tlačítko Exportovat.

Zálohujte soubory na iTunes: Chcete-li obnovit nebo znovuvytvořit Vaši iTunes knihovnu, program Vám pomůže zálohovat všechny mediální soubory z Vašeho zařízení s iOS do iTunes.

Importovat

Importujte mediální soubory do iPhonu/iPadu

V případě ztráty počítačových souborů je možná chcete přenést z Vašeho PC do zařízení s iOS. Tento program na přenos dat pro iPhonu Vám dovoluje importovat všechny Vaše lokální soubory do Apple zařízení s iOS.

Přidávejte soubory do iPhonu/iPadu: Stačí stisknout tlačítko Importovat k synchronizaci Vaší lokální hudby, obrázků, videí a knih do iPhonu/iPadu.

Přenášejte soubory napříc zařízeními s iOS: Můžete sdílet Vaše mediální soubory s rodinou nebo přáteli jejich přenášením z Vašeho zařízení s iOS do ostatních a naopak.

Spravujte běžný mediální obsah

Spravujte běžný mediální obsah na Vašem iPhonu a iPadu

Tento bezplatný online přenašeč souborů umí nejen přenášet data z iPhonu/iPadu do PC zdarma, ale také umí spravovat všechny typy mediálních souborů na zařízeních s iOS. Odstraňte nechtěná vyzvánění, audio knihy, písně, videa, iBooky, hlasové poznámky atd., znovu nahrajte a přidejte nové seznamy stop pro mediální obsah. A ještě větší překvapení je, že aplikace poskytuje zabudovaný tvůrce vyzvánění. S ním můžete vytvářet unikátní vyzvánění pro Váš iPhone vybráním a sestříháním libovolného zvukového zdroje.

Spravujte osobní informace

Spravujte osobní informace na Apple přístrojích s iOS

Tento bezplatný manažer pro iPhone Vám umožňuje spravovat Vaše soukromé informace, včetně kontatků, zpráv, záložek, kalendáře a poznámek.

Klikněte na tlačítko Exportovat pro samostatný import/export Vašich kontatků, zpráv, poznámek, záložek nebo kalendáře ve čtyřech formátech – importujte z/exportujte do Outlooku, importujte z/exportujte do Gmailu, importujte z/exportujte do CSV souboru a importujte z/exportujte do VCF souboru.

Vytvářejte nové kontakty, poznámky, záložky, odstraňte nechtěne osobní informace a obnovte Vaše ztracené osobní informace. A co víc, můžete sloučit několik duplikátních kontaktů do jednoho.

Spravujte aplikace

Spravujte aplikace na zařízeních s iOS

Přenos pro iPhone zdarma od Apowersoftu Vám umožňuje spravovat všechny aplikace na Vašem Apple zařízení s iOS. Umožní Vám instalovat, odinstalovat a aktualizovat aplikace přímo na Vašem iPhonu/iPadu. A můžete rychle nalézt přesně tu aplikaci, kterou chcete, mezi velkým počtem ostatních, za použití zabudované funkce vyhledávání.

Jednoduchý avšak výkonný

Jednoduchý avšak výkonný

Můžete získat tento nástroj zadarmo bez žádných stahování nebo registrací. Vše, co musíte udělat, je kliknout na tlačítko Spustit aplikaci.

Program podporuje všechna zařízení s iOS, včetně iPadu, iPadu 2, nového iPadu, iPhonu 4, iPhonu 4S, iPhonu 6 apod.

Poskytuje tři zabudované nástroje – MP3 přehrávač, editor souborů PLIST a tvůrce vyzvánění.

Reklamy propagační

Související články

new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru