Odstraňovač pozadíAutomatické odstranění pozadí z obrázku pomocí několika kliknutí.

Nejjednodušší program na odstraňování pozadí, který předělá pozadí fotografie na transparentní

Automatické odstranění pozadí během sekund

Tento odstraňovač pozadí jednoduše oddělí popředí a pozadí obrázku jen několika kliknutími. Vše, co musíte udělat, je nahrát svou fotografii a program sám přesně vyřízne požadované pozadí a nahradí jej průhledným pozadím. Nepotřebujete tak ovládat žádné speciální dovednosti.

Vyzkoušet nyní

Inteligentní AI přesně odstraní pozadí obrázku

Místo toho, abyste ve Photoshopu pracně vybírali objekt pomocí laseru nebo nástroje pro výběr, inteligentní AI, které poskytuje Apowersoft Odstraňovač pozadí, automaticky poskytne přesný výsledek v původní kvalitě během několika sekund po nahrání vašich fotek. Je to opravdu jednoduchý, přesto profesionální program pro odstranění pozadí.

Vyzkoušet nyní

Vylepšete vaše podnikání větší kreativitou

Ať už se jedná o příspěvěk na sociální média, reklamní baner, nebo pohlednici, tento nástroj vám nabízí mnoho různých šablon. Má obrovskou knihovnu šablon pro všechny uživatele z oblasti marketingu, e-commerce, médií, developerů, fotografů atd. Nové vzhledy šablon jsou pravidelně aktualizovány. Vítáme každé návrhy na zlepšení.

Vyzkoušet nyní

Jak to funguje

Automaticky odstraní pozadí obrázku během několika sekund

 • Nahrát
  V rozhraní klikněte na ikonu "+" pro vložení obrázku do programu, ve kterém chcete odstranit pozadí. Nebo jednoduše můžete přetáhnout obrázek z vašeho počítače nebo pevného disku.
 • Náhled
  Výsledek se zobrazí automaticky během pár sekund. Tento software vloží do obrázku průhledné pozadí, které pak můžete nahradit jinou barvou nebo jinou šablonou z galerie. Můžete také zobrazit náhled změn a porovnat je.
 • Uložit
  Klikněte na tlačítko "Uložit" v pravém horním rohu pro přímé uložení obrázku do vašeho počítače. A nyní se pusťte do úpravy své první fotografie a objevte kouzlo tohoto programu!

Co o nás říkají?

Doporučení 5 hvězdiček

 • Jennifer

  Jednoduché použití. Dělá přesně to, co nabízí! Doporučuji tento software víc než ostantí, které jsem vyzkoušela. Dávám 5 hvězdiček! Automaticky odstraní pozadí a zobrazí fotografii jako průhlednou ještě před uložením. Nejlepší na tom je, že mohu porovnat efekt s původní fotografií.

 • Annie

  Perfektní pro vymazání pozadí a předělání na transparentní fotografii! Tohle je přesně to, co jsem hledala! Jsem moc spokojená. Opravdu odstraní pozadí jedním kliknutím a nabízí šablony, se kterými můžu vytvářet své vlastní Instagramové nálepky. Super jednoduché ovládání!

 • Branson

  Tohle je jeden z nejlepších programů na odstraňování pozadí. Jedno kliknutí a pozadí je pryč. Tohle je opravdu zatím moje nejoblíbenější aplikace. Nestojí ani moc peněz. Pokračujte ve vytváření programů, které se tak snadno používají.

Stáhnout zdarma

Neuvěřitelně jednoduchý odstraňovač pozadí!

new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru