Bezplatný konvertor HEIC

Převádějte fotky ve formátu HEIC na JPG pro své použití

Hodnocení (5)
kvalita
100%
Vyberte soubor(y) .heic/heif a pusťte je sem
Stáhnout aplikaci pro rychlejší a jednodušší konverzi
Vymazat
Stáhnout aplikaci
Stáhnout Vše
  HEIC
  Plný název :High Efficiency Image File Format
  Přípona souboru :.heif, .heic
  MIME :image/heif, image/heic, image/heif-sequence, image/heic-sequence
  Vytvořeno :Moving Picture Experts Group (MPEG)
  Typ formátu :Image Container Format
  Vztahující se programy :iOS
  JPG
  Plný název :Joint Photographic Experts Group JFIF format
  Přípona souboru :.jpg, .jpeg, .jpe, .jif, .jfif, .jfi
  MIME :image/jpeg
  Vytvořeno :Joint Photographic Experts Group
  Druh formátu :Ztrátový obrázkový formát
  Vztahující se programy :Google Chrome, Apple Safari, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Adobe Photoshop, IrfanView, Paint Shop Pro, Pixel image editor, the GIMP, ImageMagick, Paint.NET, Xara Photo & Graphic Designer.

  Převádějte HEIC na JPEG Online

  S počátkem poslední verze iOS 11 od Apple, HEIC je novým standardním formátem pro ukládání obrázků na iZařízeních. Ve srovnání s JPEG tento vysoce výkonný formát zmenší obrázky bez omezení kvality. Problém je v tom, že někteří uživatelé si nemohou nativně prohlížet obrázky ve formátu HEIC. S tímto bezplatným konvertorem HEIC si nemusíte dělat starosti s kompatibilitou s vaším počítačem, či starším software. Převádět obrázky z formátu HEIF (.heic) na JPEG je velmi snadné. Při převodu můžete také zachovat data Exif. Kvalita obrázku zůstane stejná.

  Převádějte soubory HEIC v dávce najednou

  Nový obrázkový formát od Apple je opravdu prospěšný pro mobilní telefony s malou kapacitou úložiště. Uživatelé iOS 11 však budou muset formát HEIC převádět na JPG, dokud nebude přijímán všude. Pokud mate spoustu obrázků HEIC, zjistíte, že Windows, Dropbox, či Google photos je nerozpozná a můžete proto využít tento online nástroj - konvertor HEIC, aby vám pomohl. Uživatelé mohou nahrát až 30 fotek k převedení během jednoho použití, což jim ušetří spoustu času.

  Proveďte konverzi HEIC na JPG v Cloudu

  Celý proces převodu se odehrává ve vašem prohlížeči. Nahrané soubory jsou naprosto bezpečné a přístup k nim máte pouze vy. Poté, co je převod dokončen, se obrázky smažou. Nemusíte se tedy obávat ztráty soukromí.

  Bezplatný, Rychlý a Jednoduchý na Používání

  Apowersoft Bezplatný konvertor HEIC vám přináší nejlepší zkušenosti s konverzí. Používá dostatečnou technologii, abyste mohli rychle převádět obrázky HEIC na JPEG. Použití konvertoru HEIC na JPG je zcela zdarma, nemusíte se nikde registrovat, nic předplácet, nebo dokonce instalovat plug-iny třetích stran. Bez omezení dobře funguje na Windows i Mac počítačích. Přejděte jednoduše na stránku a z místního disku přetáhněte soubory HEIC, budou přizpůsobeny a automaticky převedeny na JPEG.

  Dosáhli jste maximálního současného počtu fotek (60), prosím stáhněte si desktopovou verzi nebo přidejte fotky v dávce.
  Převedených souborů je více než 60, prosím stáhněte si desktopovou verzi nebo přidejte fotky v dávce.
  new
  Podpora
  Sdílet
  Recenze
  Komentovat
  Zpět nahoru