Udělejte Screenshot

Snímání Obrazovky Zdarma

Snímejte cokoliv na obrazovce ve vysoké kvalitě

Recenze ( 0 )
Udělejte Screenshot
Video Návod
DOLŮ

Uživatelská Příručka

Tento bezplatný software snímání obrazovky nevyžaduje applet Java, ale je třeba nainstalovat spouštěč, pokud je to poprvé, kdy jej používáte. Poté můžete dělat screenshoty bez omezení.

Snímek obrazovky jedním kliknutím

Tento bezplatný nástroj snímání obrazovky je webová aplikace, která pracuje na Windows i Macu. To vám umožní zachytit cokoliv viditelné na obrazovce ve vysoké kvalitě. To, co vidíte, je to, co dostanete.

Zjistěte více

Ukládejte screenshoty jako JPG, PNG, TIFF, BMP, GIF a PDF.

Snímejte cokoliv na obrazovce, včetně aplikací, videí, her, webových stránek, atd.

 • Snímek obrazovky jednoduchým kliknutím

  Stačí jen kliknout na ikonu fotoaparátu na rozhraní aplikace, nebo stisknout klávesu "Print Screen" na klávesnici a spustíte snímání. Je to tak snadné, že to může být optimální alternativa pro Výstřižky.

 • Snímání čehokoliv na obrazovce

  Aby splnil vaše různé potřeby, tento on-line nástroj vám umožní udělat snímek čehokoli na obrazovce, včetně konkrétních oblastí, aktivního okna, rozbalovacích menu, webových stránek, videosnímků, her a tak dále.

 • Detekce Smart Window

  Když je snímání obrazovky spuštěno, tento program okamžitě automaticky detekuje libovolné aplikace Windows na obrazovce, jak se nad nimi pohybuje vaše myš. Stačí jen kliknout myší a udělat snímek okna aplikace.

ZABALIT

Okamžitá anotace screenshotu

Pro vaše pohodlí je tato aplikace on-line snímání obrazovky dodávána s rychlým editorem obrázků, abyste mohli vylepšit screenshot, či jej opatřit anotací, jakmile jej uděláte. Můžete do obrázku přidat čáry, šipky, texty a tvary pro zvýraznění některých částí. K dispozici je také nástroj pro rozmazání, abyste mohli zakrýt citlivé či soukromé informace.

Bezplatné nahrání do úložiště cloudu

Další výhodou této aplikace pro snímání je, že nabízí zdarma prostor Cloudu pro všechny uživatele pro uložení jakýchkoliv screenshotů a obrázků. Po dokončení úprav obrazovky jej můžete přímo nahrát na Screenshot.net, který vám umožní uložit úložný prostor pevného disku. Je-li screenshot úspěšně nahrán, získáte odkaz pro vložení snímku do fór a blogů. Všechny obrázky hostované na cloud serveru jsou 100% bezpečné.

Výhodné sdílení obrazovky

Kromě ukládání screenshotů na lokální disk a odesílání do volného prostoru cloudu, vám tento bezplatný software pro snímání obrazovky také umožňuje zkopírovat snímek do schránky, poslat jej e-mailem nebo jej sdílet na populárních sociálních sítích jako je Facebook, Twitter, Google+ a Pinterest. Proto vaši followeři ihned uvidí vaši obrazovku.

Nejjednodušší rozhraní

 • hlavní rozhraní
 • udělejte Screenshot
 • konfigurujte nastavení
 • nahrajte screenshot

  Proč si vybrat Snímání Obrazovky Zdarma

  Hodnocení: 5.0- na základě 97 hodnocení.
  • Tento on-line nástroj pro snímání obrazovky je docela šikovný. Líbí se mi jeho jednoduché rozhraní, díky němuž je snímání obrazovky jasné. Pěkné, jen tak dál!

   Je to jednoduchý nástroj, ale s mnoha užitečnými funkcemi. V nastavení má možnost pro pořízení snímku obrazovky ve zpožděném čase, což je velmi vhodné k snímání menu nebo přidání popisků v rámci snímku.

  • Miluji okamžitý panel nástrojů anotace. Díky němu je tak snadné přidat čáry, šipky a texty ke snímku předtím, než jej uložíte jako obrázek. Mohu dokonce rovnou sdílet snímek obrazovky na svůj Facebook!

   Jsem blogger. Často pro svůj blog potřebuji vytvořit obrázky a většina snímků musí být seskupena. Tento nástroj má možnost kopírovat screenshot přímo do schránky, což šetří spoustu starostí s ukládáním screenshotů jako obrázků, než je použiji.

  • Poskytuje bezplatný prostor cloudu pro ukládání snímků. A také mohu získat odkazy na obrázek a pomocí odkazů mohu snadno vložit obrázek do některých fór. Skvělé!

   Je úžasné, že tento lehký nástroj má takové užitečné funkce. Návrh okamžitých anotací a sdílení je opravdu ohleduplný.

   Komentáře k Bezplatnému Snímání Obrazovky

   Zanechte komentář

   Prosím vyplňte své jméno!
   Prosím vyplňte obsah recenze!

   Komentář (0)

   Recenze & Zmínky

   new
   Podpora
   Sdílet
   Recenze
   Komentovat
   Zpět nahoru
   Click below to install