Připraveno pro
systém Windows 10

Apowersoft Správce Telefonu

Komplexní Správa pro telefony

Recenze ( 4 )
Naskenujte pro stažení
Video návod
DOLŮ

Spravujte/Převádějte data mezi telefonem a počítačem jednoduše

Apowersoft Správce Telefonu nabízí jednoduchý, avšak účinný způsob, jak spravovat a převádět hudbu, videa, fotky, kontakty, eKnihy, SMS, aplikace, výpisy volání, záložky, poznámky a další soubory mezi počítačem a telefonem. Pro získání správce souborů telefonu připojeného k vašemu PC, existují dva způsoby:buď přes odpovídající USB kabel nebo Wi-Fi připojení.

Zjistěte více
Kontakty: Číslo, jméno, titul, e-mail, společnost.
Zprávy: Zprávy se jménem, telefonním číslem a datem.
Obrázky: Fotky z galerie, fotoaparátu, knihovny fotek, foto alba, atd.
Obrázky: Fotky z galerie, fotoaparátu, knihovny fotek, foto alba, atd.
Hudba: Skladby, hlasové zprávy, audio knihy, atd.
Aplikace: Instalační balíček aplikací pro Android.
Soubory: Word, Excel, PDF, ePub, atd.
Poznámky: Záložky a upomínky.
Záznamy hovorů: Hovory s telefonním číslem, trváním a datem.

Připojte se přes USB:

Zapojte své zařízení do počítače přes dodávaný USB kabel. Až bude vaše mobilní zařízení připojeno a rozpoznáno Správcem Telefonu od Apowersoft, všechny data z vašeho mobilního telefonu se zobrazí ve Windows.

Připojte se přes Wi-Fi:

Připojte své zařízení Android/iOS k počítači přes Wi-Fi síť. Pro Android telefony možná budete muset povolit připojení naskenováním QR kódu nebo zadáním ověřovacího kódu. Pro iOS telefony možná budete muset provést nastavení přes iTunes a poté povolit Wi-Fi připojení v aplikaci.

ZABALIT

Jednoduše zálohujte mobilní data

Tento správce telefonních souborů vám také umožňuje zálohovat veškerá důležitá data do PC včetně kontaktů, dokumentů, fotek, atd. V případě, že se vaše zařízení vážně poškodí, bude ukradeno, či jej ztratíte, svá data budete mít vždy v bezpečí uložena na svém místním disku. Kromě toho, že budete schopni obnovit data, tento nástroj také umí obnovit data z předchozích záloh pomocí jednoho kliknutí.

Zrcadlete svůj Telefon do PC

Zrcadlení vašeho telefonu do počítače se s tímto profesionálním správcem telefonu stává skutečností. Jakmile připojíte telefon k počítači, tato chytrá aplikace zobrazí displej vašeho telefonu na vašem PC. Ať už přehráváte hry, procházíte web, streamujete videa, hudbu či předvádíte koncept v tutoriálu, všechny vaše aktivity či obsah z vaší dlaně může být zrcadlen na velký monitor počítače. Kombinuje tak nejlepší zážitek z počítače a mobilu.

Zjistěte více
REC
REC
REC

Odesílejte SMS přímo z počítače

Pokud nechcete držet svůj mobilní telefon, abyste odeslali dlouhou, smysluplnou zprávu, můžete ji odeslat z počítače, kde se vám zobrazí na větším monitoru.

Zachyťte displej mobilu

Jeho vestavěný Rekordér vám umožní nahrávat cokoliv na vašem iOS/Android zařízení v reálném čase, tak abyste mohli jednoduše vytvářet videa pro tutoriály a jiné účely. Můžete si také přizpůsobit výstupní formát a kvalitu nahrávaných souborů. Tento software správy telefonu vám také umožní zachytit displej mobilního telefonu jedním kliknutím.

ZABALIT

Podpora zařízení založených na Androidu a iOS

Tento správce mobilních zařízení funguje skvěle se všemi zařízeními Android a iOS, včetně iPhone 6s, iPhone 6 Plus, iPhone 5s, iPad, Samsung Galaxy S6, S6 Edge, HTC One M9, Google Nexus, Sony Xperia a dalších. Bude však nejlepší, pokud simultánně synchronizujete více telefonů se Správcem Telefonu od Apowersoft na jednom počítači a své informace tak zachováte oddělené a soukromé.

Technické specifikace

Systémové požadavky
Operační systém: Windows 10/8/7/Vista/XP
RAM: 256MB nebo vyšší
Volný prostor na disku: 200MB nebo více
Podporované systémy
Android: Android 3.0 nebo vyšší
iOS: iOS 10/9/8/7
Podporované telephony a tablety
Android: Samsung, HTC, Sony, Motorola, LG, Google Nexus, Huawei, One Plus, Android tablet, atd.
iOS: iPhone 7, iPhone 6s/6s Plus, iPhone 6/6 Plus, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 4s, iPad mini, iPad Air, iPad 4, nový iPad, atd.
Podporované audio/video formáty
Video: MP4, MOV, M4V, M4P
Audio: MP3, WAV, M4A, M4R, M4P

Nejjednodušší rozhraní

 • Správce Telefonu
 • Obrázky
 • Náhled
 • Kontakty
 • Aplikace
 • Zálohujte

  Proč si vybrat Apowersoft Správce Telefonu

  Hodnocení: 4.5 - na základě 646 hodnocení. 4 Recenze
  • Apowersoft Správce Telefonu je daleko lepší, než jiné program pro správu telefonu díky svému skvělému rozhraní a jednoduchému používání. Žádná složitá synchronizace a nechutná vyskakující okna. Obzvláště se mi líbí funkce zrcadlení.

   Tento program pro přenos telefonu jsem si zakoupil před nějakou dobou, je to skvělý software! Od té doby, co mám iPhone 6 jsem se pokoušel najít program, který by mi pomohl spravovat všechna mobilní data. Oceňuji práci Apowersoft, tento program se mi opravdu líbí.

  • Skvělý a nápomocný, zbožňuji ho! Mám přístup ke všemu na telefonu z počítače, můžu jednoduše spravovat, převádět, upravovat a uspořádat svá mobilní data.

   Z mé zkušenosti se správce souborů pro Android byla funkce zálohy vždy záležitostí vteřiny! To je na něm to nejlepší. Díky!

  • Vyzkoušel jsem poté, co jsem si koupil nový Galaxy S6 Edge. Je úžasný pro převod veškeré mé hudby z místního disku na moje zařízení díky jednoduchým kliknutím. Pomohl mi ven z mnoha problémů a ušetřil spoustu času. Díky!

   Jste skvělí! Jsem spokojená s funkcí nahrávání iOS, která umožňuje zachytit cokoliv, co se děje na mém iPhonu. Skvělá práce lidi!

   Báze znalostí

   Podpora
   Sdílet
   Recenze
   Komentovat
   Zpět nahoru