Spustit nahrávání

Online Záznamník Zvuku Zdarma

Nahrávejte vysoce kvalitní zvuk ze zvukové karty počítače a mikrofonu

Recenze ( 10 )
Spustit nahrávání
DOLŮ

Tutoriál

Podívejte se na video průvodce

Chcete-li používat tuto aplikaci a ujistit se, že ve vašem prohlížeči funguje hladce, uživatelé, kteří ji používají poprvé, musí nainstalovat spouštěč. Poté můžete přistupovat k audio rekordéru pouhým jediným kliknutím.

Nahrávejte jakýkoliv zvuk si přejete jedním kliknutím

Není třeba instalovat plug-in, nebo objednat jakékoliv služby, Apowersoft Online Záznamník Zvuku Zdarma vám přímo umožňuje nahrávat zvuk na počítači Windows nebo Mac. Aplikace je snadno ovladatelná a umožňuje zaznamenat zvuk, který můžete slyšet v původní kvalitě. Máte možnost nahrávat zvuk z různých zvukových vstupů – Systémových zvuků, mikrofonu, nebo obojího.

Zjistěte více
ZDARMA
Vstupní zdroje
Stránky streamování hudby, rozhlasové stanice, zvuk ve hře, hlasový chat, atd.
Výstupní formáty
MP3, WMA, AAC, FLAC, WAV, M4A, OGG
Kompatibilní přehrávače / zařízení
Windows Media Player, QuickTime, iTunes, Tablety, Chromebook, Android smartphony, iPhone, Windows Phone
 • Obohaťte Audio Knihovnu

  Kdykoli slyšíte přitažlivou píseň, dojemnou hudbu na pozadí videa, pěkný audio stream na internetových rozhlasových stanicích nebo užitečný on-line kurz, můžete je bez velkého úsilí nahrávat.

 • Nahrávejte Vyprávění a Zpěv

  Pro přidání vašeho hlasu do videoklipů, záznamů, prezentací, tutoriálu a dalších, tento nástroj snadno zaznamenává vyprávění prostřednictvím mikrofonu. Kromě toho si můžete vytvořit své hlasové zprávy pro poskytování informací ostatním nebo také nahrávat vlastní vytvořenou hudbu, abyste se stali populární.

 • Uložte si chat a hlasové meetingy

  Dělá vám starosti, že zmeškáte něco důležitého v on-line konferenci se svými kolegy a partnery? Chcete uložit zábavné rozhovory se svými přáteli na Skypu? Chcete si uložit zvuk, konverzaci, nebo hudbu ve videohrách? To vše je možné s tímto bezplatným záznamníkem zvuku.

ZABALIT

Přidejte ID3 tagy pro lepší uspořádání zaznamenaného zvuku

Po nahrání zvuku vám nástroj umožní přejmenovat soubor, abyste jej snadno mohli uspořádat ve vaší lokální složce. S podporou inteligentního editoru ID3 tagů můžete také spravovat zvuk účinnějším způsobem tak, že přidáte umělecký obal, název, interpreta, album, rok a žánr. Metadata písní zpracované tímto způsobem mohou být rovněž rozpoznána přenosnými gadgety, na kterých je přehráváte.

Zjistěte více
05:00
03:20
04:10
ZABALIT

Spravujte zvukové nahrávky žádoucím způsobem

Apowersoft Online Záznamník Zvuku Zdarma má vestavěnou knihovnu, kde najdete všechny nahrané soubory. Po dokončení nahrávání stačí vstoupit do seznamu a najít více funkcí. Je jednoduché zkontrolovat soubor nebo otevřít cílovou složku a okamžitě vyhledat zvuk na PC. Máte také možnost poslouchat zvuk a odstranit nepotřebné soubory podle libosti.

Zjistěte více
ZABALIT

Více rozšířených funkcí pro nahrávání

Kromě poskytování základní funkce nahrávání má aplikace také další úžasné funkce jako "Přehrát" a "Sdílet". Chcete-li se dozvědět více, podívejte se na další funkce níže.

Zjistěte více
 • Sdílejte audio na různých platformách

  Praktická funkce sdílení vám umožňuje sdílet hudbu na YouTube, Soundcloudu, Google Plus, Twitteru nebo jiných sociálních sítích. Kromě toho pomáhá odesílat zvuk prostřednictvím e-mailu. Sdílením souboru přes internet můžete ušetřit prostor na lokálním disku.

 • Přehrávání zaznamenaného zvuku v reálném čase

  Po záznamu můžete zkontrolovat kvalitu hudby tak, že si ji před dalším krokem poslechnete na vestavěném přehrávači. Pokud jste spokojeni s výsledkem, jednoduše ji uložte na pevný disk, nebo můžete začít znovu s novou nahrávkou.

ZABALIT

Nejjednodušší rozhraní

 • výběr zdroje audia
 • nahrát audio
 • režim přehrávání
 • přehrát audio
 • spravovat audio
 • upravit ID3 tag

  Proč si vybrat Online Záznamník Zvuku Zdarma

  Hodnocení: 5- na základě 10 hodnocení.10 Recenze
  • Právě jsem objevil váš nástroj a zdá se, že by to mohlo být to, co jsem chtěl. Operace jsou snadno zvládnutelné a kvalita zvukového výstupu je úžasná.

   Používám tento záznamník zvuku asi rok, a já jsem velmi spokojen. Děkuji, že jste jej vytvořili!

  • Učím se hudbu na Skype a používám Apowersoft Online Záznamník Zvuku Zdarma již velmi dlouhou dobu k nahrávání svých lekcí hudby. Miluji tento nástroj pro jeho kvalitu a pro jeho neomezené minuty záznamu.

   Je překvapující, že on-line aplikace podporuje současně záznam zvuku z počítače a mikrofonu, mohu ji dokonale použít pro záznam hlasové konverzace s kamarády. Pěkné!

  • Skvělá aplikace! K aktivaci a kontrole procesu nahrávání stačí několik kliknutí. Rozhraní je pěkné a srozumitelné.

   Wow, Apowersoft Online Záznamník Zvuku Zdarma je úžasný! Je zdarma, snadno ovladatelný a výkonný. Rád jej používám k záznamu svých vlastních vokálů z mikrofonu a potom je sdílím se svými přáteli.

   Komentáře k Online Záznamník Zvuku

   Zanechte komentář

   Prosím vyplňte své jméno!
   Prosím vyplňte obsah recenze!

   Komentář (0)

   Recenze & Zmínky

   new
   Podpora
   Sdílet
   Recenze
   Komentovat
   Zpět nahoru
   Click below to install