Android 5.0 nebo novější

Apowersoft Rekordér Androidu

Promítejte a nahrávejte obrazovku Androidu na počítači

Recenze ( 1)
  • +1 -
  • Sdílet -
  • Sdílet -
  • Pin -
  • Sdílet -
Spustit Online
REC
Video návod
DOLŮ

Připojte Android k počítači

Jako dokonalý Chromecast receiver, Rekordér Androidu od Apowersoft vám snadno umožní připojit vaše Android zařízení do počítače. S pomocí tohoto rekordéru obrazovky pro Android, stačí nastavit zařízení a počítač pod stejnou síti Wi-Fi a začít promítat. A vše, co se zobrazí na vašem zařízení Android bude možné okamžitě sledovat na počítači.

Zobrazení v reálném čase

Tento rekordér Android obrazovky vám umožní bezchybně přenášet například hry, hudbu, filmy, video hovory a mnoho dalších z Androidu do počítače v reálném čase. A zvuk bude také synchronizován bez prodlení. Tímto způsobem zobrazíte ve velkém své mobilním zařízení na počítači, což je velmi užitečné při vytváření prezentací, sledování filmů a hraní her.

Zaznamenávejte jednoduše obrazovku

Rekordér Androidu od Apowersoft může nejen promítat Android obrazovku na PC nebo Mac, ale také zachytit obrazovku pouhým jedním kliknutím. Jeho využitím můžete nahrávat obrazovku Androidu spolu se zvukem, screenshoty, stejně jako vytvořit GIF obrazovky. Nezáleží na tom, zda je to hra, videochatování, návody nebo cokoliv jiného, tento videorekordér obrazovky pro Android vám slibuje, že dostanete to, co vidíte / slyšíte.

Upravit nastavení parametrů nahrávání

Pokud nahráváte Android obrazovku na počítači Mac nebo Windows, může mít na nahrávky různé požadavky, abyste je mohli perfektně přehrát na různých platformách. V tomto případě tento rekordér Androidu umožňuje pro nahrávku přizpůsobit rozlišení, kvalitu, zvukový vstup (ozvučení, mikrofon nebo obojí) a video formát (MP4, AVI, WMV, FLV, GIF, atd.). K rychlému přístupu k nahrávkám můžete také nastavit svůj vlastní výstupní adresář pro jejich uložení.

  • Možnosti
  • Jazyk
  • Podpora
  • O
MP4
MP4

Nahrávejte a Sdílejte

V případě, že chcete nahrát nebo sdílet nahrávky, tento software nahrávání Android obrazovky vám dává možnosti, jak to udělat okamžitě. Můžete nahrávat svá videa na video hostingové stránky a zdarma Cloud prostorů, jako je YouTube, ShowMore, Disk Google a Dropbox nebo je sdílet na sociálních sítí jako je Facebook, Twitter, Google+ apod. Poté můžete kdykoliv přistupovat k videím na různých platformách přes internet.

LÍBÍ SE VÁM? STÁHNĚTE SI JEJ! A VYZKOUŠEJTE JEJ NYNÍ!

Komentáře k Rekordér Androidu od Apowersoft

new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru
Click below to install