Apowersoft Video Konvertor pro Mac

Video Konvertor pro Mac
Hodnocení:5.0 /5(na základě 5 hodnocení)Děkujeme za Vaše hodnocení!

Video Konvertor pro Mac od Apowersoftu je úžásný nástroj pro převod videa, který umožňuje uživatelům konvertovat video do různých formátů videa a audia na Macu. S tímto programem můžete také konvertovat video pro použití na mnoha zařízeních, jako třeba iPhone, iPod Touch, iPad, Apple TV, Galaxy S4, Galaxy Note, Blackberry, PS3, PSP a spoustě dalších.

  • Konvertujte video do široké škály formátů na Macu bez ztráty kvality
  • Přednastavení výstupu ke konverzi videa pro použití v programech a zařízeních
  • Automatická detekce a převod AVCHD souborů ve videokamerách
  • Extrémní funkce pro stahování online videa na Mac snadno a rychle
  • Upravujte, přizpůsobujte a vylepšujte Vaše videa dle potřeby
  • Podpora hromadné konverze pro Mac
  • Zabudovaný výkonný video přehrávač pro Mac

Tento konvertor videa pro Mac umí ultrarychlý převod videa na Mac. A navíc podporuje všechny Mac OS X, včetně nejnovějšícho OS X 10.9 Mavericks.

Stáhnout

Na rozdíl od podobných produktů se Apowersoft Video Konvertor pro Mac nehodí jen pro převod videa na Mac. Je také vybaven stahovačem videa a video editorem. Použitím funkcí stáhnout a upravit můžete stahovat videa ze stovek webových stránek, včetně YouTube, Dailymotion, Vimeo, Metacafe, Hulu apod. a upravit Vaše video soubory jak chcete. A proto se program také nazývá video aplikace vše v jednom.

Konvertujte video a audio na Macu

Konvertujte video a audio bez ztráty kvality

Tento Video Konvertor pro Mac OS napomáhá uživatelům převést různé video a audio formáty. Můžete získat Vaše převedené video a audio soubory na Vašem Mac PC v požadovaných formátech s vysokou kvalitou.

Konvertujte SD a HD videa: Program podporuje konverzi obou standardů a videa ve vysokém rozlišení v široké škále formátů, a to:

SD video formáty: MP4, M4V, MOV, AVI, MKV, FLV, SWF, ASF, RMVB, WMV, MPEG, 3GP, VOB, DivX, WEBM, MXF atd.

HD video formáty: HD MOV, HD MKV, HD WMV, HD MP4, HD FLV, MTS, M2TS, MOD atd.

Extrahujte zvuk z videa: Kromě konverze videa Vám tento software ke konverzi videa pro Mac pomůže s extrahováním původních zvukových stop z video souborů a změnou formátu u audio souborů. Podporovány jsou soubory MP3, WAV, AC3, WMA, M4R, FLAC, AIFF, OGG, APE, M4A apod.

konvertor videa pro zařízení

Jednorázový konvertor videa pro popuární aplikace a zařízení

Tento konvertor video souborů pro Mac je jednorázovým nástroj pro převod videa, který Vám umožní přímo převést s Macem nekompatibilní video nebo audio formáty pro spoustu populárních Apple aplikací při zachování nejlepší kvality výsledných souborů pro všechna digitální zařízení.

Apple aplikace: iMovie, iTunes, iDVD, FCP, Final Cut Pro atd.

Digitální zařízení: iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4S, iPhone 4, iPhone 3GS, iPad, nový iPad, iPad mini, iPad Air, Apple TV, Apple Generic, Xbox 360, Xbox One, PSP, PS3, Galaxy S4, Galaxy Note, Blackberry, LG Optimus, Windows phone atd.

Konvertujte soubory AVCHD ve videokameře

Konvertujte soubory AVCHD přímo ve videokameře

Tento Video Konvertor pro Mac představuje MTS konvertor, který Vám dovoluje přímo převést nahraná videa ve videokameře připojené k Vašemu počítači. To znamená, že dokud máte zařízení připojené k počítači, můžete převést soubory v externím úložišti přímo a uložit je na Váš pevný disk. Tento program automaticky prozkoumá Vaše zařízení a detekuje a zobrazí Vaše AVCHD soubory.

Stahujte videa na Macu

Stahujte videa z většiny stránek na Macu

Tato hodnotná funkce není dostupná ve většině podobných produktů a dovoluje Vám získat širokou škálu mediálního obsahu. Nabízí schopnost stáhnout Vaše oblíbená videa ze stovek stránek s videi, jako jsou YouTube, Vevo, Dailymotion, Vimeo, Blip TV, Metacafe, Liveleak, Hulu, Veoh atd.

S tímto nástrojem můžete kombinovat funkci stahování spolu s esenciální konverzí, ukládat videa z webu do potřebných formátů a vychutnat si je bez omezení. Po stažení videa můžete přímo přidat Vaše stažená videa ke konverzi a převést je do kompatibilních formátů, abyste je mohli přehrát na Vašich zařízeních.

Upravujte videa na Macu

Upravujte Vaše lokální nebo stažená videa jakkoliv chcete

Kromě perfektní integrace funkcí stahování a konverze má tento software pro konverzi videa na Mac zabudovaný editor videa. Můžete si přizpůsobit a vylepšit Vaše video podle potřeby.

Zkraťte a slučte video: Program Vám umožňuje rozdělit video do libovolného počtu úseků nebo sloučit několik videí do jednoho.

Ořežte video: Můžete odstranit černé okraje videa, aby se přizpůsobilo vaší obrazovce v 16:9, 4:3 nebo celé obrazovce.

Nastavte efekty a hlasitost: Máte možnost přizpůsobit jas, kontrast, sytost a hlasitost Vašeho videa.

Přidejte titulky: Tento zabudovaný editor videa podporuje import externích titulek v řadě formátů, jako jsou SRT, SUB, SSA, ASS atd., do Vašeho originálního videa.

Vysoká rychlost

Mimořádné vlastnosti

Video Konvertor pro Mac má přátelské a intuitivní uživatelské rozhraní. Nezáleží na tom, jste-li veterán nebo nováček, ovládání je jednoduché a nabízí příjemnou zkušenost z konverze.

Vysoká rychlost: Vybavený pokročilou technologií APEXTRANS™, tento program k převodu videa Vám nabízí neuvěřitelnou, 30x rychlejší konverzi.

Hromadná konverze: Program podporuje hromadnou konverzi videa. S režimem hromadného převodu můžete převést několik videí současně na Vašem počítači s Macem.

Výkonný přehrávač: Vestavěný video přehrávač pro Mac podporuje přehrávání libovolného mediálního formátu, jako např. MP4, MOV, AVI, FLV, M4V, WMV, ASF, MP3, M4A, OGG atd.

Nulová ztráta kvality: Kromě toho, že aplikace nabízí vyjímečnou zkušenost z převodu videa, garantuje také převod videa bez sebemenší ztráty kvality.

Reklamy propagační

Související články

new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru