Apowersoft Záznam Zvuku pro Mac

Záznam zvuku pro Mac
Hodnocení:5.0 /5(na základě 8 hodnocení)Děkujeme za Vaše hodnocení!

Apowersoft Záznam Zvuku pro Mac je nejjednodušší způsob záznamu jakéhokoliv slyšitelného zvuku na Mac. Tento program na záznam zvuku pro Mac Vám umožní nahrávat jakýkoliv zvuk z jakéhokoliv vnitřního nebo vnějšího zdroje, jako jsou zvuková karta, mikrofon a jiná zařízení. Výstupní zvukový soubor bude uložen jako M4A, MP3, AC3, AU, M4R, AIFF nebo mnoho jiných formátů, které máte na výběr.

  • Nahrajte libovolné zvuky na Mac OS X Mountain Lion
  • Nahrajte online zvukový nebo rádiový záznam z webových stránek
  • Nahrajte zvuk ve formátu M4A nebo MP3 se zachováním původní kvality
  • Automaticky identifikujte název, album a autora hudby
  • Jednoduše si naplánujte nahrávání zvuku
  • Automatická detekce a odstranění ticha + filtr reklam

S tímto nahráváním hlasu na Mac bude nahrávání tou nejsnažší věcí. Stačí jedno kliknutí k zachycení zvuku, hudby, hlasu nebo jakéhokoliv jiného zvuku z online zdroje nebo aplikace, což zahrnuje YouTube, Pandoru, Spotify, iTunes, Skype, QuickTime Player atd. Nyní si můžete vychutnat oblíbenou hudbu téměř kdekoliv a kdykoliv.

Stáhnout

Nahrávejte bezeztrátový zvuk na Macu

Nahrávejte bezeztrátový zvuk na Macu

Apowersoft Záznam zvuku je vyhrazený k nahrávání zvuku v Mac OS. S tímto chytrým rekordérem budete moci pořizovat nahrávku záznamu zvuku, rádia, lokálních souborů, VoIP hovorů, hudby a další druhů zvukových klipů přehrávaných prostřednictvím Vaší zvukové karty či mikrofonu. Dokud to můžete slyšet, můžete to i zaznamenat na Vašem Mac OS X.

Nahrávejte zvuk na Macu jak dlouho chcete

Nahrávejte zvuk na Macu jak dlouho chcete

Na interenetu existuje velká řada hudebních stránek, rádio stanic a stránek pro sdílení videa. Apowersoft Záznam zvuku dokáže nejen nahrát Vaše oblíbené zvuky z těchto zdrojů, ale dokáže také převést video do zvukového souboru. Pokryté stránky zahrnují hlavně YouTube, Grooveshark, VEVO, MySpace, Pandoru, Deezer, MTV, iTunes Radio, Yahoo Music, Last.fm, Jango, Rhapsody, Napster a další.

nastavitelné plánování úloh

Jednoduše nastavitelné plánování úloh

Zabudovaná funkce Plánování Vám dovoluje snadno naplánovat úlohy. Jakmile úlohu nastavíte, automaticky spustí a zastaví Vaše nahrávání. Tento design přináší uživatelům spoustu výhod a vymožeností. Nyní už nemusíte trávit hodiny času u Vašeho počítače Apple kvůli dlouhým nahrávkám. Může Vám také pomoci funkce monitorování automatického vstupu, čímž se vyhnete problémům se zpožďováním během nahrávání.

Inteligentní rozpoznání informací o hudební stopě

Inteligentní rozpoznání informací o hudební stopě

Po dokončení nahrávání zvuku na Mac Vám nástroj pro identifikaci štítků ID3 pomůže automaticky zjistit informace o hudbě, jako název, umělec, album, velikost, rok, formát a žánr, což učiní z organizace hudby a přehrávání hladkou záležitost. Pokud to bude možné, můžete upravit štítek ID3 v knihovně manuálně. A funkce Vyhledávání najde Vaše nahrané položky tak rychle, jak to jen půjde.

Rozdělte nahrávky do oddělených zvukových stop

Rozdělte nahrávky do oddělených zvukových stop

Apowersoft Záznam zvuku pro Mac Vám nabízí schopnost automaticky oddělit zvukové stopy. Pro příklad uveďme, že zvuk má délku třeba 30 minut, s krátkými pauzami během přehrávání. Zatímco nahráváte zvuk na Váš Mac, program nahrávku rozdělí do individuálních stop podle detekce ticha. A co je ještě lepší, abyste odfiltrovali reklamy mezi stopami, můžete si předvolit specifickou dobu trvání.

Upravujte zvukové soubory

Upravujte zvukové soubory vizuálně

Jednoduchá editovací funkce dokáže zkrátit nechtěné zvukové klipy a spojit několik zvukových segmentů do nového souboru. Obsahuje-li původní soubor zkreslení zvukové kvality, měli byste funkci použít k vyřazení těchto segmentů.

Podpora široké škály formátů

Podpora široké škály formátů

Kromě schopnosti nahrát zvuk na Mac v běžných formátech jako M4A a MP3, obsahuje tento program na záznam zvuku pro Mac také podporu pro OFF, SND, AC3, AU, M4R, AIFF a spoustu dalších formátů. Budete mít více možností výběru Vámi preferovaných formátů pro iPhone 6, iPod Touch, iPad atd. Je také velmi jednoduché konvertovat zvuk z jednoho formátu do jiného.

Reklamy propagační

Novinky

Související články

new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru