Vyberte soubory pro spuštění

Bezplatný Online Video Konvertor

Konvertujte a Upravujte Jakýkoliv Video Audio soubor

Recenze ( 14 )
Vyberte soubory pro spuštění
DOLŮ

Průvodce Rychlým Startem

Video Přehrávání

Pokud naše služby využíváte poprvé, budete si muset stáhnout spouštěč pro neomezené převádění.

Převádějte Jakékoliv Soubory pro Snadné Přehrávání

Bezplatný Online Video Konvertor od Apowersoft je skvělá aplikace, která je k dispozici pro Windows a Mac OS. Tento bezplatný video konvertor si vede nejlépe při konverzi videa, umí převádět videa na jakýkoli typ video nebo audio formátů v úžasné rychlosti. Výstupní format médií jsou kompatibilní s většinou mobilních zařízení, jako je iPhone XS Max, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone XS, iPhone XR, Galaxy S9+, Nexus 6P, LG G7, atd.

Zjistěte více
Zdarma
MP4, MOV, AVI, WMV, MKV, ASF, FLV, VOB, RM, 3GP, WEBM, MPG, DV, M4A, M4R, MP3, WAV, FLAC, WMA, AC3, AAC, OGG, a RA
Streamujte formáty médií do TV, iPadu, Sony, Samsung, HTC, iPhone SE, iPhone 6s, Android Tablet, DVD přehrávače a dalších.
4K, 3D, HD, AVCHD, HEVC
ZABALIT

Přizpůsobte a vytvořte si stylové video

Tento bezplatný video konvertor také přichází s několika přátelskými a pokročilými možnostmi. Před konverzí je opravdu dobré upravovat svá videa on-line. Jednoduše upravte, dolaďte a přizpůsobte svá vlastní videa bez problémů. Konečný výsledek bude mít dokonalý efekt.

Zjistěte více
 • Můžete jej použít k oříznutí videa, upravit velikost videa, změnit video efekty a přidávat vodoznaky. V podstatě je to rychlý a bezplatný způsob, jak převést a přizpůsobit mediální soubory.
 • Má schopnost převést videa on-line v širokém spektru rozlišení od 144P do 1080P. Můžete také zachovat původní rozlišení při převodu videa. Speciální výstupní formáty, jako je například 16: 9, 4: 3, 3: 2, atd. vám umožní uložit ideální videa pro PSP, DVD, iPhone a iPad. Kromě toho si pro převedené video nebo audio soubory můžete vybrat různé druhy bitrate, počet snímků za sekundu, kanály a vzorkovací frekvence.
ZABALIT

Online, Rychlý, Legální, Bezplatný a bez Omezení

Toto je naprosto BEZPLATNÁ webová služba. K jejímu používání není třeba ŽÁDNÝCH dalších poplatků. Můžete převést tolik videí, kolik chcete. Kdykoliv chcete převést videa do MP4 nebo jiných formátů on-line, stačí navštívit tuto webovou stránku, která nevyžaduje žádnou instalaci nebo jakoukoliv registraci. Pokud neradi stahujete další aplikace do počítače, Bezplatný Online Video Konvertor od Apowersoft opravdu přijde vhod, protože nezpomalí váš počítač.

Zjistěte více
 • Převádění Video Souborů při Vysoké Rychlosti

  Ptáte se na rychlost při konverzi videa online? Naše testy ukazují extrémně vysokou rychlost pro konverzi menších videí. I když to může trvat trochu déle převést větší videa, garantujeme rychlý převod.
 • Vstřícná Zákaznická Podpora

  Máme profesionální techniky, kteří tento web neustále vylepšují. Jakékoliv vaše připomínky budou vítány. Naše speciální tipy a video tutorial o této službě vám take pomohou.
ZABALIT

Převádějte Video Audio s použitím naší služby API

Funkce používání naší API služby: začleňte technologii konverze na své webové stránky, aplikace nebo rozšíření. Je velmi snadné začít, pokud si budete hrát s kódem API zde.

Nejjednodušší rozhraní

 • vyberte soubory
 • zvolte formát
 • pokročilé nastavení
 • změňte parametry
 • spusťte konverzi

Proč si vybrat Bezplatný Online Video Konvertor

Hodnocení: 5- na základě 14 hodnocení.14 Recenze
 • Musím říci, že váš konvertor je nejlepší, jaký jsem kdy použil, a to jsem jich vyzkoušel opravdu hodně, abych našel ten pravý, a to ten váš je.

  Tento software je skvělý. Je můj nejoblíbenější. Má vše, co potřebuji. Je výkonný a rychlý.

 • Potřebuji způsob, jak extrahovat audio z videa a tato aplikace to zvládá fantasticky. Převedla mé video rychle a pohodlně.

  Tato aplikace je tak skvělá, že umí převést video, aniž bych musel instalovat jakékoliv programy.

 • O tomto program jsem se dozvěděl z Facebookového příspěvku. Fungoval skvěle, když jsem jej použil k sestříhání videa.

  Děkuji vám za laskavou službu. Je opravdu užitečná, když musím změnit formát video souboru.

  Komentáře k Online Video Konvertoru

  Zanechte komentář

  Prosím vyplňte své jméno!
  Prosím vyplňte obsah recenze!

  Komentář (0)

  Recenze & Zmínky

  new
  Podpora
  Sdílet
  Recenze
  Komentovat
  Zpět nahoru
  Click below to install