Apowersoft Nahrávání Obrazovky pro Mac

Nahrávání Obrazovky pro Mac
Hodnocení:3.7 /5(na základě 1 hodnocení)Děkujeme za Vaše hodnocení!

Nahrávání Obrazovky pro Mac od Apowersoftu je flexibilní a oceněný program nabízející vše v jednom, s pokročilým nahrávačem obrazovky, chytrým video převodníkem a vestavěným video editorem. Tento program na nahrávání obrazovky pro Mac může zachytit video celé obrazovky, vybranou oblast nebo oblast kolem myši. Navíc můžete nahrávat webkameru k vytvoření ohromujícího videa obrazu v obraze.

  • Nahrávejte JAKOUKOLIV aktivitu na obrazovce na Vašem Mac OS
  • Nahrávejte obrazovku na Mac OS X Mountain Lion se zvukem
  • Zachyťte videa z webkamery
  • Upravujte video při nahrávání
  • Publikujte YouTube videa v HD
  • Plánujte úlohy

Po skončení nahrávání program automaticky vytvoří MP4 video soubory, které můžete nahrát přímo na YouTube. Navíc můžete konvertovat videa po skupinách do různých formátů, jako jsou AVI, MP4, FLV, SWF, MKV a spousty dalších, s nulovou ztrátou kvality.

Stáhnout

Nahrajte cokoliv, co vidíte na Vašem Macu

Nahrajte cokoliv, co vidíte na Vašem Macu

Tento výkonný software pro nahrávání obrazovky podporuje nahrávání všeho na obrazovce Macu. Můžete vytvářet úžasná ukázková videa pro trénink nebo výuku, nebo tvořit instruktážní návody pro hry či interaktivní vitríny.

Nahrávejte obrazovku na Macu se zvukem

Nahrávejte obrazovku na Macu se zvukem

Máte také na výběr zvolit při nahrávání obrazovky na Mac buď systémový zvuk, mikrofon nebo oboje, což uživatelům Macu umožňuje zachytit obrazovku spolu s videem zároveň. Ještě překvapivější je, že program udržuje nahrávání videa a zvuku ze systému nebo mikrofonu synchronizované.

Nahrávejte video z webkamery

Nahrávejte video z webkamery

Ujistěte se, že máte v počítači zabudovanou nebo připojenou webkameru, abyste mohli nahrát video s tímto programem. Můžete přidat různé efekty, texty nebo textové bubliny pro oživení Vašeho videa. Pokud chcete vytvořit video jakožto obraz v obraze, stačí kliknout na ikonu na panelu nástrojů během nahrávání.

Plánujte úlohy

Plánujte úlohy

Možná víte, jak na Nahrávání Obrazovky pro Mac OS X Mavericks, ale chcete nahrát video později. V této chvíli přijde funkce plánování úloh vhod. Můžete přednastavit čas startu nahrávání a délky videa, a potom spoušť provede Vaši vytvořenou úlohu v nastavený čas. Tento ohleduplný design Vám dává velké pohodlí, protože nemusíte zůstávat před Vaším Mac počítačem.

Pořizujte snímky obrazovky na Macu

Pořizujte snímky obrazovky na Macu

Chcete-li vytvořit ohromující album fotek, stačí kliknout na Screenshoty v rozhraní k zachycení jakéhokoliv obrázku, který vidíte na Vaší Mac obrazovce. Můžete také vylepšit Vaše obrázky kliknutím na ikonu editace před uložením; poté sdílejte Vaše oslnivé fotografie kdekoliv, např. Na Facebooku, Twitteru nebo Flickru.

Chytré nástroje k editaci

Chytré nástroje k editaci

Když pořídíte video nebo snímek obrazovky, tento program na nahrávání obrazovky pro Mac Vám jej umožní přizpůsobit a vylepšit s jednoduchými a chytrými nástroji k úpravě. Můžete zvýraznit důležité části přidáním šipek, čar, obdélníků, kruhů nebo textu v různých barvách.

Konverujte videa hromadně

Konverujte videa hromadně

Zabudovaný ultrarychlý video převodník nabízí širokou škálu formátů, jako jsou AVI, MP4, FLV, SWF, 3GP, MKV, MPEG a populární formáty pro zařízení od Applu, Androidu a Sony. Můžete hromadně zpracovat tucty videí najednou. Klikněte na Upravit v konvertoru, zkracujte a ořezávejte Vaše videa, nebo je sjednoťte do jednoho.

Publikujte YouTube videa  v HD

Publikujte YouTube videa v HD

Přemýšleli jste někdy o sdílení videí ve vysokém rozlišení s přáteli, nebo jejich nahrávání na YouTube? Tento excelentní nahrávácí program dokáže nahrát úžasná HD videa na Mac OS X Mountain Lion pro YouTube. Když stisknete tlačítko Začít, můžete vybrat 720p, 1080p a další pro Nahrávání Obrazovky pro Mac, poté co vyberete oblast v nahrávacím režimu.

Reklamy propagační

Novinky

Související články

new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru