Video Konvertor

Ultra-rychlý Video konvertor

Recenze ( 4 )

Jednoduchý & Bez námahy & Bezztrátový

Převádějte videa do jakýchkoli formátů s minimální ztrátou kvality. All-in-one Video konvertor, editor, přehrávač a nahrávání obrazovky

DOLŮ

Převeďte jakýkoliv video / audio formát

Video Konvertor podporuje konverzi všech video audio formátů. To umožňuje exportovat video do širokého rozsahu výstupních formátů. Před převedením můžete také upravit parametry videa, jako je velikost rámu, šířka, výška, a bitrate. Nové populární formáty jsou neustále přidávány do seznamu formátů, což jej činní výkonnějším.

Zjistěte více
Video
MP4, MKV, AVI, WMV, HEVC, H.264, MKV, 3GP, FLV, HTML5, M4V, MOV, ASF, DV, VOB, OGV, YouTube, ASF, RM, MTS/M2TS/TS/TP/TRP, MOD, TOD
Audio
MP3, MP2, WMA, M4R, M4A, AC3, AAC, OGG, WAV, FLAC, AIFF, RealMedia
Zařízení
Apple, Samsung, HTC, Blackberry, Sony, Nokia, Motorola, Game, LG, TVS, DVD, Android, Archos
ZABALIT

Konvertujte HD video

Jednoduchý video konvertor může zachovat 100% kvalitu obrazu jako originální video soubor. Také umožňuje převést téměř všechny populární video formáty, včetně HD MP4, HD MTS a dokonce i 4K standard. Kromě funkce konverze ale také podporuje několik video konverzí během jednoho sezení, které budou zpracovávány rychlostí blesku.

Zjistěte více
ZABALIT

Flexibilní Editace videa

Apowersoft Video Konvertor také přichází se speciální editační funkcí, která umožňuje uživatelům spojovat videoklipy, ořezávat / stříhat video soubory, aplikovat efekty, přidat vodoznak, atd. Bez výdajů navíc jste schopni vytvořit profesionálně vypadající domácí videa v několika minutách.

Zjistěte více

Můžete rozdělit originální videa na malé části a oříznout prázdný okraj video souboru pomocí funkce Oříznutí. Přidává editor video efektů, který vám umožní nastavit kontrast, jas a sytost videa. A ještě lépe, můžete otáčet videa podle vaší potřeby.

Můžete kombinovat několik videí do jednoho kompletního video souboru. Je pro vás užitečné sledovat celé video, když si stáhnete několik kusů videa z on-line stránky pro sdílení videa.

Označení vašeho videa vkládáním vodoznaku nebo efektů do videa bude velmi jednoduché. Můžete přidat buď obrázek nebo text vodoznaku a vytvořit vlastní domácí video. Typy vodoznaku, jako je JPG, JPEG, PNG, BMP, GIF, EMF, WMF, EXIF, ICO, TIFF a TXT jsou podporovány.

Tento HD video konvertor podporuje import externích titulků. A je pro vás snadné upravit titulky s vestavěným editorem titulků, včetně písma, stylu písma, velikosti, efektu titulků a umístění titulků. Také podporuje více jazykových souborů.

ZABALIT

Zážitek z bezchybného přehrávání

Po konverzi můžete získat nejnovější videa do vašeho PC, DVD nebo přenosná zařízení pro plynulé přehrávání. Můžete si vybrat přehrávání kompatibilních formátů na vašem iPhone XS Max, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone XS, iPhone XR, iPad, Samsung, Nexus, Sony a mnoha dalších digitálních zařízeních. Nebo jednoduše zvyšte svůj zážitek ze sledování videa na velkých televizorech.

Užijte si je na vašem přenosném zařízení

Vypalujte na DVD

Nahrávejte na YouTube, Facebook a Twitter

Zjistěte více
ZABALIT

Nejjednodušší rozhraní

 • hlavní snímek obrazovky
 • vyberte videa
 • ořízněte videa
 • převádějte videa
 • přehrávejte videa
 • stahujte videa

  Proč si vybrat Video Konvertor

  Hodnocení: 5- na základě 4 hodnocení.4 Recenze
  • Myslím, že to tento softwarestojí za to vyzkoušet, co mě nejvíce zaujalo je rychlý převod a vysoce kvalitní výstupní formát. Mohu dokonce převést více video souborů najednou.

   Miluji tento potenciální HD Video konvertor. To, že můžete konvertovat video do MP4 nebo prakticky jakéhokoliv jiného tradičního formátu je opravdu ohromující!

  • Chval vás Pán Bůh! Vestavěný editor dělá moje domácí videa profesionálními.

   Jsem ohromen vaší společností, stejně jako vaší schopností poskytnout takový super produkt. Znovu mnohokrát děkuji za tento skvělý video konvertor a downloader!

  • Apowersoft Video Konvertor je pro mě velký rozdíl, to je důvod, proč zůstanu s Apowersoft po celou dobu.

   Koupil jsem tento HD Video konvertor asi před měsícem a jsem překvapen, jak dobře to funguje. Dejte si kluci velký palec nahoru !!!

   Báze znalostí

   Video Konvertor

   Ultra-rychlý Video konvertor

   new
   Podpora
   Sdílet
   Recenze
   Komentovat
   Zpět nahoru
   Click below to install