Záznamník Zvuku

Recenze ( 2 )

Záznamník Zvuku je pěkný nástroj, který může obohatit vaši hudební zábavu. Umožní vám nahrávat streamování audia z hudební stránky, video platformy, rozhlasové stanice nebo zachytávat zvuk audio konverzací bez námahy.

Tento software poskytuje mnoho audio formátů výstupu, včetně MP3, AAC, FLAC, WMA, atd. pro přehrávání na jakýchkoli hudebních přehrávačích a přenosných zařízeních.

Nahrávejte jakýkoliv zvuk ve vysoké kvalitě

Zajímá vás, jak zachovat skladbu ze streamováné hudební stránky, abyste si ji mohly flexibilně užít, jak zaznamenat mluvený komentář během setkání, jak nahrát svůj vlastní hlas pro vytváření živého tutoriálu? Nyní zde máte one-stop řešení, tento program vám umožní nahrávat zvuk z vašeho počítače a mikrofonu současně. Zvuk bude uložen ve vysoké kvalitě pro přehrávání na zařízeních, nahrávání na hudební komunity a sdílení s ostatními.

Zjistěte více
 • Výstupní formáty
 • Vstupní formáty
 • Zařízení
Nejrozšířenější audio formát
Vyvinutý společností Microsoft, výchozí formát pro OS Windows
Standardní formát pro mnoho smartphonů a Playstation
Audio formát používaný iTunes, QuickTime a iPod
Formát vyzvánění iPhone, formát bezztrátového zvuku a mnoho dalších
Zvuk v počítači
Hudba blogy, playlisty, audioknihy, rozhlasový program, online konference, atd.
Hlas z mikrofonu
VoIP konverzace volání, zpěv, atd.
Windows
Windows 10/Windows 8.1/Windows Vista/Windows 7/Windows XP
iOS
iPhone, iPad, iPod, iTouch, Apple TV
Android
Samsung Galaxy, Samsung Galaxy Note, Sony, Motorola, LG, HTC
ZABALIT

Automaticky přidávejte ID3 tagy hudebních souborů

Kdykoliv nahrajete píseň, není třeba upravovat informace - program může pomoci rozpoznat informace, pokud jde o titul, album, rok, žánr, interpreta a dokonce I přebal. Tato funkce je překvapivě prospěšná pro hudební sběratele a fandy. Funguje pro identifikaci hudebních souborů v dávce a šetří váš čas při editaci jednoho po druhém. A pokud si přejete, můžete také později ručně upravit tagy.

Zjistěte více
ZABALIT

Převádějte audio kompatibilních format se zařízením

Potřebujete si poslechnout zaznamenaný zvuk na vašem přenosném přehrávači? Je to jen jedno kliknutí daleko. Vestavěný audio převodník umožňuje převést audio mezi různými formáty souborů a umožňuje převádět soubory v dávce, tak zlepšuje efektivitu. Kromě toho je schopen organizovat zvukové klipy jejich sloučením do jednoho kompletního souboru. Kromě převodu místních souborů, Apowersoft Záznamník Zvuku umožňuje převést videa z internetu do MP3, WMA, FLAC, OGG, atd. pro přehrávání kdekoliv.

Zjistěte více
ZABALIT

Poskytuje více praktických funkcí

Abychom se ujistili, že splnímě různé požadavky v audio nahrávání, Audio Streaming Recorder přichází s dalšími účinnými funkcemi, jak je uvedeno níže.

Zjistěte více

Nahrávejte online rozhlasové stanice

Ideální způsob pro nahrávání živého streamovaného audia, které slyšíte od rozhlasových stanicích po celém světě. Stačí vyhledat a streamovat radio, které se vám líbí, program podporuje nahrávání jakékoliv písně, zprávy, talk show, atd. a uložit je na pevný disk.

Přenášejte audio do iTunes

Chcete-li poslouchat nahranou a staženou hudbu na zařízeních Apple, je funkce "Přenos hudby na iTunes" tou správnou volbou. Převádí audio v jakýchkoliv formátech do iTunes kompatibilního formátu a přidá je do knihovny iTunes one-stop způsobem.

Upravujte jednoduše audio

Vestavěný audio editor nabízí spoustu funkcí, včetně: vyjmutí, kopírování, vložení, sloučení, promíchání a přidání efektů ke zvuku. Pomocí něj, můžete znovu vytvořit zvuk a bez potíží vytvořit vyzvánění.

Vypalte si CD pro sdílení a sbírky

Je to pěkný přídavek moci si vypálit audio na prázdné CD k poslechu v CD přehrávači u vás doma nebo v autě. Můžete také sdílet své písně s ostatními přes CD disk.

ZABALIT

Nejjednodušší rozhraní

 • nahrává audio
 • editor audia
 • hudební knihovna
 • přehrává rádio
 • vyhledává písně
 • převádí video na MP3

  Proč si vybrat Záznamník Zvuku

  Hodnocení: 3.5- na základě 2 hodnocení.2 Recenze
  • Díky, je to nejlepší audio rekordér, jaký jsem kdy používal. Vzhledem k mé práci, často potřebuji zaznamenat on-line rádio na svém PC, a Audio Streaming Rekordér mi pomáhá bez námahy. Dávám mu svou podporu, jako vždy.

   Wow, nikdy mě nenapadlo, že bych narazil na tak dobrý způsob, jak nahrávat streamované audio. A nabízí také extra funkce, jako je Audio Converter, Editor a Music Downloader. Jedním slovem, je vynikající. Palec nahoru.

  • Během 30 sekund jsem si uvědomil, že je to rekordér streamovaného audia přesně pro mě. Dokonale jednoduchý na použití, 100% úspěšný. Skvělý výrobek!

   Je tak příjemné setkat se s vaším produktem. Moc se mi líbí to, že že pro mě tak výhodný. Chci říct, že tato aplikace je úžasná a vynikající!

  • Jednoduchý způsob, jak nahrávat, organizovat a přenášet hudbu. S tímto programem, je tak snadné přehrávat moje oblíbené písničk na mém iPhone.

   Často používám tento program pro nahrávání Skype konverzace, má velmi jednoduché ovládání a zvuky jsou zaznamenány ve vysoké kvalitě. Jsem s vaším softwarem velmi spokojeni!

   Recenze & Zmínky

   Záznamník Zvuku

   Umožní vám nahrávat streamování audia konverzací bez námahy

   new
   Podpora
   Sdílet
   Recenze
   Komentovat
   Zpět nahoru
   Click below to install