Online Odstraňovač pozadí
Automaticky odstraní pozadí z obrázku zdarma a online.
Bezpečnost souborů
Všechny nahrané obrázky jsou přísně důvěrné. Vaše původní soubory budou trvale smazány z našich serverů během 24 hodin. Nehrozí žádné riziko úniku vašich souborů.
Žádná instalace
Celý proces probíhá online. Není potřeba nic stahovat ani instalovat. Jakmile jej otevřete ve svém prohlížeči, můžete jej začít používat ke zpracování pozadí vaší fotografie.
Automatické odstranění
Není potřeba žádných zkušeností ani dovedností. Jedinou věc, kterou musíte udělat, je nahrát vaše fotografie a tento online program pro odstraňování pozadí udělá automaticky zbytek za vás.
Extrémně snadné odstranění pozadí z obrázku a okamžité dosažení úžasných výsledků.
Vystřihněte osoby několika kliknutími. Úžasné pro zvýšení vaší kreativity.
Odstranit pozadí obrázku
Změnit pozadí obrázku
Zvyšte svou efektivitu s nízkými náklady
Online Odstraňovač pozadí používá ke zpracování fotografií nejnovější technologii AI. Získáte perfektní výsledky v kratším čase a menší námahou. Ušetřete čas, když potřebujete vyříznout osobu z obrázku, vytvořit průhledné pozadí nebo pozadí vložit na jinou fotografii. Nepotřebujete žádné konkrétní dovednosti nebo zkušenosti profesionála. Proces je naprosto automatický. Během pár sekund získáte přesný výřez.
Získejte lepší výsledky bez Photoshopu
Fotografie můžete dále vylepšovat s větší kreativitou. Tento odstraňovač pozadí z fotografií přichází se třemi možnostmi ke kreativnímu přístupu k pozadí: jednobarevné, designové šablony a vaše vlastní fotografie, které můžete jednoduše integrovat do oříznuté plochy. Ať už jde o pohlednici, fotky na občanku, post na sociální média aj., s touto službou to vždycky dáte.
Odstraňte pozadí bez námahy
Jednoduše nahrajte fotografii, na které chcete změnit pozadí. Online Odstraňovač pozadí pak automaticky vytvoří přesný výřez a nahradí jej transparentním pozadím.
Náhled v reálném čase
Konečný výsledek se okamžitě zobrazí na stránce, kterou si můžete prohlédnout před stažením. Můžete tak přímo porovnat výsledek s původním souborem.
Stáhnout soubor
Klikněte na tlačítko "Stáhnout" pro uložení obrázku s odebraným pozadím do vašeho počítače. Existuje také verze Pro, která vám nabízí větší kontrolu nad editací vašich obrázků.
Mají nás rádi. A vy budete také
 • Doporučení 5 hvězdiček

  Tato API na mě opravdu zapůsobila. Je to fantastické :). Nikdy nepíšu recenze, ale tento nástroj mi opravdu hodně pomohl, tak prostě musím. Je to velice intuitivní a dělá přesně to, co potřebuji. Odstraní pozadí z každého obrázku. Pokud hledáte odstraňovač pozadí, tak zvolte tento!

  Abbie

 • Doporučení 5 hvězdiček

  Úžasná AI. Dělá přesně to, co říká a navíc je zdarma! Díky! Doporučuji tuto stránku více než další, které jsem vyzkoušel. Perfektní pro vymazání pozadí a předělání ho na transparentní! Jsem s tím velmi spokojen.

  Frank

 • Doporučení 5 hvězdiček

  Tento program neumí jen odstraňovat pozadí, ale umí také přidat jiné pozadí do obrázku. Vyměnila jsem pozadí na fotce na občanku na bílé a výsledek je perfektní!

  Bella

 • Doporučení 5 hvězdiček

  Stáhla jsem již mnoho programů na editaci obrázků. Tento byl nejjednodušší, přesto nejvíce efektivní ze všech. Je bez reklam a funguje automaticky. Přestože jsou jeho funkce základní, je to přesně to, co jsem hledala. Díky!

  Tracy

  Zcela automatický a 100% bezplatný Odstraňovač pozadí
  Recenze (7)
  Slouží již 1892480 uživatelům na celém světě
  Barva
  Obrázek
  Online Odstraňovač pozadí
  Změnit pozadí Stáhnout
  Originál
  Zpracované
  0%
  Zpracovává se...
  Recenze (7)
  new
  Podpora
  Sdílet
  Recenze
  Komentovat
  Zpět nahoru