Posílení vaší kreativity & efektivity

Nejlepší a nejjednodušší odstraňovač pozadí na světě pomáhá zvýšit vaši kreativitu a efektivitu od individuální úpravy fotografií, prezentaci elektronického obchodu až po marketingový design. Pomocí Apowersoft AI, se tvorba stává jednodušší, časově úspornější a zábavnou.

Naším jádrem je umělá intelegence

Jsme vyškoleni na milionech reálných obrázcích a grafice, včetně lidí, produktů, digitálních razítek, ikonách, textech, zvířatech a autech. Apowersoft AI dokáže zpracovat každý obrázek ať už je jednobarevný nebo s komplikovanějšími barvami a vzory tak dobře, aniž byste museli vybrat popředí nebo pozadí. Schopnosti učení naši AI je neustále zlepšována.

Plně automatické & Přesné ořezy

Funkce plně automatického výřezu je vždy připravena. Pokud se vám přesto výsledek nelíbí, perfektní odstraňovač pozadí vám také nabídne chytrý nástroj "Zachovat/Odstranit" pro přesnou kontrolu detailů i na těch nejobtížnějších fotografiích. Poté upravte obrázek - ořízněte obrázek, zvětšete/zmenšete, přesuňte a kopírujte pro získání vašeho požadovaného výsledku.

Více vzorů, více inspirace

Odstraňujte pozadí, navrhujte produktové fotografie, vytvářejte plakáty, obaly, bannery - všechny vaše návrhy projektů začnou snadno pomocí Apowersoft Odstraňovači pozadí. Kombinujte vaše výřezy s integrovanými neomezenými vzory, barvami či vlastními obrázky pro vytvoření zcela nových obrázků.

Podívejte se, co ještě dokážeme

Profesionální funkce jsou zde pro zjednodušení práce a úsporu času

 • Změnit pozadí portétu
  Řekněte sbohem studiovým fotografiím pro váš pas, občanku, řidičák, atd. Apowersoft Odstraňovač pozadí má ve své knihovně všechny barvy pozadí pro běžné použití.
 • Vytvořit snímky produktu
  Jste nováčkem v oblasti produktové fotografie? Je fotografie křivá, vybledlá nebo má špatné vyvážení bílé barvy? Žádny problém! Ořízněte produkt, upravte jej a přidejte jej do zcela nového pozadí pro efektní výsledek.
 • Odebrat pozadí s podpisem či razítkem
  Jednoduše vytvořte digitální razítko a podpis mimo obrázek. Podepisování dokumentů PDF nebo vašich fotografií bude tak jednoduché, jako je jejich podepsání vlastní rukou.
 • Více již brzy
  Zvířata, auta, texty, loga, ikony... jsou již nyní k dispozici. Na další působivé funkce se můžete těšit již v blízké době. Například barvené korekce, hromadné oříznutí nebo zkrášlování obličeje.

Kde všude dokáže Odstraňovač pozadí pomoci

 • Elektronické obchody
 • Marketing
 • Jednotlivci
 • Fotografové

Mají nás rádi a vy budete mít taky.

Flore

Tahle aplikace je velmi uživatelsky přátelská a jednoduchá k použití i pro nás, kteří nemáme žádné zkušenosti s editací fotografií. Určitě se vyplatí si ji koupit.

Jessie

Pouhé jedno kliknutí a je pryč. Tohle je opravdu moje nejoblíbenější aplikace. Ani nestojí moc peněz.

Damon

Jednoduše se používá. Dělá to, co říká, že umí! Určitě doporučuji tento software více, než ostatní, které jsem vyzkoušel. Automaticky odstraňuje pozadí a zobrazí fotografii jako transparentní ještě před uložením.

Annie

Odstraňuje pozadí pouhým jedním kliknutím a nabízí šablony pro vytvoření mých vlastních instagramových samolepek. Super jednoduché použití!

Branson

e to úžasná aplikace. S touto apkou můžete jednoduše odstranit pozadí z jakéhokoliv obrázku, a transparentní obrázek uložit pomocí pár klepnutími. Úžasná aplikace. Miluju ji.

Zdroje

Barva
Obrázek
Online Odstraňovač pozadí
Změnit pozadí Stáhnout
Originál
Zpracované
0%
Zpracovává se...
Recenze (8)
Facebooková skupina

Jak získat bezplatný VIP účet?

 • Přejděte do Google Play nebo App Store a ohodnoťte 5 hvězdičkami.
 • Udělejte screenshot vašeho 5 hvězdičkového hodnocení a pošlete nám jej prostřednictvím online formuláře a my Vám na oplátku zašleme přístup k měsíčnímu VIP účtu zdarma.
new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru