Nahrávání Obrazovky Pro

Plně funkční program Snímání Obrazovky

Recenze ( 1 )
Akce 1+1 zdarma
DOLŮ

Apowersoft Nahrávání Obrazovky Pro

Apowersoft Nahrávání Obrazovky je snadno použitelný a profesionální desktopový nástroj pro nahrávání obrazovky a audia současně. Také umožňuje uložit videa jako standardní soubory MP4. Pomocí jeho vestavěného konvertoru, můžete převést tyto MP4 do AVI, WMV, FLV a SWF a mnoho dalších formátů bez ztráty kvality.

Zaznamenávejte všechny aktivity na pracovní ploše

Plně vybavené, ale intuitivní rozhraní poskytuje flexibilní režimy snímání, které posílí uživatele, aby si vytvořili videoukázky pro určitou oblast, okna aplikace, celou obrazovku a další. Také umožňuje přidávat video webkamery pro vytvoření efektu videa ve videu.

Zjistěte více
Výstupní formáty
Export videa na WMV, AVI, MP4, MOV, MKV, FLV, MPEG, VOB, WEBM
Scénáře
Všechny druhy činností na obrazovce, včetně vlastní demonstrace, tutoriálů, live chatu, video her, streamingu videa na webovém prohlížeči, atd.

Více režimů nahrávání

Celá aobrazovka: zaznamenává, co se děje na celé obrazovce počítače.
Vlastní oblast: umožňuje vybrat jakoukoli část obrazovky pro záznam.
Okolí myši: sleduje myš pro záznam.
Výběr okna: vybere okno, které spustíte na obrazovce pro záznam.
Je zřejmé, že tyto promyšlené režimy si získávají přízeň uživatelů a uživatelé si je vybírají jako jejich nástroj pro nahrávání obrazovky.

Záznam obrazovky se zvukem současně

Je to opravdu skvělá funkce, která může aplikace nahrávání obrazovky a videa se zvukem ze systémů, mikrofonů, nebo obojího. Navíc podporuje nahrávání obrazovky a zvuku synchronně, což eliminuje otázky hráčů her, zda existuje software schopný vest hru a jejich hlas v synchronizaci.

Záznam videa z webové kamery

Chcete-li nahrávat obrazovku videa prostřednictvím webové kamery, tento rekordér obrazovky, který je k dispozici pro Skype, MSN, a GTalk, stejně jako mnoho dalších, to skutečně umí. Ukládá nahrávky do standardního WMV formátu souboru ve výchozím nastavení, takže jej můžete přímo sdílet s ostatními.

Různé video formáty

Videa zaznamenaná s tímto nástrojem lze uložit do devíti formátů včetně MP4, AVI, WMV, FLV, MKV, MOV, MPEG, VOB a WebM. Také přichází vhod, když potřebujete exportovat videa do dalších přenosných zařízení.

ZABALIT

Upravte Screencast v reálném čase nebo později

Vybaven dvěma editory, tento software umožňuje vytvářet anotace screencast v reálném čase a zdokonalit nahrané video později. Můžete zvýšit svou demonstraci ve videu.

Zjistěte více

Editor Real-time Screencast

Panel nástrojů se zobrazí spolu s nahráváním obrazovky, takže můžete komentovat na obrazovce pomocí textu, řádek, popisek, zvýraznění a dalších, aniž byste museli pozastavit.

Profesionální Video Editor

Můžete také importovat zaznamenané video do tohoto vestavěného editoru pro další editaci s více komplexními možnostmi, včetně stříhání, sloučení, vizuálních efektů, vodoznaku, atd.

ZABALIT

Vytvořte naplánované úlohy

Co je pozoruhodné, je to, že program má ohleduplný design. To znamená, že vám umožní vytvořit naplánované úlohy přednastavením času zahájení a upravením trvání. Takže můžete nahrávat video obrazovky, aniž byste museli sedět u počítače.

Zjistěte více

Záznam živých přenosů

Určen pro různé uživatele je Nahrávání Obrazovky Pro, který lze použít pro libovolné webové stránky, je to skvělý pomocník k záznamu jakéhokoliv live streamovaného videa z Twitch TV, BBC, CNN a Livestream, stejně jako mnoho dalších živých video webových stránek. Je to nejlepší volba pro sběr videoklipů.

Záznam Webinářů

Pokud nejste schopni zúčastnit se webové schůzky, ale raději ji zaznamenáte pro kontrolu později, můžete také naplánovat úkol s tímto softwarem. Zaznamená celé sezení do uvedeného adresáře. Můžete se na něj podívat později, nebo jej sdílet s ostatními prostřednictvím daných možností.

Nahrávání na denní / týdenní bázi

Tento software také splňuje vaše potřeby při vytváření pravidelných nahrávek automatickým způsobem, takže můžete nastavit všechny úkoly, které mají být provedeny v budoucnu s několika kliknutími. Může být také použit ke sledování obrazovky v době vaší nepřítomnosti.

Sledování obrazovky v reálném čase

Nastane doba, kdy budete chtít zaznamenat internetové aktivity svých dětí, když nejste poblíž, nebo si můžete přát ochránit soukromí vašeho počítače během vaší nepřítomnosti. Bez ohledu na účely, můžete využít tento program k nahrávání obrazovky automatickým způsobem pro monitorování aktivity obrazovky.

ZABALIT

Uložte a sdílejte videoukázky

Poté, co dokončíte videoukázky, budete moci převést nahraná videa do požadovaných formátů pro sledování na různých systémech nebo zařízeních. Je to také jen pár kliknutí od nahrávání videa na cloud serveru, sdílení na YouTube a další.

Zjistěte více

Perfektní video konvertor

Po nahrávání vám vestavěný video konvertor pomůže lépe a rychleji převést video. Můžete si vybrat jeden z formátů, které Nahrávání Obrazovky Pro poskytuje pro převod, jako AVI, MP4, FLV, SWF, 3GP, MKV, MPEG, a nebo populární design formátů pro Apple, Android a zařízení Sony.

Nahrajte video na FTP

Můžete nahrávat a ukládat konečná videa na osobní nebo firemní web, pokud poskytnete informace o účtu. Můžete také nechat program zapamatovat si nastavení účtu pro použití později.

Sdílejte video na YouTube

Kdykoliv se budete chtít podělit o svá videa na nejpopulárnější platformě pro sdílení videa na světě, bude vám jednoduše stačit zadat své přihlašovací údaje a kliknout na OK. A budete přesměrováni na stránky videa YouTube, když bude hotovo.

Nahrajte video na Showmore.com

Chcete ukládat videa on-line a pohodlně je sdílet? Pro tento případ můžete jednoduše nahrávat videa na showmore.com. Tato video hostingová stránka nabízí 10 GB volného úložiště pro ukládání videa. Odtud můžete snadno spravovat všechna nahraná videa a sdílet je pomocí odkazů nebo vložených kódů.

ZABALIT

Nejjednodušší rozhraní

 • režimy nahrávání
 • pořizuje nahrávky
 • přehrává video
 • nahrává video
 • nahrává pouze audio
 • pořizuje screenshoty

Proč si vybrat Nahrávání Obrazovky Pro

Hodnocení: 5- na základě 1 hodnocení.1 Recenze
 • Myslím si, že tento program je nejlepší, co jsem kdy použil. Co na mě dělá dojem, je úžasný výkon v nahrávání. Nahrané video prezentuje skvělou kvalitu, stejně jako to, co vidím na obrazovce.

  Ahoj chlapi! Já ani nevím, jak vyjádřit svou vděčnost za řešení nahrávání, které nabízíte. Považuji tento nástroj za úžasný, protože mi může pomoci, vytvářet bezchybná demo videa. Zvuk a video jsou v dokonalé synchronizaci.

 • Miluji Plánovač úloh. Je možné automaticky nahrávat obrazovku bez nutnosti sedět u počítače. Často tento nástroj používám k záznamu on-line videa, které je k dispozici na určitém časovém období.

  Myslím, že tento výrobek může být označen jako nejlepší nástroj pro snadné nahrávání a rychlé sdílení. Vestavěný nástroj umožňuje nahrávání videa na YouTube a FTP server okamžitě, což je tak vhodné pro sdílení obrazovky s ostatními.

 • Je to opravdu skvělý software. Kromě základní funkce, dodatečné nástroje, které poskytuje, jsou také užitečné, zejména pro editační nástroj, který nabízí více možností označení a popsání obrazovky během nahrávání.

  Je tak neuvěřitelné, že tato aplikace podporuje mnoho formátů. Mohu exportovat svá videa s ostatními zařízeními bez konverze formátů. To je tak super, díky!

  Báze znalostí

  Nahrávání Obrazovky Pro

  Plně funkční program Snímání Obrazovky

  new
  Podpora
  Sdílet
  Recenze
  Komentovat
  Zpět nahoru
  Click below to install