ApowerREC

Nejnovější Nahrávání Obrazovky pro Windows, Mac a Zařízení

Recenze ( 14 )
Bezplatný VIP účet
DOLŮ

Nahrávejte Všechny Aktivity na Obrazovce

ApowerREC dokáže zaznamenávat cokoli na vaší obrazovce, včetně aktivit na ploše, živých streamovaných videí, webových meetingů atd. Můžete zaznamenávat svou aktivitu na celé obrazovce nebo v rámci specificky nastavené, přizpůsobené oblasti na vašem displeji společně se zvukem a má skvělou schopnost synchronizovat videa se zvukem. Kromě toho je můžete také nahrávat webovou kameru nebo udělat screenshot obrazovky spolu s webovou kamerou a můžete nahrávat videohovor nebo s tímto softwarem pro záznam obrazovky můžete vytvořit video tutoriál.

321

Zde je nabídka toho, co ApowerREC zahrnuje

Kromě výše uvedených funkcí je ApowerREC také dodáván s dalšími výraznými funkcemi, jako je flexibilní lišta nástrojů překrytí, nastavení vizuálního nahrávání, vysoce kvalitní výstup a tak dále.

Bezproblémové Zážitky z Nahrávání Obrazovky ve Všech Zařízeních

Kromě toho, že ApowerREC je výkonný rekordér obrazovky pro Windows a Mac, podporuje i nahrávání aktivit na obrazovce se zvukem ze zařízení iOS a Android. Pro uživatele iOS můžete po nahrávání k videu dokonce přidat svůj hlas nebo kameru obličeje. Pro uživatele systému Android můžete snadno ovládat záznam na obrazovce pomocí jedinečné ikony překryvu.

Používejte ApowerREC pro Nákladově efektivní Práci a Zvýšení Produktivity

Obchodní použití

Vytvořte demo video pro svou aplikaci nebo zaznamenejte webovou konferenci pro zálohování a pozdější kontrolu. Hlasový komentář a webová kamera jsou také podporovány, a můžete je zakomponovat do záznamu.

Výuka & Školení

Zaznamenejte online přednášku pro e-learning a pro lepší ilustraci k tomu přidejte anotace. Tento software pro záznam videa může vylepšit vaši prezentaci.

Studium

Můžete vytvářet úžasný studijní materiál a příklady. Dosáhnete toho například pomocí nahrávání živých streamovaných přednášek, online webinářů a dalších podobných událostí.

Hraní

Nahrajte si nejlepší herní okamžiky jednoduše v HD kvalitě, udělejte screenshoty určitých segment a sdílejte tyto skvělé herní zkušenosti s ostatními.

Obecné Užití

Další obecné použití nabízené tímto nahráváním obrazovky pro PC zahrnuje ukládání okamžiků skvělého video chatu, nahrávání krátkého videoklipu pro řešení problémů a zákaznickou podporu atd.

Sdílejte se Světem

Sdílejte skvělé okamžiky, které prožíváte tak, že je zachytíte jako obrázky a videa se svými přáteli, rodinou či dokonce předplatiteli z celého světa, bez ohledu na to, kde žijete.
Nahrajte své screencasty na web ShowMore pro zálohování, což vám poskytuje úplnou kontrolu nad správou a sdílením videí.
Vytvářejte nova FTP spojení podle svého přání a vstupte na web FTP, abyste mohli efektivně nahrávat a stahovat složky.
Jedním kliknutím nahrajte nahrané videozáznamy na YouTube přímo pro okamžité sdílení s odběrateli. Není potřeba nic dalšího.
Jednoduše nahrávejte screenshoty do volného prostoru cloudu, který poskytuje screenshot.net/cz a sdílejte je pomocí odkazu se svými přáteli.

Systémové Požadavky

 • Windows: 7/8/10
 • Mac: OS X 10.10 a novější verze
 • Android: 5.0 nebo pozdější
 • iOS: iOS 7 nebo pozdější
 • hlavní rozhraní
 • režimy nahrávání
 • anotovat záznam
 • sledovat záznam
 • plánovač úkolů
 • nahrát videa

ApowerREC

Nejnovější Nahrávání Obrazovky pro Windows, Mac a Zařízení

Jak získat bezplatný VIP účet?

 • Přejděte do Google Play nebo App Store a ohodnoťte ApowerREC 5 hvězdičkami.
 • Udělejte screenshot vašeho 5 hvězdičkového hodnocení a pošlete nám jej prostřednictvím online formuláře a my Vám na oplátku zašleme přístup k měsíčnímu VIP účtu zdarma.
new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru
Click below to install