Snímání Obrazovky Pro

Multifunkční Program ke Snímání obrazovky

Recenze (1)
Podívejte se na video průvodce
DOLŮ

Snímejte cokoliv na obrazovce

Díky uživatelsky přívětivému rozhraní jste schopni rychle přistupovat k funkcím, které jsou zahrnuté v tomto programu. Ať už je to rychlý snímek nebo snadné nahrávání obrazovky, Snímání Obrazovky Pro od Apowersoft vám umožní využít všechny z nich díky ohromujícímu a spolehlivému rozhraní.

Zjistěte více

Více režimů snímání

Od dané oblasti, přes celé okno, celou obrazovku, je tu široká škála režimů snímání, které můžete plně využít. Zachycené obrázky mohou být uloženy v různých formátech, jako je PNG, JPG, BMP, PDF, atd. Zatímco video lze uložit do MP4, WMV, AVI, FLV a mnoho dalších formátů.

Různé scénáře

Existují různé situace, kdy chcete pořizovat screenshoty nebo nahrávat videa. Například můžete chtít zachytit jediné okno, webové stránky, webové kamery, nebo vybrat oblast nahrávání podle sebe. Tento software snímání obrazovky vám poskytuje jedinečnou příležitost dělat tohle všechno o a mnoho dalšího.

ZABALIT

Jednoduché a pokročilé obrázkové editory

Po vytvoření snímku, vám tento profesionální screenshotový nástroj pomůže udělat vše, bez ohledu na to, zda je třeba provést několik úprav, přidat poznámky nebo jen přidat některé efekty. Díky postraní liště okamžitých úprav a pokročilého panelu úprav lze všechny úpravy provést rychle a bez jakýchkoli potíží.

Zjistěte více

Přidávejte poznámky k obrazovce okamžitě

Pomocí rychlého editoru tohoto screenshotového softwaru můžete opatřit snímek úpravami na vodorovné liště úprav. Pomůže vám k pořízenému snímku rychle přidávat řádky, text, šipky, zvýraznit, rozmazat atd.

Profesionální editor obrázků

Tato aplikace je také vybavena profesionálním editorem obrázků, se kterými mohou uživatelé dělat všechny poznámky, které poskytuje jednoduchý editor, a učinit další pokročilé úpravy, jako je oříznutí, změna velikosti, otáčení, nebo dokonce přidávat efekty, jako stín, roztrhané okraje, atd.

ZABALIT

Vytvořte naplánované úkoly

Plánovač screenshotů vám v tomto ohledu dává nejlepší možnost. Udělejte si chvilku na nastavení času pro aktivaci snímku, a pak si můžete být jisti, že vše ostatní za vás udělá program. Může být také použit na pozadí počítače.

Zjistěte více
Vytvářejte

Flexibilní nastavení pro plánovač

Pro uživatele nebude těžké vytvořit naplánované snímky obrazovky, neboť poskytuje flexibilní nastavení pro přizpůsobení konkrétního času, oblasti a výstupní složky pro automatické snímání obrázků.

Naplánujte si denní / týdenní screenshoty

Ti, kdo potřebují naplánované snímky pořizovat denně / týdně, mohou k tomuto úkolu take použít tento nástroj pro snímání. K této funkci se dostanete jednoduše tak, že povolíte denní spoušť pro vytváření screenshotů.

ZABALIT

Uploadujte a sdílejte obrázky

Snímání Obrazovky Pro od Apowersoft je dodáváno s integrovanou funkcí nahrávání obrazu a sociálního sdílení, takže pokud chcete nahrávat obrázky do prostoru cloudu nebo sdílet obrázky s přáteli, budete na to moci přijít během několika kliknutí. Celý proces nahrávání a sdílení se odehrává bez problémů v tomto softwaru snímání obrazovky.

Zjistěte více

Volný prostor cloudu s bezpečnostní ochranou

Snadné sdílení na sociálních sítích jako je Facebook, Twitter, Google+ a Pinterest

ZABALIT

Nejjednodušší rozhraní

 • hlavní rozhraní
 • Přidávejte poznámky k obrazovce
 • Upravte obrázek
 • Prohlížet obrazy
 • Obrazovka rekord
 • Plánovač úkolů

  Proč si vybrat Snímání Obrazovky Pro

  Hodnocení: 5- na základě 1 hodnocení.1 Recenze
  • Tento nástroj pro snímání obrazovky je úžasný! Spousta funkcí pomáhá opravdu pohodlně dělat cokoliv, vztahující se k pořizování screenshotů a videí. Perfektní!

   Líbí se mi! Na rozdíl od běžných funkcí pro screenshoty, jako mají jiné nástroje, má tento Plánovač úloh, který dokáže automaticky pořizovat snímky v určitém čase, který nastavím. Fantastické!

  • Líbí se mi jeho dva obrazové editory. Ten jednoduchý mi umožňuje udělat screenshot a snadno jej zkopírovat do schránky. Ten pokročilý mi umožňuje udělat více editací obrázků.

   Jsem tak ohromen všemi těmito režimy obrazovky, zejména oknem Posouvání. Mohu jej použít k zachycení dlouhých webových stránek, dokumentů ve Wordu a dalších posuvných oken. Úžasné!

  • Tento nástroj je přesně to, co potřebuji. Jsem bloger a často vytvářím návody a videa pro své čtenáře. Tento program poskytuje jak pořizování snímků obrazovky, tak snímání obrazovky, které je tak výhodné pro přípravu materiálů pro mé blogy.

   Miluji interakci s lidmi v populárním fóru. A existuje tolik fór, které vyžadují obrazové odkazy, když se je snažím vložit do své odpovědi. Tento nástroj vyřešil tento problém dokonale.

   Báze znalostí

   Snímání Obrazovky Pro

   Multifunkční Program ke Snímání obrazovky

   new
   Podpora
   Sdílet
   Recenze
   Komentovat
   Zpět nahoru