Spustit nahrávání

Nahrávání Obrazovky Online

Jeden klik a začnete nahrávat bez omezení!

Recenze ( 24 )
Spustit nahrávání
DOLŮ

Uživatelská příručka

Podívejte se na video průvodce

Tato aplikace nevyžaduje Java applet, ale musíte nainstalovat spouštěč, pokud ji používáte poprvé. Poté můžete nahrávat obrazovku on-line bez omezení.

Nahrávejte obrazovku jedním tlačítkem

Tento bezplatný rekordér obrazovky je založený na webu, což znamená, že do vašeho počítače nemusíte stahovat software pro videoukázky, abyste mohli udělat nahrávku. Místo toho, stačí otevřít tento bezplatný on-line rekordér obrazovky na webu.

Zjistěte více
ZDARMA
Výstupní format
Exportujte videa do MP4, WMV, AVI, FLV, MPEG, VOB, ASF, GIF
Scénáře
Zaznamenávejte všechny druhy činností na vaší obrazovce, včetně video streamu, vlastní demonstrace, live chatu a dalších.
 • Ultra jednoduché nahrávání

  Pouhým jedním kliknutím můžete rychle vytvořit jakýkoli typ videa, které chcete: tutoriály, přednášky, nebo zábavná videa. Flexibilní design Apowersoft Nahrávání Obrazovky Online umožňuje nahrávat obrazovku on-line s lehkostí.

 • Nahrávejte cokoli na obrazovce

  Na rozdíl od jiných nástrojů pro nahrávání obrazovky, toto online Nahrávání Obrazovky neomezuje co nebo jak dlouho budete nahrávat, takže můžete uložit celé televizní pořady nebo třídní přednášky pro snadné pozdější použití.

 • Flexibilní Zachycení Obrazovky

  Můžete buď vybrat vlastní oblast a zaznamenat v ní aktivitu, nebo se rozhodnout nahrávat celou obrazovku. A pokud dáváte přednost kameře, můžete ji take použít k nahrávání.

ZABALIT

Nahrávejte video všestranně

Kromě nahrávání obrazovky se zvukem zároveň, můžete také do nahrávání obrazovky přidat vaši webovou kameru, pro vytváření instruktážního videa. Obojí, jak vaše demonstrace, tak činnost na obrazovce bude zaznamenána správně.

Zjistěte více
 • Zaznamenávejte současně audio a video

  Toto nahrávání obrazovky online vám umožní současně zachytit video a audio. Můžete nahrávat, co děláte na obrazovce počítače a spárovat se zvukem z počítače nebo mikrofonu. To je jen další důvod, proč je tato aplikace nahrávání obrazovky nejlepším bezplatným nahráváním obrazovky.

 • Vložte webkameru během nahrávání

  Tento bezplatný webkamerový rekordér vám usnadňuje život tím, že umožňuje nahrávat více videí webové kamery vedle sebe pomocí populární chatovací služby, jako je Skype, GoToMeeting a mnoho dalších. Navíc, můžete změnit velikost obrázku kamery tak, aby vyhovoval vašim požadavkům.

ZABALIT

Upravujte videoukázky v reálném čase

Udělejte vaše videa instruktážními tak, že denně přidáte řádky, text, volání, zvýraznění a další.

Zjistěte více
 • Vytvářejte poznámky během nahrávání

  S tímto na webu založeném nahrávání obrazovky nemusíte čekat na to, až skončí nahrávání, abyste své video vylepšili. Namísto toho můžete během nahrávání přidat barvy, tvary, poznámky a různé ikony jako šipky, s použitím nástrojů. Výsledkem je video vysoké kvality, které můžete okamžitě zveřejnit na webu.

 • Mnohonásobné výstupní format

  Pomocí několika kliknutí můžete exportovat svá nahraná videa do široké řady format. S požadovaným formátem můžete snadno sdílet soubor přes Internet, sledovat jej na přenosných zařízeních, uložit na svůj pevný disk a další.

ZABALIT

Ukládejte a sdílejte videa snadno

Až budete hotovi s videoukázkou, budete mít možnosti, buď uložit video na lokální disk, nebo nahrát do prostoru cloudu bez jakýchkoli nákladů. Pokud ukládáte svou práci na cloudu, můžete ji snadno sdílet s přáteli nebo kolegy tím, že pošle odkaz na své sociální sítě nebo jiné kanály.

Zjistěte více
 • Ukládejte videa na místní disk

  Po dokončení nahrávání budete směrováni na výstupní možnosti pro uložení videa do místního souboru. Po výběru požadovaného formátu dle vašich konkrétních potřeb, dostanete vysoce kvalitní video soubor bezpečně na pevný disk.

 • Nahrávejte videa do prostoru cloudu

  Pokud raději ukládáte své videoukázky na cloudu nebo je sdílíte s ostatními na Internetu, potom můžete zvolit možnost uložení vaší práce na video hostingové stránky jako YouTube, Vimeo a další. Je to příjemný prostor pro ukládání a správu vašich nahraných souborů. Můžete je potom sdílet jediným kliknutím.

ZABALIT

Nejjednodušší rozhraní

 • hlavní rozhraní
 • audio vstup
 • nakonfigurujte nastavení
 • udělejte poznámky k nahrávkám
 • uložit jako video soubor
 • možnosti upload

  Proč si vybrat nahrávání obrazovky online

  Hodnocení: 4.9- na základě 24 hodnocení.24 Recenze
  • Toto je moje go-to aplikace, když potřebuji vytvořit tutorial, je poměrně jednoduchá a do nahrávky mohu dokonce přidat řádky a slova, což činí má videa živější.

   Aplikace funguje přesně tak, jak je inzerována. A nahrané video může být místně uloženo do mého počítače nebo nahráno na YouTube. Je to jednoduché a účinné!

  • Je štěstí najít tuto skvělou aplikaci. Ve skutečnosti jsem použil již mnoho nahrávání obrazovky, ale většina z nich má omezení času pro nahrávání. Apowersoft však ne. Je to skutečně bezplatný nástroj.

   Je to zřejmě nejlepší nahrávání obrazovky, jaké jsem kdy použil. Jednoduché na používání, ale nabízí mnoho možností na výběr. Ovládání je poměrně jednoduché a výsledné video má dobrou kvalitu. Dělá vše co potřebuji a to se mi moc líbí!

  • Skvělé webové nahrávání obrazovky s jasným rozhraním! A editace v reálném čase je skutečně působivá.

   Poznal jsem jej díky kamarádovi. Po nahrání videa jsem usoudil, že je dost dobré. Nabízí několik rozlišení nahrávání a video format na výběr. Zbožňuji to.

   Komentáře Bezplatného nahrávání obrazovky

   Zanechte komentář

   Prosím vyplňte své jméno!
   Prosím vyplňte obsah recenze!

   Komentář (1)

   Recenze & Zmínky

   new
   Podpora
   Sdílet
   Recenze
   Komentovat
   Zpět nahoru
   Click below to install