Apowersoft Program pro Úpravu Zvuku Zdarma

Program pro Úpravu Zvuku Zdarma
Hodnocení: 4.2 / 5 (na základě 50 hodnocení) Děkujeme za Vaše hodnocení!

Apowersoft Program pro Úpravu Zvuku Zdarma je účinný nástroj, který je určen pro rychlou úpravu zvukových souborů. Umožní Vám jednoduše stříhat, dělit, sloučit, zkopírovat a vložit audio. S jeho pomocí můžete také připojit, míchat, přepsat audio nebo do něj přidat různé efekty. Podporuje mnoho formátů multimediálních souborů, které zahrnují MP3, AAC, OGG, FLAC, WAV, M4A a mnoho dalších, takže stačí importovat zvuk a znovu jej přetvořit.

  • Snadno vytvářejte vyzvánění a tony oznámení
  • Spojte krátké hudební klipy do jedné kompletní písně
  • Zvyšte audio při použití různých efektů
  • Importujte a exportujte audio vysokou rychlostí
  • Upravujte ID3 informační oznámení bez námahy
  • Pracuje bez problémů na Windows i Mac OS

Při úpravách zvuku si můžete prohlédnout efekt v reálném čase a zkontrolovat výsledek. Není potřeba znovu kódovat soubor, tento bezplatný program pro úpravu hudby je schopen na vytvořit zvuk bez ztráty kvality.

Tento nástroj pro úpravu zvuju poskytuje nejpohodlnější způsob, jak upravit audio, protože je založený na prohlížeči. Jedním kliknutím bude aktivován a není nutné se přihlásit, nebo instalovat jiný plugin ve Vašem počítači.

řez a sloučit zvuk

Povolte provádění různých úprav úkolů

Stříhejte, ořezávejte, rozdělte a spojte, všechny úkoly lze provést s tímto bezplatným nástrojem na úpravu zvuku. V tomto případě můžete uložit požadovanou část audia a nastavit ji jako tóny oznámení. Nebo jednoduše ořízněte nepotřebné části z velkého hudebního souboru. Kromě toho je možné sloučit několik videí do jednoho souboru.

přidat hudební efekty

Perfektní audio s uměleckými efekty

Hudební fanoušci mohou přepracovat zvuk přidáním bohatých efektů podle své vůle. Například můžete smíchat dvě písně pro získání nového zážitku z poslechu. A také je skvělý nápad přidat speciální zvukové efekty, aby byl zvuk živější.

podporuje různé formáty

Podporuje širokou škálu audio formátů

Nástroj umí nejen upravovat zvuk online, ale také pomáhá upravit zvuk z video souboru. Po importu videa z něj editor vyjme zvuk a zobrazí zvukové vlny. Potom můžete okamžitě začít s úpravami a exportovat jej do MP3, AAC, FLAC, M4A, WAV nebo jiného formátu.

ID3 tag editoru

Přichází spolu s výkonným ID3 Editorem

Pro správu Vaší hudební knihovny je nejlepší způsob, přidat informace do písní a alb. Jak se Vám líbí, můžete přidat hudební titul, jméno interpreta, rok a žánr. A máte také možnost nastavit speciální hudební verzi pro snadné rozpoznání hudby..

poslouchat při úpravách

Poslechněte si audio, zatímco jej upravujete

Apowersoft Program pro Úpravu Zvuku Zdarma má intuitivní rozhraní, které pohodlně usnadňuje ovládání úpravy zvuku. Zobrazuje zvuk jako křivky, takže máte možnost provádět operace vizuálně. Při úpravách MP3 on-line, stačí kliknout na tlačítko "Přehrát" pro kontrolu efektů.

snadno a zdarma

Bezplatný, bezpečný a jednoduchý na ovládání

Používání tohoto nástroje je zcela zdarma, nebudete vyzváni k registraci, přihlášení nebo nainstalaci doplňků třetích stran. Bez omezení funguje na Windows a Mac a může být okamžitě aktivován na všech prohlížečích. V průběhu procesu úprav Vás nebudou obtěžovat žádná vyskakovací okna, reklamy nebo viry.

Reklamy propagační

Související články

new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru