Záznamník Zvuku API od Apowersoft

Online Záznamník Zvuku API od Apowersoft je vyvinut pro majitele webových stránek, osobní bloggery, on-line platform pro vzdělávání a další pro hosting naší aplikace na vašich internetových stránkách. Jejich uživatelé jsou tak schopni jednoduše zaznamenat zvuk on-line. Chcete-li přidat a využít toto rozhraní API, stačí zkopírovat a vložit daný kód na vaše stránky. V tomto případě se volný audio rekordér začlení do vašich webových stránek pro usnadnění přístupu vašim návštěvníkům. Po získání tohoto záznamníku zvuku API máte podporu hladce nahrávat jakýkoli zvuk ze zvukové karty počítače a hlas z mikrofonu. S cílem nabídnout uživatelům ty nejlepší zkušenosti ze zvukového záznamu, budeme neustále zlepšovat tuto aplikaci, a doufáme, že byste mohli poskytnout cenné doporučení, abyste nám pomohli, aby byla aplikace ještě lepší.

Jak používat Záznamník Zvuku API od Apowersoft

1. Vyberte tlačítko

2. Zadejte text do tlačítka

3. Náhled

Začněte

4. Zkopírujte a vložte kód

Přizpůsobení

Naše API může být také přizpůsobeno pro specifické potřeby. V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat.

Přehled Záznamník Zvuku API od Apowersoft

S Záznamník Zvuku API od Apowersoft můžete nahrávat zvuk bez potíží. Tři audio zdroje včetně "Systémových zvuků", "mikrofonu" a "mikrofonu a systémových zvuků " jsou k dispozici. Můžete si vybrat jednu z nich podle vaší potřeby. Je možné bez námahy nahrávat streamování audia, hudbu, online rozhlasové pořady, hlasové konference, audio chat, VoIP hovory, atd.

Až skončíte s nahráváním on-line zvukového záznamu, zvukový soubor se uloží do místní složky. Pouze jedním jediným kliknutím můžete vyhledat nahraný soubor. Poté je jen přehrajte s přehrávači médií nebo je přeneste do přenosných zařízení pro pozdější přehrávání.

Vhodné použitíZáznamník Zvuku API od Apowersoft

Pro osobní uživatele, prosím, všimněte si, že licenční smlouva API má účinky podle dne, kdy jste ji použili. Měli byste bezpodmínečně souhlasit s použitím tohoto rozhraní API pouze pro neziskové účely. Jakékoliv chování související s reklamou, distribucí, nebo integrací programů bez získání našeho povolení, je zakázáno.

Obchodní uživatelé, kteří jsou ochotni použít naše API v rámci společnosti nebo produktových řad bez reklam, prosím sjednejte si s námi obchodní licence odesláním tohoto online formuláře. A pokud uzavíráte tuto dohodu jménem společnosti, prohlašujete, že máte oprávnění zavázat takovou organizaci k této smlouvě a přebíráte odpovědnost za jakékoliv neshody.