Nahrávání Obrazovky API od Apowersoft

Online Rekordér Obrazovky od Apowersoft je speciálně vyvinut pro webmastery, e-learningové platformy, tech blogery, podnikové uživatele a jiné, aby poskytl služby nahrávání obrazovky svým uživatelům. Stačí zkopírovat a vložit kód do vašich stránek, pak můžete úspěšně vložit tento API. Tímto způsobem můžete začlenit toto nahrávání obrazovky do vaší webové stránky pro rychlé zpřístupnění. Poté, co jste tak učinili, budete moci využít toto online nahrávání obrazovky pro vytváření screencastů a těšit se tak ze svých návštěvníků. A poskytováním nejlepší hodnoty online nahrávání videa uživatelům budeme nadále zlepšovat tuto aplikaci. Můžete také předat své návrhy, abyste nám pomohli udělat jej ještě lepší.

Jak používat Nahrávání Obrazovky API od Apowersoft

1. Vyberte tlačítko

2. Zadejte text do tlačítka

3. Náhled

Začněte

4. Zkopírujte a vložte kód

Přizpůsobení

Naše API může být také přizpůsobeno pro specifické potřeby. V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat.

Přehled funkcí tohoto API

Tento rekordér obrazovky API může splnit téměř všechny vaše potřeby nahrávání obrazovky. Díky jeho využití můžete zachytit jakoukoliv vlastní oblast obrazovky jako video spolu s audiem ze systémových zvuků vašeho počítače, mikrofonu nebo obojího. Podobně můžete také zvolit nahrávat celou obrazovku, webovou kameru, nebo dokonce vytvářet obraz v obraze videa.

Při vytváření screencastů s tímto API, budete mít několik možností poznámek, jako jsou čáry, šipky, texty a mnoho dalších, aby vaše nahrávka byla více poučná a živější. Až budete hotovi s nahráváním, budete moci uložit to, co jste zaznamenali v různých video formátech a GIF.

Vhodné využití Nahrávání Obrazovky API od Apowersoft

Pro osobní uživatele, prosím, všimněte si, že licenční smlouva API má účinky podle dne, kdy jste ji použili. Měli byste bezpodmínečně souhlasit s použitím tohoto rozhraní API pouze pro neziskové účely. Jakékoliv chování související s reklamou, distribucí, nebo integrací programů bez získání našeho povolení, je zakázáno.

Obchodní uživatelé, kteří jsou ochotni použít naše API v rámci společnosti nebo produktových řad bez reklam, prosím sjednejte si s námi obchodní licence odesláním tohoto online formuláře. A pokud uzavíráte tuto dohodu jménem společnosti, prohlašujete, že máte oprávnění zavázat takovou organizaci k této smlouvě a přebíráte odpovědnost za jakékoliv neshody.