Video Stahovač API od Apowersoft

Online Video Stahovač API od Apowersoft je speciálně navržen pro webmastery, osobní bloggery, vývojáře aplikací a dalším poskytovatelům našich služeb stahování dat svým uživatelům. Abyste získali API z našeho Online Video Stahovač, vše, co musíte udělat, je jednoduše zkopírovat a vložit daný kód na své webové stránky. V takovém případě budete moci snadno integrovat tuto službu Video Stahovač na své stránky. Umožňuje uživatelům stahovat jakékoliv video online zdarma, a z toho mají nepochybně do značné míry prospěch návštěvníci a zákazníci. Abychom uživatelům nabídli ty nejlepší zkušenosti, budeme tuto aplikaci neustále optimalizovat. Návrhy na zlepšení tohoto Video Stahovač jsou velmi vítány, a jistě nám pomohou jej vylepšit.

Jak používat Video Stahovač API od Apowersoft

1. Vyberte tlačítko

2. Zadejte text do tlačítka

3. Náhled

4. Zkopírujte a vložte kód

Podporované Stránky

Video Stahovač API od Apowersoft podporuje vice než 90 video stránek, včetně YouTube, VEOH, Liveleak, Vimeo, Dailymotion atd.

Pokud chcete, abychom otestovali a přidali novou video stránku, prosím, odešlete nám ji odsud.

Přehled Video Stahovač API od Apowersoft

S tímto Video Stahovač API, si můžete zdarma stáhnout všechna videa z více než 10,000 stránek, YouTube, Facebooku, Google+, Dailymotion, Break, Metacafe, Blip TV, Vimeo, atd. Kromě toho, že je plně kompatibilní se všemi prohlížeči, jako je Google Chrome, Firefox, Edge, IE, Opera a tak dále, vám také umožňuje stahovat všechny dostupné formáty videa, takže po stažení nemusíte převádět video do správného formátu.

Proces stahování je také velmi jednoduchý. Vložte adresu URL videa na danou pozici a zvolte potřebný formát, pak uložte video do počítače kliknutím na tlačítko Download. Po stažení můžete vyhledat video soubor pouhým jedním kliknutím. Poté si jej můžete vychutnat na počítači nebo přenést do jiných zařízení.

Vhodné Použité Video Stahovač API od Apowersoft

Pro osobní uživatele, prosím, všimněte si, že licenční smlouva API má účinky podle dne, kdy jste ji použili. Měli byste bezpodmínečně souhlasit s použitím tohoto rozhraní API pouze pro neziskové účely. Jakékoliv chování související s reklamou, distribucí, nebo integrací programů bez získání našeho povolení, je zakázáno.

Obchodní uživatelé, kteří jsou ochotni použít naše API v rámci společnosti nebo produktových řad bez reklam, prosím sjednejte si s námi obchodní licence odesláním tohoto online formuláře. A pokud uzavíráte tuto dohodu jménem společnosti, prohlašujete, že máte oprávnění zavázat takovou organizaci k této smlouvě a přebíráte odpovědnost za jakékoliv neshody.