Nejlepší Aplikace Zrcadlení Obrazovky pro iPhone 8
Komentář

Nejlepší Aplikace Zrcadlení Obrazovky pro iPhone 8

Naposledy aktualizováno dne 01-02-2018 autorem

V poslední době přitáhly iPhone 8, iPhone á Plus a iPhone X mnoho pozornosti po celém světě. Apple I nadále používá design obrazovky 4,7 palce a 5,5 palce pro iPhone 8, díky čemuž si uživatelé pohodlně baví. Některým lidem však i nadále připadá těžké uspokojit své potřeby. Chtějí například sledovat filmy a hrát hry na větší obrazovce. Proto je zapotřebí aplikace zrcadlení obrazovky pro iPhone 8 pro zrcadlení obrazovky telefonu do počítače. Tyto aplikace umožňují uživatelům užít si vice služeb. Zde je několik aplikací AirPlay, které splní vaše vysoké požadavky.

Aplikace zrcadlení Obrazovky pro iPhone 8

ApowerMirror

ApowerMirror je nápomocnou aplikací, která pomáhá lidem při streamování obrazovky telefonu do počítače. Čisté a stručné rozhraní program je uživateli dobře přijímáno. Navíc uživatelům take umožňuje pořizovat screenshoty a ukládat je jak na iPhonu, tak na počítači. Jako aplikace AirPlay pro iPhone 8, ApowerMirror je kompatibilní se systémem Android i iOS a uživatelé mohou svůj iPhone připojit k počítači bez USB kabelu. Uživatelé mohou k počítači najednou připojit tři zařízení. Zde je pro vás postup, který vás provede zrcadlením obrazovky iPhonu 8 do počítače.

Apowermirror

 1. Klikněte na tlačítko níže pro stažení ApowerMirror do svého počítače Windows nebo Mac a nainstalujte jej.

  Ke stažení

 2. Připojte iPhone a svůj počítač do stejné WiFi sítě.
 3. Přejeďte od spodu obrazovky na svém iPhonu 8. Klepněte na “Zrcadlení Obrazovky” a vyberte zařízení pojmenované “Apowersoft”. Obrazovka vašeho iPhonu se poté bude zrcadlit do počítače.

zrcadlení obrazovky

Jakmile je připojen, můžete tento program plně využít při různých příležitostech. Můžete například prezentovat PPT tak, že zobrazíte fotky a videa na obrazovce počítače. Můžete navíc svobodně nahrávat úkony na svém mobile spolu s audiem tak, že klepnete na tlačítko “Spustit Nahrávání”, když hrajete mobilní hru.

Reflector 2

Reflector 2 je populární bezdrátová aplikace zrcadlení obrazovky pro iPhone 8, která umí zobrazit obrazovku vašeho telefonu do počítače bez USB kabelu. Pokud mate navíc rádi živé streamování, tento program umí promítnout vaši obrazovku přímo na YouTube, aby se I ostatní mohli dívat. Jako výše zmíněný program, Reflector 2 nabízí výkonné funkce, které uživatelé velmi oceňují, jako například ovládání zařízení a video Webové kamery. Zde je návod, jak stremovat obrazovku iPhonu do počítače.

reflector2

 1. Stáhněte si Reflector 2 na svůj počítač Windows nebo Mac. Následujte instrukce pro instalaci a spusťte jej.
 2. Připojte svůj počítač a iPhone 8 ke stejné bezdrátové síti.
 3. Přejeďte po obrazovce svého iPhonu a podívejte se na centrum ovládání. Klepněte na “Zrcadlení Obrazovky”, vyberte ze seznamu název svého počítače. Poté se obrazovka vašeho iPhonu 8 bude zrcadlit do počítače.

Metoda připojení je zjevně podobná, jako u ApowerMirror. Jakmile je úspěšně připojeno, můžete pořizovat screenshoty, nahrávat obrazovku s audiem a živě stremovat na YouTube. Stejně jako u ApowerMirror můžete k počítači připojit několik různých zařízení.

Rekordér Obrazovky iOS

Rekordér Obrazovky iOS je aplikace, která je navržená pro uživatele, aby si mohli vychutnat vetší obrazovku tak, že zobrazí obrazovku iPadu, iPhonu a iPodu do PC. Není pochyb, že je to výkonná aplikace zrcadlení pro iPhone 8 a podporuje mobilní zařízení používající iOS 7 až iOS 11. Metoda připojení je podobná, jako u prvních dvou aplikací.

rekordér obrazovky iOS

 1. Stáhněte si balíček nástrojů dr.fone pro iOS na svůj počítač a spusťte jej.
 2. Připojte svůj iPhone 8 a PC ke stejné síti a klikněte na “Rekordér Obrazovky” na seznamu balíčku nástrojů dr.fone.
 3. Přejeďte po obrazovce svého iPhonu a podívejte se na centrum ovládání. Klepněte na “Zrcadlení Obrazovky” a vyberte “dr.fone”. Poté se vaše obrazovka bude zrcadlit do počítače.

S jeho použitím můžete nahrávat hry a videa a je vhodný při mnoha různých příležitostech, jako je vzdělávání, prezentace a zábava. Je škoda, že rekordér obrazovky iOS není kompatibilní s Macem a má méně funkcí, než jiné podobné aplikace.

Srovnání

Zde je tabulka, která zkoumá a porovnává funkce tří aplikací zrcadlení obrazovky. Můžete se na ni podívat a vybrat si aplikaci, kterou požadujete podle různých potřeb.

ApowerMirrorReflector 2Rekordér Obrazovky iOS
Pořizování Screenshotů
Nahrávání Obrazovky
Synchronizace Dat Aplikací
Podpora Androidu & iOS
Kompatibilní s Windows& Mac
Zobrazení na celou obrazovku
Nahrávání Audia
Podpora Více mobilních zařízení

Závěr

Na závěr si můžete vybrat jednu z aplikací zrcadlení pro iPhone 8 ke streamování obrazovky iPhonu do počítače. ApowerMirror má svou vlastní speciální službu, která se zaměřuje na to, že klienti jsou top prioritou. Kromě základního nastavení funkcí také poskytuje službu pro změnu formátu videa, jazyků a rozlišení. Pokud ji srovnáme s jinými aplikacemi, je zaručeno, že ApowerMirror svým šarmem přitáhne vice fanoušků.

Hodnocení:4.3 /5(na základě 13 hodnocení)Děkujeme za Vaše hodnocení!
Vložil:proZrcadlení Telefonu.Naposledy aktualizováno dne 01-02-2018

Zanechte komentář

Prosím vyplňte své jméno!
Prosím vyplňte obsah recenze!

Komentář (0)

Získejte je nyní!
APOWERSOFT
Exkluzivní
dárky
&
výhodné
slevy
Zjistěte více
Apowersoft Unlimited
Installer Jedním kliknutím pro 14+ Všech Produktů Apowersoft
new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru