Blu-ray Přehrávač - Přehrávejte Libovolný Blu-ray Film

Blu-ray Přehrávač
Hodnocení: 2.7 / 5 (na základě 31 hodnocení) Děkujeme za Vaše hodnocení!

Tento úžasný program na přehrávání Bluray je desktopový mediální přehrávač typu vše v jednom, nabízející přehrávání libovolných Blu-ray filmů na Vašem počítači ve vysoké kvalitě. Nejenže Vám pomůže přehrát Blu-ray a DVD disky, ale také Vám umožní přehrát soubory ISO a Blu-ray složky, které jsou zálohovány na Vašem pevném disku.

  • Přehrávejte jakýkoliv komerční či domácí Blu-ray disk na PC
  • Přehrávejte Blu-ray složky a soubory ISO
  • Přehrávejte mediální soubory v různých formátech
  • Osvojte si pokročilou zvukovou technologii Dolby Surround
  • Přineste si zkušenost z kina v dokonalé kvalitě k sobě domů

Tento výkonný přehrávač dokáže přehrávat Blu-ray disky vydané v různých regionech. Je považován za základ jakéhokoliv moderního domácího kina a vedoucí Blu-ray přehrávač velkým množstvím uživatelů. Navíc plně podporuje Windows a Mac, včetně nejnovějších Windows 8 a OS X Mavericks.

Stáhnout

Filmy nebo videa v Blu-ray kvalitě jsou vítány všemi lidmi, protože nabízejí možnost vychutnat si vysoce kvalitní vizuální zážitek. Bohužel běžné přehrávač médií tohle nesvedou. Co tedy musíte udělat, abyste si mohli užít Blu-ray film na Vašem PC, aniž by bylo třeba použít specifický DVD přehrávač? V podstatě potřebujete jen Blu-ray přehrávač. Nyní se pojďme blíže podívat na hlavní rysy tohoto vynikajícího přehrávače.

Přehrávejte různá Blu-ray videa na PC

Přehrávejte různá Blu-ray videa na PC

Na rozdíl od podobných produktů je tento program pro přehrávání Blu-ray multifunkční a schopný přehrát širokou škálu médií jak ve standardní, tak v HD kvalitě na Vašich počítačích s Windows a Macem.

Podpora přehrávání mediálních souborů: Tento program funguje také jako solidní mediální přehrávač, který si dokáže poradit s Vašimi streamovanými mediálními soubory na pevném disku, mimo jiné s formáty MP4, WMV, MPG, 3GP, VOB, MOV, MP3, OGG, AAC atd.

Podpora přehrávání videa v rozlišení 1080p

Podpora přehrávání videa v rozlišení 1080p a prostorovým zvukem

Nejsnazší způsob jak zajistit audiovizuální zážitek jako z kina. Můžete si vychutnat video v rozlišení 1080p s prostorovým zvukem zároveň.

Přehrávejte HD videa v rozlišení 1080p: Jen několika kliknutími můžete mít oslnivý zážitek v HD rozlišení 1080p bez ztráty kvality. Navíc program nabízí funkci odstranění prokládání, která Vám přinese vizuální efekty videa v rozlišení 1080p pro videa v 1080i. Můžete vybrat jeden z nich v nastavení (vypnout, Discard, Blend, Mean, Bob, Linear, X, Yadif, Phosphor, Film NTSC).

Získejte efekt HD prostorového zvuku: Osvojením pokročilé zvukové technologie Dolby Digital tento mocný mediální přehrávač nabízí efekt HD prostorového zvuku společně s reprodukcí.

Přehrávejte nově vydané Blu-ray filmy

Přehrávejte nově vydané Blu-ray filmy

Nehledě na to, jestli jsou Vaše Blu-ray filmy chráněny, tento přehrávač je schopen si s nimi snadno poradit. Stačí se připojit na internet a vložit Váš zakódovaný Blu-ray disk do Vaší diskové mechaniky. Tento přehrávač dokáže přehrát Blu-ray či DVD nebo videa bez ohledu na kódování, dokud jste připojeni k internetu.

Přívětivý design a plynulá reprodukce

Přívětivý design a plynulá reprodukce

Intuitivní rozhraní: Tento nástroj je vcelku jednoduchý na ovládání a má uživatelsky přívětivé rozhraní. Dovoluje Vám přehrát film na Blu-ray, videa, hudbu nebo další mediální soubory vybráním specifického názvu nebo kapitolu v seznamu položek.

Pět režimů reprodukce: Program poskytuje pět režimů reprodukce, včetně celé obrazovky, normální velikosti, dvojité velikosti, poloviční velikosti a přizpůsobení obrazovce.

Možnost pořídit snímek obrazovky: Také Vám dovoluje zachytit jakoukoliv scénu z dramatických Blu-ray filmů kliknutím na "Snímek obrazovky" při sledování.

Vysoká rychlost: Tento software je schopný bleskově aktivovat, načíst a přehrát soubory. A pyšní se 100% zárukou přehráním jakéhokoliv Blu-ray filmu plynule bez přerušení.

Reklamy propagační

Související články

new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru