Nejlepší způsoby jak konvertovat soubory PDF do Word v počítačích Mac
Komentář

Nejlepší způsoby jak konvertovat soubory PDF do Word v počítačích Mac

Naposledy aktualizováno dne 21-02-2019 autorem

PDF soubory jsou nejčastěji užívaným typem souborů mnoha firem. Jsou mnohem bezpečnější a profesionálnější než jiné typy dokumentů a díky jejich obecně menší velikosti souborů jsou skvělou volbou pro dlouhodobé ukládání nebo pro snadné sdílení s ostatními. Bohužel na rozdíl od jiných formátů lze dokumenty PDF přímo měnit pouze pomocí editorů PDF. Některé programy jsou však poměrně drahé, anebo jiné programy zase nemají tolik funkcí jako software Microsoft Office. Takže je často velmi potřebné a někdy dokonce nutné převést soubory PDF do jiných formátů, například Word. Dnes vám představíme některé programy, které vám pomohou převést soubor PDF do aplikace Word v počítači Mac.

Nejlepší aplikace k převedení souborů PDF do Wordu v počítači Mac

Apowersoft PDF Converter

Apowersoft PDF Converter je jedním z nejlepších programů pro hromadné konverze souborů PDF. Software má rychlé a uživatelsky snadné rozhraní a podporuje mnoho druhů formátů souborů, jako je Word, Excel, PPT, JPG, PNG a tak dále. Navíc má další funkce, jako je převádění jiných formátů do formátu PDF a kombinování souborů PDF. Jedná se o placený nástroj, ale umožňuje vyzkoušet jeho funkce – můžete převést prvních 5 stránek každého souboru PDF zdarma. Tento program funguje velmi hladce a výstupní soubory si zachovávají původní kvalitu.

Ve čtyřech krocích vám ukážeme, jak jednoduše převést PDF do aplikace Word na Mac.

 1. Stáhněte program a spusťte jej.

  Stažení

 2. Chcete-li zahájit konverzi, klikněte na tlačítko „Přidat soubory“ pro výběr souborů nebo vyberte jeden nebo více souborů, které potřebujete, a jednoduše přetáhněte soubor(y) do softwaru.
 3. Vyberte požadovaný výstupní formát. V tomto případě můžete zvolit doc. nebo docx.
 4. Klikněte na tlačítko „Spustit konverzi“, počkejte chvíli a program dokončí konverzi.

převést PDF do aplikace Word na Mac

Obecně, program nastaví výchozí složku výstupu pro uložení. Pokud ale nechcete ukládat převedené dokumenty tam, můžete kliknout na tlačítko se třemi tečkami, abyste si před spuštěním konverze zvolili jiné místo jako výstupní adresář.

PDFMate PDF Converter pro Mac

PDFMate PDF Converter pro Mac je jednoduchý program, který umí převést soubory PDF do Wordu na počítačích Mac. Stejně jako náš program, umí také provádět skupinové konverze, ale oproti prvně zmíněnému program podporuje méně typů souborů. Umí pouze převést PDF do formátu Word, SWF, IMAGE, TXT, HTML a EPUB. Neumí převádět další formáty do PDF. Program podporuje MacOS 10.6 nebo vyšší. A jak jsme testovali, funguje také na počítačích MacOS Mojave. Navíc umožňuje vybrat před konverzí soubory, které chcete převést do souboru PDF.

Následující postup vám ukáže, jak jednoduše s programem pracovat.

 1. Přejděte na PDFMate PDF Converter for Mac ke stažení, instalaci a spuštění programu.
 2. Klepněte na tlačítko „Přidat PDF“ a vyberte soubory, které chcete převést.
 3. Na panelu výstupních formátů souborů zvolte jako výstupní formát „Word“ (Obecně program nastavuje Word jako výchozí formát výstupu).
 4. Klepnutím na tlačítko „Převést“ převeďte PDF do aplikace Word na Mac.

použijte konvertor PDFMate

PDFelement

PDFelement je vynikající program dostupný na platformách Mac a iOS. Na rozdíl od předcházejících programů se tento program specializuje na editaci PDF. Má velmi jednoduché, minimalistické a uživatelsky přívětivé rozhraní. Obsahuje však mnoho úžasných nástrojů, včetně komentářů, zvýraznění, ořezávání, OCR atd.

 1. Stáhněte program do svého počítače. Po dokončení spusťte program a klikněte na tlačítko „Převést PDF“ na hlavním rozhraní.
 2. Vyberte soubor a stiskněte tlačítko „Otevřít“.
 3. Poté můžete zobrazit obsah PDF, můžete upravit obsah nebo přímo kliknout na tlačítko „Do Wordu“ nahoře nad stránkou souboru.
 4. Když máte hotovo, klikněte na „Převést“, abyste převedli soubor PDF do aplikace Word na Mac, a následně se PDF převede do aplikace Word.

použijte PDFelement

Dokumenty PDF se stávají de facto standardním formátem pro mnoho obchodních dat a ukládání informací, ať jde o osobní bankovnictví, školní úkoly nebo o účetnictví ve velkých společnostech; my všichni jsme někdy format PDF použili. Prakticky všechny důležité dokumenty jsou nyní odesílány ve formátu PDF. Pokud při vaší práci take pracujete se soubory PDF,je důležité mít dobrý program, jak je spravovat a převádět, a to rychle a snadno. Hlavní nevýhodou programů PDFelement a PDFMate je to, že nemůžete provádět dávkové/hromadné konverze. Tyto dva programy vám umožňují převést pouze jeden soubor PDF do Wordu současně. Pokud hledáte výkonný, podnikově orientovaný nástroj pro správu PDF pro Mac, aplikace Apowersoft PDF Converter je tím pravým řešením, které se vyplatí.

Hodnocení:4.3 /5(na základě 14 hodnocení)Děkujeme za Vaše hodnocení!
Vložil:proPDF do aplikace Word, Tipy k Wordu, Tipy Office.Naposledy aktualizováno dne 21-02-2019

Zanechte komentář

Prosím vyplňte své jméno!
Prosím vyplňte obsah recenze!

Komentář (0)

Získejte je nyní!
APOWERSOFT
Exkluzivní
dárky
&
výhodné
slevy
Zjistěte více
Apowersoft Unlimited
Installer Jedním kliknutím pro 14+ Všech Produktů Apowersoft
new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru