Jak používat ApowerMirror
Komentář

Jak používat ApowerMirror

Naposledy aktualizováno dne 18-01-2019 autorem

ApowerMirror je aplikací pro streamování obrazovky Androidu/iPhonu do počítače. Umožňuje take uživatelům Androidu ovládat zařízení z počítače pomocí myši a klávesnice. S tímto programem si mohou lidé volně vychutnat mediální soubory uložené v telefonu na počítači, prezentovat PPT, PDF a jiné dokumenty kolegům a partnerům na velké obrazovce a přehrávat Android hry nebo posílat zprávy s použitím myši a klávesnice. Nyní se podíváme na to, jak tento nástroj používat.

Průvodce používáním ApowerMirror

Připojte telefon k počítači

Stáhněte si aplikaci na svůj počítač Windows nebo Mac. Nainstalujte ji a spusťte.

Stažení

Pro iPhone:

 1. Připojte svůj iPhone a počítač ke stejné WiFi síti.
 2. Na svém iPhonu přejeďte od shora dolů po obrazovce. Pokud na vašem iPhonu běží iOS 10 nebo vyšší, klepněte na “AirPlay Zrcadlení”, vyberte jméno, které se zobrazí jako “Apowersoft”.

  AirPlay Zrcadlení

 3. Pokud je systém na iOS nižší než 10, klepněte na „AirPlay“ a zapněte „Zrcadlení“. Poté se obrazovka vašeho iPhone bude zrcadlit do počítače.

AirPlay

Pro Android:

Přes USB:

 1. Zapněte USB ladění na svém Androidu.

  Otevřená Ladění USB

 2. Připojte Android k počítači přes USB kabel. Na svém iPhonu, pokud se objeví okno s výzvou k povolení USB ladění, vyberte “Vždy povolovat na tomto počítači” a klepněte na “OK”. Počkejte, až se nainstaluje aplikace na vašem Androidu. U některých telefonů budete muset instalovat aplikaci manuálně.

  Zapněte USB ladění

 3. Otevřete aplikaci na svém telefonu. Vyskočí oznámení. Klepněte na “ZAČÍT NYNÍ” a obrazovka vašeho Androidu se bude zrcadlit do počítače.

ZAČÍT NYNÍ

Přes WiFi:

 1. Připojte Android a počítač ke stejné síti.
 2. Stáhněte si ApowerMirror do svého Androidu.

 3. Otevřete aplikaci na telefonu. Přepněte na “Připojení k WiFi”. Klepněte na “ZRCADLIT”. Vyberte zařízení začínající na “Apowersoft”. Klepněte na “ZAČÍT NYNÍ”. Poté uvidíte obrazovku Androidu na počítači.

Připojení k WiFi

Poznámka: Můžete zaškrtnout volbu “Znovu nezobrazovat” v okně oznámení, abyste na ni nemuseli klikat pokaždé.

Funkce, ze kterých se můžete těšit

Sdílené funkce pro Android & iPhone

Streamujte simultánně obrazovku Androidu I iPhonu

ApowerMirror je skvěle kompatibilní se systémem Android i iOS. Navíc umí zobrazit jeden telefon Android a jeden iPhone na počítači zároveň. Vše, co musíte udělat, je vytvořit připojení obou telefonů k počítači.

Streamujte obrazovku Androidu I iPhonu

Poznámka: můžete přejít do “Možností” > “Obecná nastavení” a změnit kvalitu zobrazení, pokud potřebujete.

změnit kvalitu zobrazení

Nahrávejte obrazovku telefonu s audiem

Pro iPhone se službou AirPlay, po úspěšném připojení přes WiFi, můžete volně nahrávat úkony na svém mobile spolu se zvukem tak, že kliknete na tlačítko “Začít nahrávat” na pravé straně aplikace nebo přímo stisknutím Ctrl+R. Na zařízeních Android můžete take nahrávat obrazovku telefonu jak přes USB, tak přes WiFi. Nicméně pokud chcete streamovat, či nahrávat zvuk Androidu, musíte použít Chrome cast nebo Google Home, abyste mohli bezdrátově promítat obrazovku svého telefonu do ApowerMirror. S použitím ApowerMirror samotného nemůžete streamovat zvuk Androidu.

Nahrávejte obrazovku telefonu

Poznámka: Na počítači Windows, můžete před nahráváním přejít do “Možností” > “Nastavení snímání” a vybrat formát videa, kvalitu videa, výstupní adresář nebo vstup audia. Tato aplikace umí nahrávat systémové zvuky jak z mobilu, tak z počítače se správným úkonem. Mimo to umí také nahrávat mikrofon na vašem počítači. Můžete najednou stisknout Ctrl a +/- pro nastavení zvuku.

Nastavení snímání

Pořizujte screenshoty telefonu jedním kliknutím

ApowerMirror vám umožňuje snadno dělat screenshoty na telefonu. Jednoduše natočte telefon na obrazovku, kterou chcete zachytit a poté klikněte na ikonu “Screenshot” na pravé liště nebo stiskněte Ctrl+Q.

Pořizujte screenshoty telefonu

Exkluzivní funkce pro Android

Ovládejte Android z počítače

ApowerMirror umožňuje uživatelům ovládat zařízení, na kterých běží Android 5.0 a vyšší z počítače pomocí myši a klávesnice. Poprvé prosím použijte USB pro připojení. Poté, co se aktivuje režim “Ovládat z PC”, můžete k jeho dosažení použít také připojení WiFi. Pokud se objeví okno s oznámením, že režim “Ovládat z PC” nebyl povolen, jednoduše klepněte na “Povolit nyní”.

Poznámka: Režim “Ovládat z PC” může být zakázán, pokud restartujete telefon. V tomto případě prosím znovu připojte svůj telefon před USB kabel.

Ovládat z PC

Herní klávesnice

Funkce “Herní klávesnice” umožňuje uživatelům hrát mobilní hry na počítači bez omezení. Můžete hrát PUBG mobile na PC s použitím klávesnice jako emulátor Androidu. Přetáhněte ikonu pro zacílení nebo zamiřte do centra ovládání a upravte klíčové mapování, poté můžete klepnout na klávesu pro akci nebo pohyb. Klávesy si můžete nastavit podle libosti a budou tak zapamatovány. Příště můžete pokračovat v hraní mobilní hry s použitím virtuální klávesnice.

Poznámka: Prosím upravte velikost kruhu, pro efektivní rozsah. Pokud je tlačítko pro zacílení v rozporu s vizuálním joystickem, posuňte jej prosím do prázdného místa na pravé straně obrazovky.

Herní klávesnice

Odesílejte Android zprávy z PC

Po připojení přes USB nebo WiFi, můžete zadat SMS, WhatsApp a další aplikace sociálních sítí k pohodlnému odesílání zpráv myší a klávesnice. Můžete změnit metodu vstupu počítače, abyste mohli zadat jazyk, který chcete. Navíc můžete stisknout Ctrl+C pro zkopírování textu z počítače a stisknout Ctrl+V a přímo jej vložit do svého telefonu.

Odesílejte Android zprávy

Zobrazujte oznámení Android

Tento software umí také zobrazit oznámení na vašem telefonu Android. Poté, co vytvoříte připojení přes USB nebo WiFi, uvidíte, jak se zobrazí dialogové okno a zeptá se vás, zda si přejete, aby ApowerMirror zobrazoval oznámení. Klepněte na “Povolit nyní” a vyskočí vám obrazovka “Oznámení o přístupu”. Zapněte “ApowerMirror”.

Zobrazujte oznámení Android

Nastavení můžete také udělat na svém telefonu Android. Spusťte aplikaci ApowerMirror na mobile. Klepněte na tlačítko menu v levém horním rohu. Vyberte “Nastavení”, otevřete “Oznámení na ploše”. Zapněte “ApowerMirror” a klepněte na “OK”.

Oznámení na ploše

Často kladené dotazy

Otázka: Jak můžu zapnout režim “Ovládat z PC”?

Odpověď: Jakmile jednou úspěšně propojíte svůj Android k ApowerMirror přes USB kabel, automaticky bude aktivován.

Otázka: Proč se režim “Ovládat z PC” sám zobrazuje jako zákázaný?

Odpověď: Kvůli omezení systém, pokud restartujete telefon, povolení “Ovládat Android z PC” se systémem Android zakáže. Proto musíte připojit svůj Android k aplikaci s použitím USB kabelu, abyste jej znovu aktivovali.

Otázka: Musím se připojit pomocí USB kabelu, abych aktivoval režim “Ovládat z PC” pokaždé, když používám WiFi připojení?

Odpověď: Ne nezbytně. Pokud nerestartujete telefon nebo nevymažete cache, režim by měl teoreticky zůstat aktivní poté, co jej poprvé aktivujete.

Otázka: Proč nemůžu svůj telefon připojit k ApowerMirror přes WiFi?

Odpověď: Je možné, že váš telefon a počítač nejsou připojeny ke stejné síti WiFi.

Otázka: Proč nemůžu svůj telefon připojit k ApowerMirror přes USB kabel?

Odpověď: Je možné, že jste nezapnul USB ladění na svém telefonu.

Otázka: Proč neslyším/nemohu nahrávat zvuk ze svého Androidu poté, co jej připojím k PC pomocí aplikace ApowerMirror?

Odpověď: Je nám líto, aplikace ApowerMirror neumí streamovat zvuk Androidu. Musíte použít Chromecast nebo Google Home pro promítání vašeho Androidu do ApowerMirror přes WiFi, abyste jej slyšeli, nebo mohli nahrávat.

Otázka: Máte pro používání ApowerMirror nějaké zkratky?

Odpověď: Ano. Můžete stisknout Ctrl+Q pro pořízení screenshotu, Ctrl+R pro nahrávání obrazovky, nebo Ctrl +- pro ovládání zvuku, Ctrl+C a Ctrl+V pro kopírování textu z počítače a jeho vkládání do telefonu.

Kontaktujte nás

Pokud mate jakékoliv dotazy nebo návrhy, budeme rádi, když nás kontaktujete! Odpovíme vám, jakmile to bude možné!

Hodnocení:4.3 /5(na základě 13 hodnocení)Děkujeme za Vaše hodnocení!
Vložil:proApowerMirror, Zrcadlení obrazovky, Zrcadlení obrazovky pro Mac.Naposledy aktualizováno dne 18-01-2019

Zanechte komentář

Prosím vyplňte své jméno!
Prosím vyplňte obsah recenze!

Komentář (0)

Získejte je nyní!
APOWERSOFT
Exkluzivní
dárky
&
výhodné
slevy
Zjistěte více
Apowersoft Unlimited
Installer Jedním kliknutím pro 14+ Všech Produktů Apowersoft
new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru