Jak používat ApowerUnlock

ApowerUnlock je nástroj k odemčení obrazovky iOS a Apple ID. Dokáže Vám pomoci s odemčení obrazovky iPhonu nebo iPadu během vteřin bez ohledu na to, na jakém systému iOS zařízení běží. Pokud jste zapomněli heslo, můžete se obrátit na ApowerUnlock. Níže je průvodce, jak používat ApowerUnlock pro odemčení obrazovky iPhonu, iPadu a Apple ID.

Jak používat ApowerUnlock

Stáhnout

Click the button below to download ApowerUnlock onto your computer.

Stáhnout

Uživatelský manuál

Jak odemknout Apple ID

Může se stat, že zapomenete název vašeho Apple ID, nebo se někdo přihlásil do svého Apple ID na vašem iPhonu/iPadu a vy nedokážete tento účet odstranit bez ohledu na to, že jste už zkusili všechno možné. To může být docela nepříjemná situace. Naštěstí ApowerUnlock si s tímto problémem hravě poradí. Postupujte podle pokynů níže a zjistěte jak odstranit Apple ID pomocí ApowerUnlock.

 1. Spusťte ApowerUnlock a pomocí kabelu USB připojte svůj iPhone / iPad k počítači.
 2. Na levé straně rozhraní vyberte „Odemknout Apple ID“.

  odemknout Apple ID

 3. Poté budete přesměrováni na stránku s tipy. Přečtěte si je pozorně a poté klikněte na „Start“, ApowerUnlock identifikuje všechna dostupná zařízení. Jakmile bude váš iPhone / iPad detekován, zkontroluje také vaši verzi iOS. Pokud váš iPhone / iPad používá verzi iOS 11.4 nebo novější, zařízení není kvůli omezením iOS podporováno.

  pozornost před odemknutím ID

 4. Ve vašem iPhone / iPad se systémem iOS starší než iOS 11.4 postupujte podle zobrazených kroků a přejděte na „Nastavení“> „Obecné“> „Obnovit“ a vyberte „Obnovit všechna nastavení“. Možná budete muset zadat přístupový kód, pokud jste jej nastavili. Potvrďte klepnutím na „Obnovit všechna nastavení“. Poté ApowerUnlock začne odemykat vaše Apple ID.

  resetovat všechna nastavení

 5. Počkejte několik sekund, dokud se proces odblokování nedokončí. Po dokončení bude Apple ID úspěšně odebráno

Jak odemknout obrazovku iPhonu / iPadu

ApowerUnlock lze také použít k odemčení zamčené obrazovky iPhonu a iPadu. Běžně se stává, že zapomínáme přístupový kód, který jsme nastavili pro naše zařízení iOS, a poté se do nich nemůžeme dostat a používat je. Naštěstí máme ApowerUnlock. Podívejte se do níže uvedeného průvodce a zjistěte, jak odemknout obrazovku iPadu nebo obrazovku iPhonu.

 1. V hlavním rozhraní ApowerUnlock vyberte „Odemknout obrazovku“ umístěnou na pravé straně a program okamžitě začne rozpoznávat vaše zařízení iOS.

  odemknout obrazovku iPadu pro iPhone

 2. Jakmile bude vaše zařízení iOS detekováno, uvidíte název zařízení a systém najde firmware, který je kompatibilní s vaším zařízením, nebo kliknutím na rozbalovací tlačítko vyberte firmware, který potřebujete použít.

  zvolte firmware

 3. Vyberte výstupní adresář pro uložení firmwaru. Po výběru klikněte na tlačítko „Zahájit stahování“

  začít stahovat firmware

 4. Po úspěšném stažení firmwaru jej rozbalte kliknutím na tlačítko „Zahájit rozbalení“.

  začněte vybalovat

 5. Klepnutím na tlačítko „Zahájit odemčení“ okamžitě odemknete obrazovku iOS.

  začít odemykat

Poznámka: Během procesu rozbalování a odemknutí mějte zařízení iOS připojené k počítači a nepoužívejte jej.

Často kladené otázky

D: Zapomněl jsem přístupové heslo mého iPadu, mohu odemknout můj zablokovaný iPad bez přihlašovacího hesla?

O: Ano, ApowerUnloc umí odemknout jakýkoukoliv zamčenou obrazovku iPhone/iPad a Apple ID bez potřeby hesla.

D: Co když je proces odblokování přerušen? Zničí mi to iPhone?

O: I když byl proces odblokování přerušen a ApowerUnlock se nepodařilo odemknout váš iPhone / iPad, můžete režim obnovení ukončit jedním kliknutím a vrátit jej do původního stavu, kdy v takovém případě nedojde ke ztrátě dat.

D: Používám iPhone 6 se systémem iOS 12, ale Apple ID je z nějakého důvodu uzamčeno. Mohu pomocí ApowerUnlock odemknout Apple ID?

O: Prozatím je kvůli omezením iOS k dispozici funkce odemykání Apple ID pouze pro zařízení iOS se systémem iOS 11.4 a jeho předchozími verzemi. Stejně jako u zařízení s novější verzí iOS 11.4, musíte k odemknutí Apple ID zadat odpovídající přístupový kód a bez správného přístupového kódu jej nelze odemknout.

D: Mohu jej použít k odemčení mého starého iPhone 5s?

O: Jasně. ApowerUnlock je kompatibilní s téměř všemi zařízeními iOS včetně iPhone XS, XS Max, XR, X, 8/8 Plus, 7/7 Plus, 6s / 6s Plus, 6/6 Plus, SE atd. Dále s iPady jako například iPad Pro , Nový iPad, iPad mini, iPad Air atd.

Kontaktujte nás

ApowerUnlock je váš praktický nástroj pro odemčení obrazovky iPhonu/iPadu a odstranění Apple ID. Pokud při používání tohoto softwaru narazíte na nějaké problémy, stačí kliknout na „Nápověda“> „Technická podpora“ nebo můžete odeslat požadavek a my vám pomůžeme.

Hodnocení: 4.3 / 5 (na základě 10 hodnocení) Děkujeme za Vaše hodnocení!
Vložil:Bolek Kučera proApowerUnlock. Naposledy aktualizováno dne 03-09-2019

Zanechte komentář

Prosím vyplňte své jméno!
Prosím vyplňte obsah recenze!

Komentář (0)

Průvodce

Jak používat ApowerUnlock

Stáhnout

Vsadím se, že budeš nadšený!

new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru