Jak používat Apowersoft Nahrávání Obrazovky pro Mac
Komentář

Jak používat Apowersoft Nahrávání Obrazovky pro Mac

Naposledy aktualizováno dne 18-01-2019 autorem

Apowersoft Nahrávání Obrazovky pro Mac je komplexní program nahrávání obrazovky, který dokonale pracuje s verzí Mac OS 10.8 a novější. Je možné zaznamenat vše, co je zobrazeno na obrazovce s různým audio vstupem (ozvučení, mikrofon nebo obě – ozvučení a mikrofon). Navíc jeho zabudovaný video konvertor vám dává možnost sloučit video soubory a převést videa do různých video a audio formátů. Následující návod detailně vám ukáže, jak tento rekordér obrazovky používat.

Stáhnout

1

Konfigurujte nastavení (Volitelné)

Po spuštění Apowersoft Nahrávání Obrazovky pro Mac uvidíte jeho uživatelsky přívětivé rozhraní, které přehledně zobrazuje hlavní funkce. Předtím, než začnete nahrávat, je doporučeno konfigurovat výchozí nastavení. Klepněte na tlačítko „Možnosti“ a nastavte konkrétní nastavení tak, jak si přejete.

Nastavení obecné

Můžete změnit výchozí nastavení podle svých vlastních potřeb. Například si můžete zvolit zobrazení hranice záznamu nebo ne. V případě potřeby si také můžete animovat kliknutí myší.

Nastavení nahrávání

Můžete si vybrat požadované zařízení systémových zvuků a mikrofonu. Kromě toho vám umožňuje přednastavit snímkovou frekvenci a kvalitu obrazu.

nastavení nahrávání

Nastavení horký klič

Možná si nemůže zvyknout na výchozí klávesové zkratky, takže sami můžete obnovit klávesové zkratky pro „Začít nahrávání „, „Zastavit nahrávání“ a „Pozastavit/pokračovát v nahrávání“.

nastavení klávesových zkratek

2

Postup při nahrávání Videa z obrazovky Macu

i

Vyberte si jeden režim z karty “Vstup Audio”.

Apowersoft Nahrávání Obrazovky pro Mac vám nabízí čtyři režimy:

  • Žádný: Tento režim vám pomůže zaznamenat pouze aktivitu obrazovky spíše než zvuk.
  • Systémový zvuky: Tento režim umožňuje zaznamenat zvuk z vašeho počítačového systému.
  • Mikrofon: tento zvukový vstup vám umožní nahrávat vlastní mluvený komentář při záznamu videa.
  • Systémové zvuky a mikrofon: s tímto audio vstupem vychází zvuk z počítačového systému a bude zaznamenáno vaše mluvení přes mikrofon.

audio vstup

ii

Vyberte si požadovaný režim nahrávání

Oblast

Klepněte na tlačítko „Oblast“ pro záznam části obrazovky, pak levým tlačítkem myši přetáhněte kurzor a vyberte oblast. Tímto způsobem můžete také vybrat z přednastavených rámečků snímků jako 480×360, 640×360, 720p (1280×720), upravenou oblast pro iPhone 4/4S, iPhone 5, iPad a tak dále.

Celá obrazovka

Tento režim může být oblíbený milovníky her díky nahrávání videa hry v plné velikosti. Upozorňujeme, že se neobjeví panel nástrojů s úkoly, pokud zvolíte režim nahrávání celé obrazovky. Takže je potřeba použít klávesové zkratky nebo kliknout na logo tohoto rekordéru obrazovky na stavovém řádku a ručně pozastavit nebo ukončit nahrávání.

Webkamera

Pokud se rozhodnete nahrávat video z webové kamery, máte čtyři možnosti nahrávání, jako je nízká 120P běžná 240P, vysoká 480P a vysoké rozlišení HD 720P.

režim nahrávání

Efekt obraz v obraze

Stojí za zmínku, že můžete také nahrávat videa obraz v obraze s režimem „Oblast“. Stačí kliknout na ikonu fotoaparátu, když zaznamenáte část obrazovky, a ve stejnou dobu se bude nahrávat požadovaná část a video z webové kamery. A co víc, můžete změnit velikost či barvu pozadí videa webové kamery.

efekt obraz v obraze

iii

Začněte nahrávat

Jakmile jste si vybrali svůj požadovaný režim nahrávání, spustí se nahrávání. A pokud chcete dokončit svůj záznam, klikněte na tlačítko „Zastavit“. Po ukončení nahrávání se vaše zaznamenané video zobrazí v seznamu souborů na hlavním rozhraní, a můžete si vybrat, zda jej chcete přehrát, přejmenovat, odstranit z tohoto seznamu nebo smazat z disku. Můžete jej také převést.

3

Anotujte obrazovku během nahrávání

Při nahrávání obrazovky se vyskytne situace, kdy budete chtít provést okamžité úpravy s cílem, aby vaše video bylo více poučné a živější, a to platí zejména pro ty, kdo dělají video tutoriály. S touto skvělou, nově přidanou editační funkcí v reálném čase, mohou uživatelé kreslit různé tvary, jako je elipsa, obdélník a vložit šipky, text a zvýraznit záznam.

anotujte obrazovku

4

Převeďte video soubor

Apowersoft Nahrávání Obrazovky pro Mac podporuje export videa ve formátu MOV. Nicméně pokud budete chtít uložit zaznamenané video v jiných formátech, můžete je převést do formátů, které potřebujete.

Můžete si vybrat video soubor, klikněte na něj pravým tlačítkem a poté klikněte na tlačítko „Převést“ z menu, nebo přímo na kartu „Převést“ v hlavní funkční oblasti a poté zvolte video soubory z místní složky počítače. Nyní zvolte cílový formát, který chcete.

zvolte cílový formát

Pokud si jen chcete převést svá videa do jiných formátů v dávce, stačí přidat všechny soubory, které chcete převést a rovnou kliknout na tlačítko „Start“. Ale pokud chcete videa sloučit do jednoho, měli byste “Zapnout” tlačítko „Sloučit videa do jednoho“, předtím, než kliknete na tlačítko „Start“.

převeďte video soubor

Poznámka: Chcete-li vypálit videa na DVD, stačí kliknout na tlačítko “Vypálit video na DVD”, které vás povede k Apowersoft DVD Creator. Jupíííí!

5

Vytvořte naplánovanou úlohu nahrávání

Mnoho uživatelů Mac může potřebovat dokončit nahrávání úkolů během své nepřítomnosti. Vše, co musíte udělat, je kliknout na tlačítko „Vytvořit naplánovaný úkol“ v levé spodní části hlavního rozhraní, pak předvolit startovní čas záznamu, dobu trvání (nebo zastavit čas) a režim záznamu – celou obrazovku, nebo oblast (je třeba předem vybrat oblast).

vytvořit naplánovaný úkol

  1. Vyplňte název svého úkolu.
  2. Určete svůj čas záznamu.
  3. Zvolte režim nahrávání.
  4. Klikněte na tlačítko „Vytvořit“ pro potvrzení tohoto úkolu. Pak tento rekordér bude plnit svou automaticky úlohu v čase, který nastavíte.
Hodnocení:4.3 /5(na základě 13 hodnocení)Děkujeme za Vaše hodnocení!
Vložil:proNahrávání Obrazovky Pro, Nahrávání Obrazovky pro Mac.Naposledy aktualizováno dne 18-01-2019

Zanechte komentář

Prosím vyplňte své jméno!
Prosím vyplňte obsah recenze!

Komentář (0)

Získejte je nyní!
APOWERSOFT
Exkluzivní
dárky
&
výhodné
slevy
Zjistěte více
Apowersoft Unlimited
Installer Jedním kliknutím pro 14+ Všech Produktů Apowersoft
new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru