Průvodce

Jak používat Bezplatný Apowersoft Online Záznamník Zvuku Zdarma

1. Příprava

Navštivte bezplatný Apowersoft online záznamník zvuku a klikněte na “Spustit nahrávání”.

Před nahráváním vyberte mikrofon (vstup), systémový zvuk (výstup), nebo obojí. Poté klikněte na “Spustit nahrávání”.
mikrofon

2. Spustit nahrávání

Jsou k dispozici dva režimy nahrávání: Celá obrazovka a Záložka prohlížeče.
1. Pro nahrávání zvuku všech počítačových aktivit jednoduše vyberte “Celá obrazovka” → Vyberte miniaturu stolního počítače → Klikněte “Sdílet systémový zvuk” → Klikněte “Sdílet”.

Celá obrazovka

2. Pro nahrávání vybrané záložky v prohlížeči vyberte “Záložka prohlížeče” (Název prohlížeče bude nahrazen tím, který aktuálně používáte, jako např. Záložka Chrome, Microsoft Edge) → Vyberte záložku → vyberte “Sdílet zvuk záložky” → Klikněte “Sdílet”.

Chrome

3. Přerušit/Zastavit nahrávání

Jakmile je nahrávání spuštěno, můžete použít “Pauza” pro odložení nahrávání na později a znovu spustit, až se vrátíte. Nebo kliknout na “Stop” pro ukončení nahrávání.
Zastavit

4. Uložit nahrávku

Po zastavení nahrávání můžete přímo přehrávat zvukovou stopu online. Pokud jste s ní spokojeni, jednoduše klikněte na “Uložit” pro stažení zvukového souboru ve formátu Mp3.
Uložit nahrávku
Pokud si chcete užít pokročilé funkce jako převod zvuku na text, úpravy zvuku, ID3 tag a mnoho dalších, koukněte na verzi pro stolní počítači níže.

Stáhnout

5. Převod zvukových souborů

Nahraný zvukový soubor bude ve výchozím nastavení uložen ve formátu Mp3. Můžete také kliknout na “Konvertovat” a prozkoumat další možností formátů videa.
Převod zvukových souborů

Hodnocení:4.3 /5(na základě 20 hodnocení)Děkujeme za Vaše hodnocení!
new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru