Jak používat Bezplatný Apowersoft Online Záznamník Zvuku Zdarma
Komentář

Jak používat Bezplatný Apowersoft Online Záznamník Zvuku Zdarma

Naposledy aktualizováno dne 18-01-2019 autorem

Díky své výhodnosti a rychlosti je v současnosti online audio rekordér velmi populární. Za předpokladu, že máte stabilní připojení k internetu, je jeho použití velmi výhodné. Apowersoft Online Záznamník Zvuku Zdarma je jednou z nejlepších online aplikací pro nahrávání audia. Stejně jako další na webu založené nástroje, umí nahrávat jakékoliv zvuky vycházející z počítače a nezáleží na to, zda je to systémový zvuk, či zvuk vycházející z externího zdroje, jako je mikrofon. Je také kompatibilní s Macem a počítačem Windows a jsou podporovány hlavní prohlížeče, jako Firefox, Chrome, Opera, Safari, atd. Dále je 100% zdarma bez časového omezení, či omezení velikosti souboru. Čtěte dále a dozvíte se, jak tento bezplatný audio rekordér používat.

Jak používat Apowersoft Online Záznamník Zvuku Zdarma

Spusťte aplikaci

Jednoduše přejděte na webovou stránku rekordéru, spusťte aplikaci kliknutím na tlačítko “Spustit nahrávání”. Pokud Bezplatný Online Rekordér používáte poprvé, do PC se vám také automaticky stáhne a nainstaluje spouštěč. Je to bezpečné a trvá to jen několik vteřin. Poté můžete aplikaci začít používat.

Spusťte aplikaci

Vyberte zdroj audia

Poté, co vstoupíte do aplikace, můžete si vybrat správný zdroj audia podle svých potřeb tak,že kliknete na tlačítko pro zvuk na spodní levé straně rozhraní. “Systémový zvuk” jsou pro nahrávání MP3 ze streamingových stránek, živého vysílání rádia, zvuků z her, a podobně. “Mikrofon” vám umožní nahrávat hlas z vyprávění a audio instrukce. “Obojí-Systémové zvuky a mikrofon” podporují nahrávání hlasových meetingů, audio chatů a dalších druhů zvukových zdrojů. Nahrávka se poté zobrazí.

Vyberte zdroj audia

Začněte nahrávat audio

Přehrajte audio, které potřebujete nahrát, nebo mluvte přes mikrofon. Až bude vše připraveno, klikněte na tlačítko “Začátek”, abyste spustili nahrávání audia. Můžete pozastavit či pokračovat v nahrávání kdykoliv potřebujete, nebo kliknout na tlačítko “Zastavit”, jakmile nahrávání skončí.

Začněte nahrávat audio

Přehrajte nahraný audio soubor

Audio rekordér má vestavěnou knihovnu, ve které najdete seznam všech nahraných souborů. Abyste nahraný soubor mohli přehrát, musíte vstoupit do “Seznam nahrávání” v pravém spodním rohu rozhraní. Vyberte soubor a přehrajte jej pomocí vestavěného hudebního přehrávače. Můžete také klepnout na “Otevřít složku” a podívat se na umístění souboru ve vašem počítači.

Přehrajte nahraný audio soubor

Přidejte hudební informace

Pokud chcete upravit ID3 tag souboru, vyberte jej v knihovně a zaškrtněte možnost “Editor ID3 Tagů”. Ve vyskakovacím okně můžete přidat název skladby, umělce, obal, rok, album, atd.

Přidejte hudební informace

Spravujte nahraný soubor

V seznamu hudby audio rekordéru můžete snadno spravovat soubory. Můžete soubory přejmenovat, či nechtěné soubory z hard disku bez problémů smazat v dávce.

Ve srovnání s podobnými nástroji je Apowersoft Online Záznamník Zvuku Zdarma výkonnější, protože je kromě funkce základního nahrávání dodáván s dalšími užitečnými funkcemi. Je to rychlý, stabilní audio rekordér s vysokou kvalitou.

Závěr

Samozřejmě existuje pouze málo online rekordérů audia, které fungují tak, jak je propagováno. Apowersoft Online Záznamník Zvuku Zdarma je jedním z nich, protože vytváří vysoce kvalitní audio a před jeho použitím po vás nechce žádnou registraci, ani předplatné k žádné službě.

Pokud si přejet získat srozumitelnější rekordér audia, díky kterému budete moci vytvářet naplánované úkoly, vyhledávat skladby ve vysoké kvalitě, převádět a stahovat hudbu, atd., můžete upgradovat na Pro verzi a užívat si tak všech výhod.

Stáhnout

Hodnocení: 4.3 / 5 (na základě 20 hodnocení) Děkujeme za Vaše hodnocení!
Vložil: proOnline Záznamník Zvuku, Online Záznamník Zvuku Zdarma. Naposledy aktualizováno dne 18-01-2019

Zanechte komentář

Prosím vyplňte své jméno!
Prosím vyplňte obsah recenze!

Komentář (0)

Získejte je nyní!
APOWERSOFT
Exkluzivní
dárky
&
výhodné
slevy
Zjistěte více
Apowersoft Unlimited
Installer Jedním kliknutím pro 14+ Všech Produktů Apowersoft
new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru