Jak používat Nahrávání Obrazovky Online od Apowersoft

Naposledy aktualizováno dne 25-07-2019 autorem

Chcete rekordér obrazovky, který vám pomůže nahrávat aktivity na obrazovce bez časového omezení, s dobrou kvalitou zvuku a bez zpoždění? Nahrávání Obrazovky Online od Apowersoft je na webu založený nástroj, který může dokonale splnit vaše potřeby. Má velmi intuitivní rozhraní a podporuje nahrávání videa s audiem ze systémových zvuků a mikrofonu. Abychom vám pomohli rychle začít s touto bezplatnou aplikací, rádi bychom se s vámi zde podělili o průvodce jejím používáním.


Jak používat Nahrávání Obrazovky Online od Apowersoft

Stáhněte si spouštěč a spusťte tuto aplikaci

Přejděte na stránku Nahrávání Obrazovky Online od Apowersoft a klikněte na „Spustit nahrávání“ uprostřed stránky, abyste spustili aplikaci.

online zapisovač obrazovky

Tipy: Pokud ji používáte poprvé, klikněte na tlačítko „Stáhnout spuštění“ poté, co jste klepli na tlačítko „Spustit nahrávání“. (Tento spouštěč je zcela bezpečný, nemusíte se starat o bezpečnost.) Vyčkejte několik vteřin na dokončení stahování a instalaci tohoto spouštěče. Poté znovu klikněte na tlačítko „Spustit nahrávání“, abyste spustili tento rekordér. Jakmile si jednou stáhnete a nainstalujete spouštěč, můžete si aplikaci spustit kdykoliv chcete něco nahrát.

online nahrávání obrazovky

Po instalaci spouštěče se prosím vraťte na web a poté spusťte rekordér obrazovky.

Nakonfigurujte nastavení

Nyní je online nástroj úspěšně spuštěn na vašem počítači. Prosím klikněte na ikonu „Nastavení“ na liště nástrojů, abyste provedli svá nastavení před nahráváním.

Klepněte na tlačítko nastavení

  • Obecné: můžete si nastavit klávesové zkratky pro spuštění nahrávání, zastavení nahrávání, pozastavení/opětovné spuštění a zobrazení/skrytí lišty nástrojů pro nahrávání. V závislosti na svých potřebách si můžete nastavit výchozí výstupní adresář.

    Obecná nastavení

  • Nahrávání: jak ukazuje obrázek níže, můžete si vybrat, zda chcete zobrazit hranice nahrávání, či lištu nástrojů, formát videa (MP4, WMV, AVI, MOV, FLV a další), styly myši, kvalitu zvuku, bitrate, režim, poměr rámečku, atd. Po provedení nastavení klikněte na „OK“.

    Nastavení nahrávání

Potom můžete nastavit oblast, kterou si přejete zaznamenat a vybrat zdroj vstupu zvuku pro nahrávání. Z menu audio vstupu si můžete zvolit nahrávání audia ze systémový zvuk, mikrofon, obou nebo žádného z nich.

Volba zvukového vstupu

Začněte nahrávat

Nyní můžete začít neomezené nahrávání kliknutím na červené tlačítko „REC“. Při nahrávání je v tomto online nahrávání obrazovky k dispozici několik užitečných možnosti úprav, jako je text, zvýraznění, čar, šipky a další, můžete je využít, aby se vaše zaznamenané video bylo živější.

editovat video

Tipy: Chcete-li předělat tuto nahrávku, pak můžete kliknout na tlačítko pauza, poté klikněte na křížové tlačítko na pravé straně. Pak vyskočí připomínka, můžete klepnout na „Začít znovu“ a spustit nový záznam. Nicméně, pokud klepnete na tlačítko „Smazat“, toto nahrávání obrazovky se vypne, a to, co jste nahráli se neuloží.

vymazat

Dokončete nahrávání

Kdykoliv budete chtít dokončit nahrávání a uložit to, co jste zachytili, jednoduše klepněte na modré tlačítko pauza a klikněte na zelené zatržítko k dokončení. Pak si můžete prohlédnout, co jste nahráli na vestavěném multimediálním přehrávači.

dokončení nahrávání

Uložte a sdílejte nahrávku

Chcete-li si uložit toto video, stačí kliknout na tlačítko Uložit na pravém dolním rohu přehrávače médií a rozhodnout, zda jej chcete uložit jako video nebo GIF soubor nebo nahrát na weby jako YouTube, Dropbox, Vimeo, atd.

ukládat a sdílet

V případě, že nejste spokojeni s nahrávkou, můžete stisknout tlačítko „Předělat“ pro spuštění své nové videoukázky.

Při ukládání videa na váš lokální disk, můžete zvolit „Uložit jako video soubor“, a pak si vybrat požadovaný výstupní formát, název videa a výstupní adresář. Jakmile je hotovo, můžete otevřít složku, do které uložíte tuto videoukázku. V případě potřeby můžete také zkopírovat cestu souboru pro zálohování nebo jakékoliv jiné použití.

publikovat soubor

Tipy:Jak se dá očekávat, toto nahrávání má také schopnost oříznout video pro uložení pouze části záznamu. Chcete-li provést tento trik, můžete kliknout a táhnout podél časové linie videa, aby se to, co jste vybrali, označilo modře, poté klepněte na tlačítko „Uložit“ pro uložení nebo nahrání části videa, kterou jste zvolili.

zastřihnout

Nahoře jsou kroky, o tom, jak používat bezplatné online nahrávání obrazovky, pokud dáváte přednost více stabilnímu a výkonnějšímu programu nahrávání obrazovky, pak si můžete stáhnout a používat jeho profesionální verze. Kromě všech funkcí, které poskytuje výše uvedené nahrávání obrazovky online, desktopová verze také umožňuje vytvářet harmonogram úkolů pro záznam, pořizování screenshotů, nahrávání více způsoby a mnoho dalších.

Stáhnout

Hodnocení: 4.3 / 5 (na základě 12 hodnocení) Děkujeme za Vaše hodnocení!
Vložil:Apowersoft proNahrávání Obrazovky Online. Naposledy aktualizováno dne 25-07-2019

Zanechte komentář

Prosím vyplňte své jméno!
Prosím vyplňte obsah recenze!

Komentář (0)

Zjistěte více
Apowersoft Unlimited
Installer Jedním kliknutím pro 14+ Všech Produktů Apowersoft