[ApowerPDF] Oznámení o upgradu značky
Komentář

[ApowerPDF] Oznámení o upgradu značky

Naposledy aktualizováno dne 09-08-2022 autorem

Drazí uživatelé ApowerPDF,

ApowerPDF (PDF Editor)je s našimi uživateli již 5 let. Během této doby náš tým nepřetžitě program zlepšoval a aktualizoval, aby nabídl užívatelům mnoho funkcí, jako je úprava PDF dokumentů, konverze, komprese, OCR, atd.

S ohledem na změnu marketingových strategií, úpravu obchodních strategií a dalších faktorů jsme se rozhodli, upgradovat ApowerPDF (PDF Editor) na LightPDF.

Stáhněte si LightPDF

LightPDF integruje stávající funkce jako je editace, konverze a komprese, a začíná s novým konceptem značky, vizuální formou a funkcí produktu, které uživatelům přinesou bezpečnější, stabilnější, osobnější a dynamičtější softwarovou službu. Všechny tyto změny usnadní uživatelům jejich práci se soubory PDF.

FAQ – Často kladené dotazy

Lze po upgradu značky stále normálně používat ApowersoftPDF (PDF Editor)?

Uživatelé si stále mohou stáhnout a používat ApowersoftPDF (PDF Editor), ale některé jeho funkce mohou být nestabilní. Přestaneme aktualizovat a udržovat ApowersoftPDF (PDF Editor), zatímco LightPDF bude aktualizovat a vyvíjet.

Stáhněte si ApowerPDF

uživatelské rozhraní apowerpdf

Mohou členství ApowerPDF použít pro LightPDF?

Účty ApowerPDF a LightPDF nejsou interoperatibilní, takže členové nemohou používat oba programy současně. Můžete však v Centru podpory poskytnout své číslo objednavky a změnit tak členství ApowerPDF na LightPDF.

Stáhněte si LightPDF

① ApowerPDF(PDF Editor) Roční nebo měsíční členství

Uživatelé ApowerPDF(PDF Editor) s ročním nebo měsíčním členstvím mohou poslat číslo své objednávky do Centra podpory LightPDF a následné vám náš zástupce zákaznických služeb převede členství na LightPDF.

cenové plány apowerpdf

② Apowerpdf(PDF Editor) Celoživotní členství

Pokud jste ochotní vyzkoušet stabilnější službu nabízenou LightPDF, zašlete číslo vaší objednávky do Centra podpory LightPDF odesláním tiketu. Dáme vám členskou licenci LightPDF na 2 roky. LightPDF bude udržovat dlouhodobě aktualizace a neustále vyvíjet nové funkce.

Kontaktujte nás

Centrum podpory LightPDF:Odeslat tiket

Hodnocení:4.3 /5(na základě 24 hodnocení)Děkujeme za Vaše hodnocení!
Vložil:proEditovat PDF.Naposledy aktualizováno dne 09-08-2022

Zanechte komentář

Prosím vyplňte své jméno!
Prosím vyplňte obsah recenze!

Komentář (0)

Získejte je nyní!
APOWERSOFT
Exkluzivní
dárky
&
výhodné
slevy
Zjistěte více
Apowersoft Unlimited
Installer Jedním kliknutím pro 14+ Všech Produktů Apowersoft
new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru