Jak nahrát hudbu do iPhonu bez iTunes
Komentář

Jak nahrát hudbu do iPhonu bez iTunes

Naposledy aktualizováno dne 01-02-2018 autorem

Apple iTunes definuje jako nejlepší způsob, jak organizovat a vychutnat si hudbu, kterou již vlastníte, spravovat hudbu s iTunes však často vyžaduje mnoho energie a pozornosti. Ačkoli iTunes vlastní asi 43 milionů uživatelů iPhone aby si vytvořili svou vlastní hudební knihovnu, mnoho uživatelů stále ještě věří, že to není nejlepší řešení pro správu iPhone hudby, protože zakazuje uživatelům přímo nahrávat hudbu do iPhonu bez iTunes. Proto by raději podstoupili riziko porušení zákona, aby iPhone osvobodili od těchto omezení stanovených Apple.

Dokonalá Alternative, Používaná pro Nahrávání MP3 do iPhonu bez iTunes

Budete Váš zajímat, jestli existuje dobra alternativa iTunes, která nevyžaduje vloupání se do vězení pro to, aby přímo přenesla iPhone hudbu. Chcete-li splnit Vaše požadavky, zde v tomto příspěvku Vám představujeme perfektní alternativu iTunes, abyste obohatili a organizovali svou hudební knihovnu iPhone.

Apowersoft Správce Telefonu je komplexní software pro mobilní správu k dispozici na trhu, který provádí one-stop správu chytrých telefonů iPhone a Android. S tímto úžasným nástrojem můžete přenášet, prohlížet, obnovit, zálohovat mobilní nebo tabletové soubory, včetně, ale nejen pro hudbu, zprávy, kontakty, aplikace, záložky, protokoly volání, tapety, videa atd. snadno na PC. Tento nástroj je slavný pro svou vysokou funkčnost nahrávání MP3 do iPhone bez iTunes. Začněte s následujími kroky pro snadné ovládání.

1

Stáhněte si tuto aplikaci na počítači a otevřete ji po správné instalaci.

Stáhnout

2

Připojte iPhone k počítači pomocí dodaného USB kabelu. Klepněte na tlačítko „Důvěřovat“, až se okno upozornění objeví na Vašem iPhonu.

3

Po vstupu do rozhraní, klikněte na ikonu „Hudba“ na vrcholu. V rámci hudebního menu uvidíte všechnu stávající iPhone hudbu. Můžete importovat staženou hudbu z PC nebo jiných zařízení iPhone, přenášet iPhone hudbu do počítače, chytrých telefonů iPhone nebo Android. Stačí jen pár kliknutí a můžete přenášet hudbu do iPhonu.

nahrát hudbu do iPhonu

4

Klepněte na tlačítko „Odpojit“ a odpojte iPhone od počítači po skončení.

Multifunkční Hudební Funkce

Pokud jen považovat tento nástroj jako způsob, jak přenášet hudbu, tak ho plně nevyužíváte. Ve skutečnosti,má tento program různé hudební použití:

1. Trvale odstraní hudbu pro uvolnění místa

Tento nástroj umožňuje trvale odstranit jakoukoli hudbu na iPhonu, aby uvolnil paměť, takže máte možnost nahrávat hudbu do iPhonu bez obav o prostor iPhone.

2. Vhodně zařazujte hudbu, abyste si přizpůsobili hudební knihovnu

Aby Vaše hudební knihovna byla ještě osobnější, tato aplikace je navržena s funkcí „Vyzvánění“, takže si můžete nastavit libovolnou hudbu jako vyzváněcí tón. Kromě toho si můžete dát hudbu do určené složky, protože toto zařízení je vybaveno „Nová skupina“ pro i kategorizaci.

vhodné kategorizace

3. Speciální zobrazování informací o hudbě, abyste se dozvěděli více

Aby jste se dozvěděli více o své hudbě iPhone, tento správce telefonu nabízí podrobné informace o hudbě, jako je velikost, trvání, interpret, album a výkon, z nichž všechny Vám umožní mít celkový přehled o Vaší hudební knihovně.

4. Současně spojuje dvě zařízení pro přenos hudby

Tento správce telefonu je zcela v souladu s operačním systémem chytrých telefonů Android a iOS. Pokud je hledaná hudba uložená na jiných iZařízeních nebo Android chytrých telefonech, můžete rychle přenášet hudbu mezi dvěma zařízeními, protože tento správce telefonu umí připojit současně dva telefony a spravovat přenos dat mezi telefonem a počítačem.

Propojení dvou zařízení

Tato aplikace nejenže uspokojí Vaše potřeby a umožní Vám dostat hudbu do iPhonu bez iTunes, ale jsou zabudovány také všechny ostatní funkce pro správu obrázků, videí, kontaktů atd. Tato aplikace dokáže efektivně přenášet data bez iTunes a jailbreaku. Jakožto víceúčelová aplikace naplní skoro všechny Vaše potřeby týkající se správy iPhonu.

Kromě výše zmíněné alternativy k iTunes seznam aplikací pokračuje dále. iTools, DiskAid, SynciOS a Google Play Music jsou dalšími vhodnými alternativami, všechny ale mají svoje mouchy. Abyste ušetřili Váš drahocenný čas, používejte tento nástroj na nahrání hudby do iPhonu bez iTunes.

Hodnocení: 4.3 / 5 (na základě 167 hodnocení) Děkujeme za Vaše hodnocení!
Vložil:proSprávce Mobilní, Tipy pro iOS.Naposledy aktualizováno dne 01-02-2018
Získejte je nyní!
APOWERSOFT
Exkluzivní
dárky
&
výhodné
slevy
Zjistěte více
Apowersoft Unlimited
Installer Jedním kliknutím pro 14+ Všech Produktů Apowersoft
new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru