Jak obnovit fotky z telefonu Android
Komentář

Jak obnovit fotky z telefonu Android

Naposledy aktualizováno dne 27-12-2018 autorem

Díky rozvoji mobilních telefonů, zejména novějších Android smartphonů, můžete se svým mobilním zařízením dělat téměř všechno. Můžete posílat zprávy, video volat svým blízkým, zapisovat rychlé poznámky, hrát vizuálně přitažlivé hry, nahrávat vynikající video, pořizovat drahocenné fotografie, a další. Nicméně, tyto pokroky zvyšují počet virů, známé systémové chyby, časté aktualizace softwaru a lidské chyby, které mohou vést k nežádoucímu vymazání důležitých dat.

Jedna věc, které se většina uživatelů Androidu zvláště obává jee náhodné odstranění svých údajů. Obrázky jsou stejně cenné jako zlato, uchovávají nezapomenutelné chvíle. Pokud jste jedním z těch, kdo trpí problémem náhodného odstranění fotografií, nemusíte se bát, protože existují účinné způsoby, jak obnovit fotografie z Androidu.

Jak snadno znovu získat vymazané fotografie na Androidu

Metoda 1: Obnova Dat pro Android

Jedním z nejlepších softwarů k dispozici pro obnovu chybějících fotografií z Vašeho zařízení je Obnova Dat pro Android. S touto desktopovou aplikací můžete nejen obnovit smazané fotografie, ale také další dokumenty, jako jsou odeslané a přijaté SMS, kontakty, videa a hudba. Je velmi snadná použití a je kompatibilní se slavnými Android smartphony a tablety. Můžete ji použít pro Samsung Galaxy S6, Samsung S5, Note 3, HTC One, Sony, LG a ZTE, a všemi ostatními.

Můžete použít tento software pro obnovení fotografií pro Android k obnovení ztracených souborů z formátovaných, špatně používaných, odpojených a infikovaných SD karet. Navíc umí skenovat, prohlížet, synchronizovat a zálohovat soubory na Vašem PC. Má vestavěnou funkci v náhledu, která umožňuje uživatelům, aby se podívali na fotografie nebo data před tím, než je ve skutečnosti obnoví. To je velmi užitečné, protože zabrání obnovení nesprávného souboru a vyhledávání nežádoucích dat. Použití je stejně jednoduché, vše, co potřebujete udělat, je:

 1. Stáhněte si nejnovější verzi programu a nainstalujte ji do Vašeho PC.

  Stáhnout

  Poznámka: Ujistěte se, že máte dostatek baterie; je doporučeno mít nabito více než 20% baterie.

 2. Spusťte program a připojte svůj Android telefon pomocí USB kabelu.
 3. Je-li váš přístroj automaticky rozpoznán, můžete pokračovat k dalšímu kroku, ale jinak povolte „Ladění USB“ na Vašem telefonu kliknutím na „Nastavení“ a „Možnosti pro vývojáře“.
 4. Klikněte na zelené tlačítko „Start“ pro spuštění analýzy zařízení.
 5. Po úspěšném dokončení analýzy proveďte sken zařízení.
 6. Přejděte do svého mobilního telefonu Android a klepněte na „Povolit“, pak se vraťte k počítači a klikněte na tlačítko „Start“.
 7. Počkejte, až se dokončí proces načítání.
 8. Zamiřte k levém panelu a vyberte kategorii dle Vašeho výběru.
 9. Jednoduše klepněte na kartu „Galerie“ pro obnovení fotografií na Android telefonu.
 10. Klepněte na tlačítko náhledu a stiskněte tlačítko „Obnovit“ pro obnovení.

obnovit Fotografie ze Samsung Galaxy

To je návod krok-za-krokem, jak používat Obnova Dat pro Android pro obnovení ztracených nebo smazaných fotografií. Ačkoli vyžaduje malé množství peněz, abyste mohli plně využívat výhod tohoto programu, bezplatná zkušební verze je k dispozici pro nerozhodnuté uživatele.

Metoda 2: Bezplatná aplikace pro obnovení fotografií z Play Store

T2J Photo Recovery je bezplatný nástroj k dispozici na Google Play Store, který pomáhá uživatelům obnovit smazané fotografie z telefonu Android. Nevyžaduje oprávnění uživatele a můžete ji použít pro buď z interní paměti nebo externího paměťového disku. Tento nástroj zobrazí Vaše ztracené fotografie v zobrazení miniatur a může je vrátit zpět do souborů JPEG pro uložení ve Vašem přístroji. Je to lehká aplikace se 131k a v současné době podporuje Android verze 2.2 a vyšší.

T2J Photo Recovery

Ačkoli berte na vědomí, že s bezplatnou verzí můžete obnovit jen 3 fotografie a musíte si koupit PRO verzi, abyste zvýšili tento limit. S 2.2 hvězdičkami nemá vysoké uživatelské hodnocení, ale můžete jej zkusit a uvidíte, jestli funguje.

Už nikdy neztraťte vzácné okamžiky a brilantně zachyťte snímky na Vašem zařízení. S těmito Android program pro obnovu fotografií a mobilních nástrojů, můžete snadno získat obrázky z Androidu v jediném okamžiku. Pro budoucí ochranu svých snímků, se doporučuje čas od času synchronizovat svůj Android telefon nebo mít záložní kopie vždy k dispozici na Vašem PC.

Hodnocení:4.3 /5(na základě 28 hodnocení)Děkujeme za Vaše hodnocení!
Vložil:proNezařazené.Naposledy aktualizováno dne 27-12-2018

Zanechte komentář

Prosím vyplňte své jméno!
Prosím vyplňte obsah recenze!

Komentář (0)

Získejte je nyní!
APOWERSOFT
Exkluzivní
dárky
&
výhodné
slevy
Zjistěte více
Apowersoft Unlimited
Installer Jedním kliknutím pro 14+ Všech Produktů Apowersoft
new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru