Nejlepší Software JPG na PDF v roce 2018
Komentář

Nejlepší Software JPG na PDF v roce 2018

Naposledy aktualizováno dne 10-01-2019 autorem

Mnoho dokumentů se ukládá jako formát JPG, aby se zajistila vysoká kvalita a velikost souboru. JPG je jedním z nejběžněji používaných formátů, co se ukládání a přenosu souborů týče. Na druhou stranu, váš učitel vás požádal, abyste se prošli po kampusu a pořídili několik fotografií přírody a dodali je ve formátu PDF. Pak vás napadne, jestli existuje řešení jak převést soubor JPG na PDF. Naštěstí pro vás, níže najdete seznam nejlepšího softwaru JPG na PDF.

5 Skvělých Softwarů JPG na PDF

Apowersoft Free Image to PDF Online

Řešení Apowersoft PDF

Toto je na webu založený nástroj, který se specializuje na převod vašich obrázků do PDF. S jeho pomocí můžete uploadovat všechny své obrázky a bez omezení je převést do jednoho PDF dokumentu. Tento nástroj je k dispozici ve Windows, na Macu, a zařízeních Android a iOS. Navíc vám umožní do vašeho PDF přidat barvu na pozadí, stejně tak jako barvu ohraničení. Největší výhodou tohoto programu je to, že neomezuje velikost nebo počet souborů. Pracuje hladce. Jednoduché rozhraní uživatelům nabízí uživatelům jasné instrukce, takže uživatelé během konverze nejsou zmateni.

PDF Converter

PDF Converter rozhraní

Dalším online programem JPG na PDF je PDF Converter, online program, který umí převádět různé formáty souborů, jako je Word, Excel, PowerPoint a další do PDF a zpět na jakékoliv platformě. Tento nástroj také podporuje JPG na PDF. Pokud však chcete zažít neomezenou konverzi bez zpoždění, musíte si zakoupit členství. S ním si můžete užít všechny pokročilé funkce tohoto program, mezi něž patří okamžitá konverze bez čekání, atd.

iLovePDF

ilovepdf

iLovePDF umožňuje uživatelům převádět JPG na PDF snadno. Je to výkonná one-stop PDF stránka, která obsahuje mnoho užitečných PDF řešení, například převádění PDF a přidávání čísel stránek PDF. Navíc vám tento bezplatný konvertor JPG na PDF umožní nastavit, zda soubor obsahuje odsazení a také vám před konverzí pomůže s uspořádáním obrázků. Rozložení obrázků lze také upravit pomocí tohoto skvělého nástroje. Je navíc kompatibilní s vaším počítačem Windows, stejně jako s Macem.

iSkysoft PDF Editor 6

iskysoft PDF editor

iSkysoft PDF Editor 6 je desktopový program, který můžete najít jak na zařízeních Windows, tak i Mac. Tento PDF nástroj vše v jednom dělá vice, než jen převádí PDF – umí PDF také upravovat. Co je lepší, je skutečnost, že má “Zpracování v Dávce”, které zpracuje PDF konverzi. Pokud však chcete převést JPG na PDF, musíte použít jeho funkci “Vytvořit PDF”. Tento software JPG na PDF umí převádět pouze jeden obrázek do jednoho PDF dokumentu, spíše než aby spojil vice obrázků do jednoho PDF.

Icecream PDF Converter

Icecream Converter

Toto je jednoduchý, ale výkonný PDF konvertor. Umožní vám převádět mnoho různých typů souborů do PDF. Mezi formáty, které podporuje, patří JPG, PNG, TIFF, MOBI, DOC, HTML a mnoho dalších. Na rozdíl od předchozích nástrojů má tento možnost výběru, zda chcete všechny soubory sloučit do jednoho. Tento program má jednoduché rozhraní, dokonce i začátečníci jej mohou používat. Navíc si jej můžete stáhnout a nainstalovat na Windows, i Mac.

Závěr

Jak se internet šíří, existují stovky PDF nástrojů, které jsou vám k dispozici. Pokud chcete lehký a bezplatný software JPG na PDF, měli byste zvážit použití Apowersoft Free Image to PDF Online, PDF Converter a iLovePDF, protože je můžete používat bez instalace. Pokud však chcete konvertovat bez použití internetu, je dobré použít iSkysoft PDF Editor 6 a Icecream PDF Converter.

Hodnocení:4.3 /5(na základě 15 hodnocení)Děkujeme za Vaše hodnocení!
Vložil:proNejlepší konvertory PDF, Obrázek do PDF.Naposledy aktualizováno dne 10-01-2019

Zanechte komentář

Prosím vyplňte své jméno!
Prosím vyplňte obsah recenze!

Komentář (0)

Získejte je nyní!
APOWERSOFT
Exkluzivní
dárky
&
výhodné
slevy
Zjistěte více
Apowersoft Unlimited
Installer Jedním kliknutím pro 14+ Všech Produktů Apowersoft
new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru