Apowersoft Správce Telefonu 2.0 vydán
Komentář

Apowersoft Správce Telefonu 2.0 vydán

Naposledy aktualizováno dne 20-04-2016 autorem

Společnost Apowersoft dnešním dnem velmi hrdě oznamuje vypuštění Správce Telefonu 2.0 do světa. Připravovali jsme Správce Telefonu 2.0 po několik měsíců a maximálně jsme se snažili udělat ho perfektním. Budete příjemně překvapeni, až náš program sami zakusíte.

Tento nástroj pro správu mobilního Telefonu byl několikanásobně vylepšen oproti verzi 1.0. Nabízí teď plynulé a efektivní uživatelské rozhraní, pokročilé vlastnosti pro správu hudby, obrázků, videa, kontaktů, zpráv, aplikací, knih a dalších souborů. Také Vám umožňuje pořizovat snímky obrazovky a zrcadlit obrazovku Vašeho Telefonu na PC.

Přejděme ale k věci a pojďme se nyní blíže podívat na význačné rysy programu. Věříme, že se Vám zalíbí, až si přečtete o všech jeho úžasných vlastnostech.

Stáhnout

Video návod

Zde je detailní a pestré video, představující Apowersoft Správce Telefonu 2.0.

Klíčové vlastnosti Správce Telefonu 2.0 od Apowersoftu

1. Optimalizované uživatelské rozhraní

I když jste teprve začátečníci, bude pro Vás nesmírně jednoduché připojit Vaše zařízení do počítače a propojit ho se Správcem Telefonu. Program Vám umožní bleskurychle nalézt příručku pro spuštění ladícího režimu USB pro Android zařízení, připojit k němu Vaše mobilní přístroje Samsung přes Wi-Fi nebo k nástroji připojit Váš iPhone 6 Plus.

2. Podpora správy dvě nebo více zařízení zároveň

Máte-li dvě nebo více mobilních zařízení, může Vám přijít vhod spravovat obě najednou. Tento nástroj Vám Vaše dilema pomůže vyřešit. Můžete připojit dvě zařízení s rozdílným nebo totožným operačním systémem, přepínat zařízení a spravovat všechny mobilní soubory snadno a rychle.

spravovat dvou zařízení

3. Spravujte všechny Vaše mobilní nezbytnosti

Možná chcete odstranit tisíce fotografií na Vašem Telefonu, nebo importovat nějakou hudbu na Váš tablet apod. Jak na to? Stačí Vám k tomu jediná věc – Apowersoft Správce Telefonu 2.0. Můžete s ním importovat/exportovat data, mazat nechtěné soubory, nastavovat vyzvánění, odpovídat na zprávy, spravovat kontakty, odinstalovat aplikace a další věci na Vašem Telefonu. Zkrátka a jednoduše, s tímto programem budete mít všechno na jednom místě.

spravovat soubory

4. Zabezpečte svá mobilní data
Bojíte se neustále, že ztratíte důležité kontakty nebo záznamy hovorů uložené ve Vašem Telefonu? Hoďte tyto starosti za hlavu, protože máte možnost využít tohoto nástroje k záloze kontaktů, zpráv, záznamů hovorů, záložek a aplikací na PC. S použitím funkce obnovení můžete bez námahy získat všechna zálohovaná data zpět.

záloha obnovit

5. Prohlížejte veškeré informace na Vašem Telefonu
Jakmile úspěšně připojíte Správce Telefonu k PC, můžete si zobrazit nejen základní, ale také detailní informace o zařízení, např. značku, model, výdrž baterie, rozlišení, verzi firmware, kapacitu paměti, mediální soubory atd.

detailní informace

6. Pořiďte snímek obrazovky jedním kliknutím

I když můžete pořídit snímek obrazovky stisknutím tlačítek „domů“ a „hlasitost“, je tato funkce občas užitečná. Stačí kliknout na ikonu fotoaparátu v menu aplikace a můžete pořizovat snímky obrazovky dle libosti.

vzít screenshot

7. Zrcadlete telefon na PC

Kvůli malé velikosti obrazovky telefonů je obtížné sdílet snímky obrazovky online nebo s přáteli tak, aby vše bylo řádně vidět. Spousta aplikací na Play Store, které vyžadují superuživatelská práva, Vám umožní zrcadlit obrazovku Telefonu na počítači. S touto aplikací toho můžete dosáhnout i bez rootování zařízení. A co víc, zaručí Vám větší obraz při zachování vysoké kvality.

zobrazit na celou obrazovku

8. Další bezplatné služby

Tento program má spousty snadno ovladatelných funkcí, jako třeba Video konvertor, Záznam obrazovky, Záznam zvuku a Stahovač videí.

online aplikace

Apowersoft Správce Telefonu pro Android

1. Bezplatný a užitečný

Správce Telefonu pro Android od Apowersoftu poskytuje možnost důmyslně připojit Vaše zařízení do PC oskenováním QR kódu nebo vložením kódu potvrzovacího. Tohle přijde vhod uživatelům, kteří neradi používají USB pro propojení svých zařízení s programem. A protože se jedná o malou, nenáročnou aplikaci, nespotřebuje příliš baterie Vašeho Telefonu.

šikovný

2. Správce souborů

Zabudovaný nástroj pro správu souborů Vám umožní spravovat soubory v paměti Telefonu nebo na SD kartě. Dokáže filtrovat velké soubory ve Vašem Telefonu, takže můžete smazat zbytečné nebo nechtěné soubory pro uvolnění místa. Všechny typy médií, včetně obrázků, hudby, videa a dokumentů mohou být odstraněny, kopírovány, vyjmuty nebo sdíleny skrz tohoto správce.

soubory

3. Správce aplikací

Pokud jste nainstalovaly příliš mnoho her, hudby nebo ostatních aplikací, Váš telefon to může dost zpomalit. S pomocí Správce aplikací můžete rychle hromadně odinstalovat aplikace.

aplikace

4. Více praktických nástrojů

Vyvinuli jsme další užitečné a běžně používané nástroje, navržené speciálně pro naše zákazníky, což zahrnuje Skener QR kódů, Baterku, Hotspot a Tethering. A nástroj Telefonní přenos Vám dovolí přenášet různá data, jako jsou fotografie, aplikace, hudba, videa a jiné soubory, napříč telefony.

další nástroje

Celkově vzato bude Správce Telefonu 2.0 od Apowersoftu pro Vás jasná volba, se svým inovativním designem, pokročilou technologií a multifunkčním zaměřením, pokud se poohlížíte po telefonním správci. Klikněte na níže umístěné tlačítko pro stažení pro započetí Vaší cesty za spravováním vašich mobilních zařízení hned teď!

Stáhnout

Hodnocení:4.3 /5(na základě 16 hodnocení)Děkujeme za Vaše hodnocení!
Vložil:proSprávce Mobilní.Naposledy aktualizováno dne 20-04-2016

Zanechte komentář

Prosím vyplňte své jméno!
Prosím vyplňte obsah recenze!

Komentář (0)

Získejte je nyní!
APOWERSOFT
Exkluzivní
dárky
&
výhodné
slevy
Zjistěte více
Apowersoft Unlimited
Installer Jedním kliknutím pro 14+ Všech Produktů Apowersoft
new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru