Účinné Způsoby Stahování Hudby do iPhonu
Komentář

Účinné Způsoby Stahování Hudby do iPhonu

Naposledy aktualizováno dne 01-02-2018 autorem

Chytré telefony za sebou mají dlouhou cestu, od doby, kdy byly poprvé uvedeny. Nové funkce jsou neustále vyvíjeny pro uspokojení potřeb a přání každého uživatele. Pokud jde o chytré telefony, iOS zařízení, jako jsou telefony iPhone jsou ty nejpopulárnější. Kromě základních funkcí volání a posílání zpráv ale také přináší pokročilé počítačové funkce pro podnikání a zábavu. Jedna z věcí, ze které se uživatelé mohou na iPhone zařízení těšit, je poslech MP3 skladeb. Lidé rádi poslouchají MP3 na svém iPhonu, pro dobrou kvalitu zvuku a přenosnou velikost souboru. To také umožňuje uživatelům přehrávat svou oblíbenou hudbu kdykoliv a kdekoliv. I když skladby ve formátu MP3 lze zakoupit na iTunes a dalších hudebních obchodech, mohou být drahé. To je důvod, proč má mnoho lidí tendenci hledat bezplatné způsoby, jak stáhnout MP3 do iPhone.

Jak Zdarma Stáhnout Skladby do iPhonu

Pokud jste jedním z lidí, kteří chtějí stáhnout MP3 soubor do iPhonu, rádi zjistíte, že existují různé způsoby, jak to udělat. Nyní mi dovolte, abych se s Vámi podělil o jeden pohodlný způsob, jak získat zdarma MP3 pro iPhone.

Apowersoft Video na MP3 Zdarma je aplikace založená na prohlížeči, který Vám umožní vyhledávat, přehrávat a stahovat MP3. Kromě toho, že je poskytována zdarma, je velmi jednoduchá na použití. Takže pokud hledáte uživatelsky přívětivé rozhraní a MP3 Downloader zdarma, je tento pro Vás ten pravý. Chcete-li poslouchat MP3 na Vašem iPhonu, jsou dva postupy – budete muset stáhnout písně, které chcete, a pak je přesunout do Apowersoft Správce Telefonu, abyste je mohli převést na Vaše iPhone zařízení. V případě, že nevíte, jak stahovat hudbu do iPhonu, dovolte mi, abych Vás provedl jednotlivými kroky.

Fáze 1: Vyhledejte a Stáhněte

 1. Otevřete Apowersoft Video na MP3 Zdarma a přepněte na sloupec „Hledat“, pak zadejte klíčové slovo hudby, kterou chcete stáhnout. Můžete zadat název skladby, nebo můžete zadat i jméno umělce, abyste získali seznam jeho / její hudby.
 2. Stiskněte tlačítko „Hledat“, abyste načetli související písně.
 3. Podívejte se na výsledky vyhledávače, klikněte na tlačítko „Stáhnout“ vedle písně pro stahování hudby na iPhone zdarma.
 4. Vyberte místní složku pro uložení stažené hudby.
 5. Počkejte, až bude stahování dokončeno.

Video na MP3 Zdarma

Fáze 2: Převeďte MP3 do iPhonu

Stáhnout

 • Připojte iPhone k počítači pomocí dodávaného USB kabelu. Klepněte na tlačítko „Důvěryhodnosti“, když se okno upozornění objeví na Vašem iPhonu.
 • Po vstupu do rozhraní, klikněte na ikonu „Hudba“ nahoře. V rámci hudebního menu uvidíte všechnu stávající iPhone hudbu. Můžete importovat staženou hudbu z PC nebo jiných zařízení iPhone, exportovat iPhone hudbu do počítače, iPhonu nebo Android smartphonů. Stačí jen pár kliknutí a můžete přenášet hudbu do iPhonu.
 • Klikněte na tlačítko „Odpojit“ a odpojte iPhone od počítače po dokončení.

Správce Telefonu do iphone

Při stahování MP3 do iPhonu pomocí této metody, jsou zde ještě nějaké nedostatky. Koneckonců, je potřeba dvou nástrojů, abyste dokončili úkol v mnoha krocích, a měli byste používat dva samostatné nástroje, pro stahování hudby do iPhonu. Takže Vám dám seznam dalších řešení, která možná budete chtít zvážit. I když je třeba jej stáhnout a nainstalovat do počítače, je dodáván s více funkcemi, které Vám mohou být užitečné.

Pokročilé Způsoby Stahování Hudby do iPhonu

Jedná se o komplexní program, který nabízí spoustu úžasných funkcí. Pokud si jej pořídíte, měli byste být schopni využívat všech skvělých funkcí, které nabízí, takže je to skvělá volba, kterou byste měli zvážit. Tato aplikace se nazývá Streaming Audio Recorder.

Stáhnout

Poskytuje bezplatnou zkušební verzi, abyste získali písničky zcela zdarma. Jedna z dobrých věcí na tomto programu je to, že si můžete stáhnout více hudby ve stejnou dobu, a má také funkce pro přidání skladby do iTunes jedním kliknutím, což je obrovská výhoda. Je možné také nahrávat streamování audia z internetu nebo z Vašeho systému. Chcete-li převést soubor do jiného formátu, je dodáván s vestavěným konvertorem, který můžete použít. Zde je návod, jak stahovat písničky do iPhonu pomocí tohoto programu.

 • Po instalaci jej spusťte na pracovní ploše.
 • Klikněte na záložku „Hledat“ na rozhraní streaming audio rekordéru.
 • Zadejte název skladby do vyhledávacího pole, stiskněte tlačítko „Vyhledat hudbu“.
 • V seznamu výsledků klikněte na tlačítko „Stáhnout“ na ikonu (Šipka dolů) vedle skladby. Případně můžete zaškrtnout políčka vedle skladeb, které chcete stáhnout a zvolte „Přidat ke stáhnutí“.

vyhledat hudbu do iphone

 • Až skončíte se stahováním, klikněte na tlačítko „Stahování“ v levém menu a najděte písně v „Dokončeno“, klikněte pravým tlačítkem myši na skladbu a zvolte „Přidat do iTunes“.
 • Připojte iPhone k počítači a přeneste hudbu jako obvykle pomocí iTunes. Poté budou skladby synchronizovány do knihovny iTunes ve Vašem iPhonu.

Přidat do iTunes

Srovnání a Závěr

Zde máte k dispozici dva způsoby, jak zdarma stahovat MP3 do iPhonu. Takže pokud chcete on-line užitečný nástroj, který Vám umožní stahovat MP3 do iPhonu přímo, jděte na Apowersoft Video na MP3 Zdarma. Ale mějte na paměti, že musíte ručně přenést stažené hudby do iPhonu prostřednictvím Apowersoft Správce Telefonu, což může být nepohodlné. Pokud Vám nevadí, že strávíte nějaký čas stahováním a instalací pro získání lepších vlastností a většího pohodlí, pak je Streaming Audio Recorder tou nejlepší volbou.

Hodnocení:4.3 /5(na základě 20 hodnocení)Děkujeme za Vaše hodnocení!
Vložil:proTipy pro iPhone, Záznamník Zvuku.Naposledy aktualizováno dne 01-02-2018

Zanechte komentář

Prosím vyplňte své jméno!
Prosím vyplňte obsah recenze!

Komentář (2)

 • Mne to nejde když kliknu hledat tak říká ze si musím stáhnout javu
  1
  0
  1
  Odpovědět
  • Ahoj. Budeme aktualizovat aplikaci brzy, v současné době jej můžete použít na Firefox a Chrome, protože již zablokoval Java.
   1
   2
   0
   Odpovědět
Získejte je nyní!
APOWERSOFT
Exkluzivní
dárky
&
výhodné
slevy
Zjistěte více
Apowersoft Unlimited
Installer Jedním kliknutím pro 14+ Všech Produktů Apowersoft
new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru