Windows Vypnutí Asistent

Windows Vypnutí Asistent
Hodnocení:3.2 /5(na základě 26 hodnocení)Děkujeme za Vaše hodnocení!

Windows Vypnutí Asistent vám poskytuje nejlepší řešení pro automatické vypnutí počítače. Nicméně, to je více než jen vypnutí počítače. Můžete také přizpůsobit počítač tak, aby se automaticky odhlásil, restartoval, přešel do režimu spánku, nebo spouštěl programy a otevřené URL v určitém čase. Stačí vytvořit úkol, pak to za vás program dokonale udělá.

  • Povolit počítači Windows, aby se automaticky vypnul
  • Naplánovat spouštění programů nebo otevření souborů, adres URL v jakoukoli stanovenou dobu
  • Zobrazit zprávy a vytvářet poznámky k připomenutí událostí
  • Podpořit uzamknutí počítače, za účelem ochrany dat nebo souborů
  • Kompatibilní se všemi operačními systémy Windows
  • Rozhodněte, kdy má být pauza s vizuální připomínkou pauzy

Program je časovač vypnutí počítače, což je zvláště užitečné, když budete muset opustit počítač na určitou dobu. Stačí vytvořit úkol pro zabezpečení počítače a souborů. Navíc Vám může také připomenout denní plán vytvářením poznámek.

Stáhnout

Automaticky vypnout systém Windows

Jednoduchý způsob, jak Automaticky vypnout systém Windows

Windows Vypnutí Asistent umožňuje vypnutí systému Windows automaticky v různých režimech. Vy můžete nastavit čas vypnutí počítače. Nebo jen konfigurovat nastavení, aby se počítač vypnul když není proud, při přehřátí, nebo je nečinný po určitou dobu. Pouze dva kroky jsou k tomu nutné - zvolte "akce" a "událost" a program udělá zbytek za Vás.

Podpora všech operačních systémů Windows

Podpora všech operačních systémů Windows

Software funguje na všech operačních systémech Windows, které zahrnují systém Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows 2008, Windows Vista nebo Windows XP, a je k dispozici pro správu vašeho počítače, kdykoliv.

spuštění programu nebo otevření souboru

Naplánujte spuštění programu nebo otevření souboru

Windows Vypnutí Asistent podporuje vytvoření úlohy, otevření souborů, URL nebo automatické spouštění programů. Využitím této funkce, již nezapomenete na důležité události.Software vás vyzve k práci na dokumentu nebo kontrole webové stránky v určený čas. Je vhodné vytvořit několik úkolů k provedení zadané akce pro celé období na den, což velmi.zlepší efektivitu.

správu úloh systému Windows

Více funkcí pro správu úloh systému Windows

Tento program vám umožní nejen automatické vypnutí ve Windows 8, ale také může provádět další úkoly, jako je odhlášení, restart, zapnutí nebo režim spánku počítače, a další. Všechny tyto funkce vám pomohou spravovat počítač. Po přidání úkolů je můžete kdykoliv přesunout, odstranit, vymazat nebo upravovat v seznamu úkolů. Před provedením úkolů vyskočí okno odpočítávání na ploše, aby Vás upomenulo. V tomto případě můžete úlohu ihned provést, nebo odstranit.

Bezpečný počítač

Bezpečný počítač, soubory a data

Můžete uzamknout počítač a zabránit ostatním používat jej během vaší nepřítomnosti. Stačí nastavit čas a heslo, a přístroj pak bude vyžadovat heslo ve lhůtě Vámi stanovené. Jakýkoliv uživatel bude muset při přihlášení do počítače zadat heslo. Lidé bez povolení nikdy nebudou mít možnost procházet Váš počítač nebo ukrást cenná data a soubory.

Používá se jako připomínka Visual break

Používá se jako připomínka Visual break

Je snadné zapomenout na čas a místo, když se soustředíte především na vaší práci, ale to může mít vliv na vaše zdraví. Windows Vypnutí Asistent funguje také jako software připomínky přestávky, aby Vám připoměl, kdy je čas si odpočinout. Jste oprávněni upravit dotazovací slova a věty na přání, je snadné upravit barvy, přidávat obrázky či zvuky, pro Vaše připomenutí.

Dobrý pomocník pro zaneprázdněného člověka

Dobrý pomocník pro zaneprázdněného člověka

Někdy jste zaneprázdnění prací na počítači a může snadno zapomenout na některé důležité události. Díky systému Windows Vypnutí Asistent, si můžete automaticky nechat na vašem počítači zobrazit zprávy na ploše ve stanoveném čase a vytvořit poznámku jako připomenutí.Připomínka se zobrazí v plném rozsahu, nebo pop-up okna.

Reklamy propagační

Novinky

Související články

Více Zdroj

new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru