ApowerEdit pro Mac byl vydán
Komentář

ApowerEdit pro Mac byl vydán

Naposledy aktualizováno dne 30-09-2018 autorem

Aby uspokojil potřeby uživatelů Mac pro editaci videa, vydal Apowersoft 28. září 2018 ApowerEdit pro Mac. Stačí do tohoto programu importovat vaše záběry a pak můžete vytvořit jakýkoli druh úžasných prezentací, jako je marketingové video, přehled softwaru, svatební prezentace, atd. Věřím, že vás zaujme intuitivní rozhraní a praktické funkce. Stáhněte si aplikaci ApowerEdit pro Mac a začněte tvořit!

Stažení

Úžasné funkce ApowerEdit pro Mac

1. Podporuje hlavní mediální formáty

Tento editor videa podporuje populární formáty videa (MP4, MOV), audio (MP3, AAC) a obrázků (JPG, PNG, HEIC). Pro importování multimediálních souborů nebo složek existují dvě jednoduché metody: jedna je přetažením a druhá je klepnutím na tlačítko „Import“ > tlačítka Importovat soubor / složku.

importovat soubory

2. Poskytuje spoustu textů, filtrů a přechodových šablon

Všechny texty, filtry a přechodové šablony, které jsou součástí tohoto nástroje, jsou odborně zpracovány našimi návrháři. Podle vašich scénářů použití si můžete vybrat jeden z nejvhodnějších skvělých textů, stylových filtrů nebo dynamických přechodů pro zlepšení vašeho videa!

poskytované šablony

3. Rozdělí video a audio přesně

Vaše videozáznamy mohou často obsahovat zbytečnosti, jako jsou reklamy, pauzy, nejasné části a podobně. ApowerEdit pro Mac je dodáván s jednoduchým, ale efektivním video rozdělovačem, který vám umožňuje přesně vystřihnout nechtěné segmenty a odstranit je. Klepnutím na „předchozí snímek“ a „další snímek“ v oblasti náhledu vyhledejte přesnou část, kterou chcete ze svého videa odstranit.

rozdělené video

Můžete také volně převést zvukový soubor na zvukové stopě, zkrátit její délku a okamžitě odstranit nežádoucí klipy pomocí funkce rozdělení.

4. Ořízne video s nebo bez zachování poměru stran

Nechcete ve svém video vidět otravné lidi nebo jiné předměty? Použijte funkci oříznutí, abyste odstranili nežádoucí části. Můžete zvolit, zda chcete během oříznutí souboru videa zachovat poměr stran nebo ne.

oříznout video

5. Oddělí audio od videa

Pokud se vám nelíbí původní zvuk obsažený ve videu, můžete zvuk od videa oddělit a nahradit ho novým zvukovým souborem. Nebo chcete-li získat zvuk pouze z videa, stačí vybrat oddělení zvuku od videa a exportovat zvukový soubor.

odpojit zvuk od videa

6. Vytvořtí video PIP (obraz v obraze)

Chtěli jste někdy vytvořit video efekt obrazu v obraze, který by divákům poskytoval více informací? Tento editor videa vám umožňuje přidat obrázek nebo video na stopu PIP. To znamená, že můžete současně sdílet dvě videa na jedné obrazovce nebo vložit obrázek do videa. Poskytuje vám snadné způsoby pohybu a oříznutí videa nebo obrazu, které jste přidali do stopy PIP.

vytvořit video PIP

7. Exportuje jako video nebo zvukový soubor

Po úpravě videa pomocí tohoto editoru videa pro Mac můžete zvolit, zda jej chcete exportovat jako video nebo zvukový soubor. Podporuje export populárních video formátů jako MP4, MOV a MP3 audio formát, který může být kompatibilní s jakýmkoliv druhem digitálních zařízení nebo multimediálních přehrávačů. Kromě nastavení formátu videa můžete také přizpůsobit rozlišení. Můžete si vybrat jakákoli rozlišení: 640×480, 1280×720, 1920×1080 – podle toho, co se vám líbí!

export videa

Závěr

Pomocí tohoto softwaru pro úpravy videa můžete přidat speciální tituly, titulky, filtry, přechody, rozdělit a odstranit segmenty, oříznout video, nahradit zvuky na pozadí, vytvářet video PIP apod. ApowerEdit pro Mac může celkově změnit vaše záběry na ohromující video pomocí několika kliknutí. Stále váháte s výběrem programu pro úpravu videa v počítači Mac? Jednoduše klikněte na tlačítko Stáhnout a získejte tento skvělý editor videa! Bude se vám líbit.

Stažení

Hodnocení:4.3 /5(na základě 14 hodnocení)Děkujeme za Vaše hodnocení!
Vložil:proTisková zpráva a zprávy.Naposledy aktualizováno dne 30-09-2018

Zanechte komentář

Prosím vyplňte své jméno!
Prosím vyplňte obsah recenze!

Komentář (0)

Získejte je nyní!
APOWERSOFT
Exkluzivní
dárky
&
výhodné
slevy
Zjistěte více
Apowersoft Unlimited
Installer Jedním kliknutím pro 14+ Všech Produktů Apowersoft
new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru