ApowerRescue Byl Vydán
Komentář

ApowerRescue Byl Vydán

Naposledy aktualizováno dne 31-07-2018 autorem

Apowersoft dnes oznámil svůj zcela nový produkt – ApowerRescue. Stejně jako jeho název naznačuje, je to desktopový program, který se specializuje na obnovu dat iOS a je odhodlán pomoci vám získat zpět ztracené fotografie, videa, kontakty, zprávy, historii hovorů a další. Pokud máte zájem o aplikaci ApowerRescue, stáhněte si tento nástroj a postupujte podle této příručky a dozvíte se o něm více.

Stáhnout

Kouzlo za ApowerRescue

1. Obnovte Různé Druhy Dat ze Zařízení iOS

ApowerRescue je nejlepší software pro obnovu dat pro téměř všechna zařízení se systémem iOS. Níže jsou uvedeny režimy zařízení a typy souborů, které podporuje.

Podporovaná Zařízení:

iPhoneiPhone X, iPhone 8/8 Plus, iPhone 7/7 Plus, iPhone SE, iPhone 6s/6s Plus, iPhone 6/6 Plus, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4s
iPadiPad, iPad 2, iPad Air 1/2, iPad mini 1/2/3/4, iPad Pro

Podporované Soubory:

co vybrat

2. Obnovte Ztracená Data z iTunes/ Zálohy iCloud

ApowerRescue je software, který vám pomůže více, než jen obnovit data z vašeho zařízení iOS. Má funkci vyhledávání ztracených dat z iTunes nebo zálohy iCloud. Pokud jste si zálohovali data pomocí iTunes nebo iCloud, můžete si zálohované soubory bezpečně a rychle extrahovat.

iCloud zálohování

3. Nahlédněte před Obnovou

Pro zajištění přesného výběru a zřejmých efektů obnovy vám ApowerRescue umožňuje zobrazit náhled fotografií, zpráv, kontaktů, poznámek atd. Včetně všech smazaných a existujících souborů.

náhled fotografií

4. Zkontrolujte si Podrobné Informace

Zařízení se systémem iOS jsou obvykle považována za bezpečná, nicméně tento druh bezpečnosti je někdy složitý. ApowerRescue je však navržen tak, aby složitost z našeho digitálního života vyloučil. Zobrazí název, vytvořený čas a další podrobné informace o každém souboru, což nám umožňuje ušetřit spoustu času při rozlišování mezi nechtěnými a nechtěnými daty.

detailní informace

5. Categorize Intelligently

Rozhraní aplikace ApowerRescue je jasné a dobře organizované. Na aplikaci ApowerRescue jsou k dispozici 3 režimy, a to zařízení iOS, zálohování iTunes a zálohování iCloud. Z jednoho režimu do druhého můžete přepínat jediným kliknutím.

v jiném režimu

Závěr

ApowerRescue vám může pomoci získat zpět vše do vašeho zařízení iOS. Analyzuje a skenuje vaše zařízení iOS a všechny nalezené soubory zobrazí v seznamech. Klikněte na tlačítko pro stažení níže, abyste mohli začít!

Stáhnout

Hodnocení:4.3 /5(na základě 17 hodnocení)Děkujeme za Vaše hodnocení!
Vložil:proTisková zpráva a zprávy.Naposledy aktualizováno dne 31-07-2018

Zanechte komentář

Prosím vyplňte své jméno!
Prosím vyplňte obsah recenze!

Komentář (0)

Získejte je nyní!
APOWERSOFT
Exkluzivní
dárky
&
výhodné
slevy
Zjistěte více
Apowersoft Unlimited
Installer Jedním kliknutím pro 14+ Všech Produktů Apowersoft
new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru