ApowerShow Byl Vydán
Komentář

ApowerShow Byl Vydán

Naposledy aktualizováno dne 13-03-2018 autorem

Apowersoft dnes oznámil zcela nový produkt – ApowerShow. Jak jeho jméno naznačuje, je navržen tak, abyste díky němu mohli ukázat svá fantastická videa. S tímto nástrojem můžete vytvářet MV, videa s rozděleným monitorem, upravovat, nahrávat a stahovat videa. Pokud se zajímáte o vytváření stylových videí s použitím vlastních fotek nebo videí, přitáhnou vás jeho robustní funkce a efektivnější rozhraní. Chcete jej nyní vyzkoušet? Stáhněte si jednoduše program a blíže jej poznejte v následující sekci.

Stáhnout

Zvýrazněné Funce ApowerShow

1. Na použití jednoduchý MV Creator se Skvělými Tématy

Pomocí MV creatoru můžete vytvářet hudební videa s použitím fotek a skladeb jednoduše a rychle. Umožní vám vybrat si, jak chcete video zobrazit tak, že si vyberete jedno z témat zobrazených na pravém panelu. Nabídne vám mnoho klasických a zábavných témat, jako je Stručné, Vzpomínka, Dětství, Móda, Vodovka a mnoho dalších.

MV creator

2. Funkcemi nabitý Rozdělovač Obrazovky

Rozdělovač obrazovky vám nabízí všechny funkce, které potřebujete pro vytváření videa z památné události, jako jsou narozeniny, promoce nebo svatba. Můžete přidat obrázky, videa nebo obojí při vytváření videa s rozdělenou obrazovkou. Na druhé straně jej můžete také použít jako užitečného a výkonného tvůrce video koláží. Má následující skvělé funkce.

Styl:

Než začnete vytvářet své video, vyberte si na pravém panelu režim jedné, dvou, tří, čtyř nebo pěti obrazovek. Výchozí poměr stran je 16:9. Pro své video si můžete také vybrat poměr stran 4:3 nebo 1:1. V možnosti poměr stran si můžete nastavit ohraničení a barvu.

nastavit styl

Filtry:

Pro lepší efekty ve vašem videu vám poskytuje celou řadu filtrů včetně Sépie, Černobílé, Vertigo, Vignette, RGB hluk, Distorter, Nervous a Glow.

vyberte filtr

Audio:

Pokud má vaše video zvuk, můžete kliknout na levý panel a nastavit jeho hlasitost na odeznívání a zeslabení, či nikoliv.

nastavte zvuk

Hudba:

Pokud kliknete na ikonu “Zvuk”, můžete ztlumit zvuk ve svém videu. Můžete do svého videa přidat svou oblíbenou hudbu a nastavit její hlasitost, nebo si vybrat, zda chcete, aby se postupně ztlumila a odezněla, či ne. Skladba, kterou přidáte, bude automaticky přehrávána v režimu Smyčky.

přidat hudbu k videu

Export:

V závislosti na svých potřebách si můžete vybrat export videí jako 480P, 720P nebo 1080P.

vyberte velikost

3. Multifunkční Video Editor

Kromě použití ApowerShow jako tvůrce video koláží jej můžete také použít k editaci videa. Tento video editor je dodáván se všemi základními funkcemi úpravy včetně stříhání, otáčení, ořezávání, překlopení, atd.

oříznutí videa

Nabízí vám další pokročilé triky, jako je nastavení rychlosti videa z 0,5 na 2, kontrast, jas, saturaci od -100 do 100 a hlasitost of 0 do 1000.

nastavte rychlost

Umožní vám přidat dva druhy vodoznaku: jedním je text a druhým obrázek. Můžete si nastavit umístění, velikost a nastavit průhlednost přidaných vodoznaků.

přidat vodoznak do videa

Nástroj vám navíc může pomoci převést mediální soubory do těchto populárních formátů: MP4, MKV, AVI, WMV, HEVC, VOB, M4V, GIF, MP3, MP2, WMA, M4R, DTS, AC3, atd.

4. Praktický Rekordér Obrazovky

Pokud potřebujete nahrát malý videoklip, nebo audio nahrávku z online zdrojů, které byste přidali k videu, můžete použít jeho funkci nahrávání obrazovky. Tento rekordér obrazovky podporuje aktivity nahrávání obrazovky, které probíhají na vašem počítači spolu se zvukem. Na výběr máte z režimu nahrávání celé obrazovky, oblasti, webové kamery, kolem myši nebo pouze zvuku. Během nahrávání videa podporuje přidávání různých poznámek včetně textu, šipky, čáry, čtverce, atd.

zvolte režim záznamu na obrazovce

5. Rychlý Video Downloader

S použitím nástroje video downloader můžete stahovat videa z YouTube, Dailymotion, Vimeo, Vevo, Bilibili a tisíců dalších stránek. Podporuje HTTPS, HTTP, FTP, RTMP a další protokoly.

stáhnout video

Na závěr, ApowerShow se stane vaším ideálním nástrojem kdykoliv budete chtít vytvořit personalizovaná a moderní videa. Protože je to program all-in-one, může se stát také dokonalým asistentem pro další úkoly týkající se správy videí. Klikněte na tlačítko Stažení níže a vydejte se na cestu vytváření videí ihned!

Stáhnout

Hodnocení:4.3 /5(na základě 13 hodnocení)Děkujeme za Vaše hodnocení!
Vložil:proTisková zpráva a zprávy.Naposledy aktualizováno dne 13-03-2018

Zanechte komentář

Prosím vyplňte své jméno!
Prosím vyplňte obsah recenze!

Komentář (0)

Získejte je nyní!
APOWERSOFT
Exkluzivní
dárky
&
výhodné
slevy
Zjistěte více
Apowersoft Unlimited
Installer Jedním kliknutím pro 14+ Všech Produktů Apowersoft
new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru