w Online stahovač videí pro stahování videí z YouTube a dalších stránek zdarma

Bezplatný Online Video Stahovač

Stahujte jakákoliv videa z webu zdarma

Recenze ( 2 )
DOLŮ

Jednoduché na stažení

Plně kompatibilní se všemi webovými prohlížeči a platformami

Bezplatný Online Video Stahovač od Apowersoft je plně kompatibilní se všemi populárními prohlížeči, včetně Google Chrome, IE, Firefox, Opera, Maxthon, atd. Zpracovává veškeré stažení rychle a hladce především proto, že má plnou podporu pro operační systém Windows i Mac.

Bezplatné Video ke stažení z více než 10,000 video webů

Tento bezplatný on-line video downloader umožňuje nejen stažení YouTube Videa zdarma, ale také podporuje stahování z jiných video webových stránek, jako Dailymotion, Break, stream.cz, iprima.cz, zive.cz, Lynda, Vimeo a mnoha dalších. Poskytuje také všechny dostupné formáty videa pro stahování, včetně MP4, 3GP, FLV, WMV, MP3, WebM, MOV, atd. Ještě lepší je to, že si můžete uložit HD videa pro váš odkaz.

Snadno zjistěte, co ostatní sledují nyní

Vyhledávací funkce vám pomůže trávit méně času tříděním videa, které zaměří vaše hledání během několika sekund, abyste měli lepší výsledky. Jsou pravidelně aktualizovány tak, aby pro vás bylo snadné najít více zajímavých videí. K dispozici jsou také videa v reálném čase k přehrávání a stažení.

Naprosto bezpečné, čisté a snadné použití

Chcete-li stáhnout video z internetu, vše, co musíte udělat, je zkopírovat a vložit adresu URL, což můžeme nazvat jako Video Stahovač na jedno kliknutí. Na rozdíl od jiných softwarů video downloaderů, tento zpracovává všechny dokumenty ke stažení v rámci vašeho prohlížeče.

Výkonný API Service

Tato služba API poskytuje uživatelům plnou funkčnost Bezplatného Online Video Downloaderu od Apowersoft a umožňuje využívat služby stahování ve vašich vlastních aplikacích nebo webových stránkách. Pokud máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat.

Nejjednodušší rozhraní

 • hlavní screenshot
 • Stáhnout videa
 • Vybrat formáty

  Poslechněte si, co říkají naši zákazníci

  Hodnocení: 4.0 - na základě 2807 hodnocení. 2 Recenze
  • volatine
  • André
  • Ale

   Komentáře Bezplatný Online Video Stahovač

   Zanechte komentář

   Prosím vyplňte své jméno!
   Prosím vyplňte obsah recenze!

   Komentář (0)

   Recenze & Zmínky

   Podpora
   Sdílet
   Recenze
   Komentovat
   Zpět nahoru