Co je Apple Music – Co potřebujete vědět

Díky vzkvétajícímu on-line hudebnímu průmyslu, je snadné v těchto dnech získat hudbu. Zde si můžete stáhnout skladby z vyhledávačů, koupit alba z on-line webových stránek a streamovat obsah prostřednictvím různých služeb. Počet různých poskytovatelů hudby masivně roste, Apple není žádnou výjimkou, proto také vydal Apple Music, aby získal určitý podíl na trhu.

O Apple Music

apple music ikonaOznámeno letos na Konferenci Světových Developerů v San Franciscu, USA, Apple Hudba je služba streamování hudby plně vyvinutá a hostovaná Apple. Je součástí připravované aktualizace iOS, který umožňuje uživatelům streamovat neomezené množství hudby. Aplikace podporuje různé platformy včetně zařízení Apple, Windows PC, Mac a Android smartphonů. Dokud bude Apple bude nabízet bezplatnou verzi služby, a pokud máte Apple ID, můžete streamovat hudbu 3 měsíce zdarma. Budete si muset předplatit tuto službu po skončení zkušební doby, pak předplatné bude stát € 9,99 za měsíc nebo € 14,99 za měsíc pro rodinný účet, který může používat až šest osob.

30. června 2015 byla vydána společně s velmi očekávanou aktualizací iOS 8.4 Apple Music. iPhone, iPad, iPod, Macy a Windows PC obdrží oznámení o aktualizaci, zatímco uživatelé Androidu mohou zaznamenat hudební aplikaci později v tomto roce. Stejně jako ostatní špičkové hudební streamingové služeby, Apple Music disponuje obrovskou hudební knihovnou. Navíc je plná exkluzivních funkcí, které budou určitě líbit každému hudebnímu fandovi. Zahrnuje inteligentní on-line hudební přehrávač, 24/7 webovou rozhlasovou stanici s názvem Beats1, a jeho zvláštní sociální síť, kde se lze spojit s umělci.

Nejvýraznější funkce Apple Music

Nejnovější služba hudebního streamování Apple má tři hlavní rysy. Ačkoli tyto funkce nejsou nové, protože ostatní společnosti již tento druh služeb nabízí, Apple slíbil, že to, co nabízejí, je hlubší. Podle společnosti je Apple Music „méně digitální kousek a více jako umění“.

Objevte hudbu

Po předplacení služby budete mít možnost přehrát jakoukoli skladbu, která se Vám líbí, je k dispozici na iTunes a uložíte ji na pevný disk. Mějte na vědomí, že iTunes má největší sbírku hudby s více než 25 miliony záznamů a stále se rozrůstá. Také můžete získat vysoce kvalitní výběry seznamů skladeb a lehce získat odborné doporučení hudby. Vyhledáváním klíčových slov nebo zkoumáním kategorií můžete najít cílové skladby nebo alba. Podle Vašich zájmů Vám aplikace nabídne hudbu jako doporučení.

apple music přehrávač

Rádio Beats 1

Spolu s možností přehrát doslova „neomezené“ množství hudby, získáte přístup k Beats 1 – svěží rozhlasové stanici Apple. To je vůbec první 24 hodinová stanice vysílající po celém světě z New Yorku, Los Angeles a Londýna. Rozhlasová stanice budou moderovat známí DJs jako Zane Lowe, Blame Ebro a Julie Adenuga. Kromě hraní požadovaných skladeb od fanoušků po celém světě, můžete také očekávat rozhovory a recenze hudby Vašich oblíbených umělců se také budou vysílat.

rádio Beats 1 rozhraní

Apple Connect

Pokud Vás omrzí jen poslouchat Apple Music, je tu další funkce, kterou si můžete vyzkoušet, což je Apple Connect. To není poprvé, kdy Apple prošla sociální sítě, aby spojila fanoušky s umělci, je zřejmé, že Apple také rozšířila zkušenosti v rozvoji služby tohoto druhu. S Apple Connect, mohou umělci nahrát různé obsahy, které si mohou fanoušci užít. Tyto materiály mohou být z exkluzivních záběrů, zaznamenaných studiových setů, video zprávy, zákulisí klipů atd. Tato funkce je integrována s Twitterem, Instagramem a Facebookem, takže je jednodušší na sdílení.

apple connect

Jak obohatit svůj život s Apple Music

Spolu s otázkou, co je Apple Music, další velký dotaz je to, jak můžete ji využít různými způsoby a univerzálními přístupy. Vzhledem k výše uvedené vlastnosti Apple hudby, je tu tolik věcí, které s ní můžete udělat.

Ukládejte a sbírejte Apple Music

i

Nahrávejte Apple Music – protože můžete jednoduše streamovat skladby a playlist na Apple Music, můžete také nahrát své požadované skladby během přehrávání. Jednoduše vyhledávejte hudbu, přehrávejte a používejte vysoce kvalitní audio rekordér pro nahrávání hudby. Chcete-li vědět, jak to udělat, sledujte další podrobnosti v tomto článku.

ii

Nahrávejte živé radio Beats 1 – pro exkluzivní obsah, který bude vysílán na Beats1, jako jsou rozhovory, první spuštění singlu, nejnovější drby a jiné informace týkající se Vašeho oblíbeného umělce, můžete uložit s rádiovým rekordérem a přehrávatpozději ve svém volném čase.

iii

Vypalujte Apple Music na CD – pokud zjistíte, že Vám nahraný obsah zabírá mnoho místa na pevném disku, můžete jej vždy vypálit na CD a uložit jej. Navíc Vám to umožní organizovat písně založené na interpretech, albech nebo žánrech.

Přehrávejte Apple Music na zařízeních

i

Přehrávejte Apple Music na Android zařízení – Android je velká část smartphone ekosystému, hudba Apple není omezena pouze na iOS zařízení. Podle společnosti, si služba najde svou cestu do Androidu letos na podzim. Před tím můžete ukládat písně na počítači a přenášet je do Vašeho přístroje pro poslech Apple Music na Androidu.

ii

Přehrávejte Apple Music na Windows Phone – v současné době nejsou žádné oficiální informace o tom, kdy Apple uvolní hudební aplikace pro uživatele Windows Phone. V tomto případě je jedinou myšlenkou stažení Apple Music jako místního souboru a odeslat ji do Windows Phone pomocí kabelu nebo speciálního programu pro přenos souborů.

Zanechte komentář

Prosím vyplňte své jméno!
Prosím vyplňte obsah recenze!

Komentář (0)

Získejte je nyní!
APOWERSOFT
Exkluzivní
dárky
&
výhodné
slevy
Zjistěte více
Apowersoft Unlimited
Installer Jedním kliknutím pro 14+ Všech Produktů Apowersoft
new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru