Nejlepší způsob, jak nahrávat hudbu z Beats 1 rádia
Komentář

Nejlepší způsob, jak nahrávat hudbu z Beats 1 rádia

Naposledy aktualizováno dne 13-09-2018 autorem

Beats 1, jako součást streamovací služby Apple Music, je živá rozhlasová stanice, která vysílá do více než 100 zemí po celém světě. Když Apple představil ve svém WWDC 2015, to je 24/7 non-stop rádio, které přináší úžasné hudební pořady, mezi které patří hudební vystoupení, rozhovory, recenze hudby atd. Mimo poslechu vysílaného obsahu, uživatelé mají také možnost vytvářet své osobní stanice při hledání a výběru skladeb, alb nebo interpretů. Tato on-line stanice přináší tolik zábavy, ale stale nebudete mít přístup v místě s internetovým omezení. Naštěstí můžete využít rádiový rekordér, šikovný nástroj, který může zaznamenávat Beats 1 rádio, zatímco vy jej posloucháte. V tomto případě můžete uložit svou oblíbenou hudbu a vystoupení a vychutnat si je kdykoliv.

Pokročilý způsob, jak zaznamenat hudbu z Beats 1 rádia

Záznamník Zvuku je výkonný desktopový software, který poskytuje pohodlnější řešení pro záznam zvuku z Beats 1. Má široký výběr formátů a standardů kvality, takže si můžete vybrat ten správný pro přehrávání na libovolném přehrávači nebo zařízení. Dodává se s inteligentním identifikátorem ID3, který je schopen automatického přidání informací o hudbě při nahrávání písně. Kromě toho umožňuje vytvořit playlist v několika jednoduchých kliknutích. Podívejme se, jak můžete nahrávat a organizovat Beats 1 rádio v řežimu offline.

1

Stáhněte a nainstalujte si Záznamník Zvuku

Stáhnout

Klikněte na tlačítko „Stáhnout“ nahoře a stáhněte software do vašeho PC nebo Macu, udělejte si trochu času, abyste jej nainstalovali pomocí průvodce.

2

Nakonfigurujte nastavení

Spusťte software, otevřete nabídku „Nastavení“ zadejte „Nastavení záznamu“. Vyberte nejdříve požadovaný výstupní formát a složku. Zároveň je doporučeno, abyste předtím zaškrtli políčko „Automaticky identifikovat ID3 tagy po dokončení nahrávání“. Potom nastavte zdroj zvuku jako „Systémové zvuky“, klikněte na „OK“, aby se nastavení použilo.

set Beats 1 rekordér

3

Nahrávejte Beats 1 zdarma

Při poslechu Beats 1 klepněte na tlačítko nahrávání pro záznam rádia. Když se zaznamená hudební skladba, ID3 tagy budou přidány do souboru. Když je hotovo, opět klepněte na stejné tlačítko.

záznam 1 Beats hudby

4

Vytvořte playlist Beats 1

Vstupte do rozhraní „Knihovna“ a vyberte „Vytvořit Playlist“ v pravém horním rohu. Zadejte název seznamu, pak klepněte na tlačítko ve tvaru plus pro import zaznamenaných písní z Beats 1. Hotovo, teď se můžete těšit ze seznamu skladeb.

vytvoření Beats 1 playlist

K uspokojení potřeb uživatelů v různých aspektech, software poskytuje úpravy zvuku, audio konverzi a také vypalování CD. V tomto případě můžete uložit Beats 1 mnoha různými způsoby.

Základní způsob nahrávání na Beats 1 rádiu

Pokud na vašem PC nechcete instalovat software třetích stran pro nahrávání rádia, Apowersoft Online Záznamník Zvuku Zdarma by mohl být spolehlivou volbou. Je to nástroj, založený na prohlížeči, který je vysoce kompatibilní s mnoha prohlížeči, jako je Google Chrome, Firefox, IE, Safari, Opera a další. Kromě toho hladce funguje v operačních systémech Windows i Mac. Nástroj nabízí dva způsoby nahrávání hudby z Beats 1 rádia, podrobné pokyny jsou uvedeny níže:

Možnost 1: Pokračujte v nahrávání Beats 1 manuálně

Když posloucháte Beats 1 rádio, můžete jej zároveň bez úsilí i nahrávat.

  1. Jděte na stránku tohoto bezplatného rekordéru rádia, klikněte na tlačítko „Spustit nahrávání“.
  2. Objeví se vyskakovací okno s připomenutím spuštění Java, stačí kliknout na „Spustit“ hned. Prosím, ujistěte se, že používáte nejnovější verzi Javy. Pouze v tomto případě může být nástroj vložen bez problémů.
  3. Proveďte jednoduché nastavení, když se objeví nástroj na pracovní ploše. Klikněte na záložku „Audio vstup“ a vyberte „Systémový zvuk“, a pak klikněte na ikonu vedle „Výstupu“ a nastavte cílový adresář. V případě potřeby jděte na „Nástroje“ – „Možnosti“ pro vytvoření pokročilých nastavení.
  4. Užijte si Beats 1 rádio, jako obvykle. Když narazíte na zajímavý obsah, klikněte na ikonu „Nahrávat“ na Apowersoft Online Záznamník Zvuku Zdarma pro nahrávání z Beats 1. Během procesu nahrávání můžete minimalizovat nástroje, nechat je pracovat na pozadí.
  5. Klikněte na ikonu „Zastavit“ pro ukončení nahrávání. Nahraný soubor se zobrazí na rozhraní nástroje, jednoduše na něj dvakrát klikněte pro přehrání.

on-line záznam Beats 1

Mimo to vám po záznamu bude nabídnuto použít „Přejmenovat“ a „Editor ID3 tagů“ pro správu Beats 1 rádia.

Možnost 2: Nastavte úkol k záznamu Beats 1 rádia v určený čas

Za předpokladu, že jste fanoušek programu na Beats 1, můžete použít režim automatického záznamu rádia v nastaveném čase. Níže jsou kroky, jak na to:

  1. Po spuštění Beats 1 rekordéru, klikněte na „Nástroje“ – „Vytvořit plánované úlohy“.
  2. Nastavte „Název úkolu“ a „Spínač“ podle své vůle. Vezměte prosím na vědomí, že byste měli nastavit správný čas začátku nebo délku pro záznam zvuku, jak bylo plánováno. Podle harmonogramu vašeho požadovaného programu, můžete přidat několik úkolů.
  3. Dále, klikněte na „Vytvořit“ a tlačítko „OK“ k potvrzení úkolů.
  4. Spušťte rádio, dělejte co chcete, nebo dokonce opusťte počítač. Po dosažení časového bodu, rekordér automaticky spustí záznam.

auto záznam z Beats 1

Zaznamenaný zvuk bude uložen na pevném disku, stačí kliknout na „Otevřít složku“, abyste jej našli.

Možná je pro vás těžké vybrat si mezi těmito volbami lepší způsob, jak zdarma nahrávat Beats 1, pak se můžete potom na jednoduchý přehled. Apowersoft Online Záznamník Zvuku Zdarma je bezplatná aplikace, a může sloužit jako kvalifikovaný záznamník zvuku. Záznamník Zvuku, ačkoliv je to prémiový software, poskytuje metodu one-stop pro nahrávání, správu a sbírky Beats 1. Zkuste je teď, získejte možnost, která vám vyhovuje.

Hodnocení:4.3 /5(na základě 21 hodnocení)Děkujeme za Vaše hodnocení!
Vložil:proMac audio rekordér, Upravovat Zvuk, Záznamník Zvuku.Naposledy aktualizováno dne 13-09-2018

Zanechte komentář

Prosím vyplňte své jméno!
Prosím vyplňte obsah recenze!

Komentář (0)

Získejte je nyní!
APOWERSOFT
Exkluzivní
dárky
&
výhodné
slevy
Zjistěte více
Apowersoft Unlimited
Installer Jedním kliknutím pro 14+ Všech Produktů Apowersoft
new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru