První Audio Rekordér Kompatibilní s macOS 10.14 Mojave
Komentář

První Audio Rekordér Kompatibilní s macOS 10.14 Mojave

Naposledy aktualizováno dne 25-09-2018 autorem

Apple oznámil patnácté hlavní vydání macOS, nazvané macOS Mojave. V tomto novém systému najdeme výjimečné funkce, jako je Tmavý Režim, Dynamická Plocha, Nová Ochrana Soukromí a další. Některé aplikace však nepoběží tak dobře, jako tomu bylo u starších verzí operačního systému Mac.

Aby se vyřešil problém s neslučitelností, vydal Apowersoft významný upgrade k Audio Rekordéru pro Mac a tím umožnil uživatelům zaznamenat jakýkoliv zvuk z macOS 10.14 a zároveň tak vytvořil první program, který podporuje nahrávání na macOS Mojave. Kromě toho je související zvukové zařízení efektivně vylepšeno pro nahrávání zvuku na Macu ve vysoké kvalitě. O této nové verzi se více dozvíte níže.

Stáhnout

Nové funkce:

Vysoká kompatibilita v macOS Mojave

Předchozí verze tohoto audio rekordéru je dobře kompatibilní s operačním systémem Mac OS X Yosemite, OS X El Capitan, MacOS Sierra a MacOS High Sierra. Nyní jsme v této nové verzi přidali podporu pro nově vydanou verzi MacOS Mojave. V důsledku toho mohou uživatelé úspěšně nahrávat zvuk v macOS 10.14, aby v různých aspektech splnili své potřeby.

nahrávání zvuku macos

Inovativní Technologie Nahrávání Zvuku

Abychom uživatelům pomohli lépe nahrávat zvukové záznamy, odstranili jsme v nové verzi z předvolby systému Apowersoft Audio Device. Jinými slovy nová verze aplikace Audio Rekordér pro Mac využívá inovativní technologii záznamu zvuku a nezanechává Apowersoft Audio Device v nastavení systémového zvuku pro vstup / výstup. Proto se uživatelé nebudou soustředit na to, jaké zvukové zařízení si vybrat pro úspěšné nahrávání zvuku systému.

Výrazné funkce

Plně funkční Audio Rekordér

Apowersoft Audio Rekordér pro Mac podporuje nahrávání zvuku z různých zdrojů, včetně zvuku počítačového systému, mikrofonu nebo obojího, což umožňuje zaznamenat online rádio, zvukový rozhovor, vyprávění apod. Aby uživatelé mohli snadněji nahrávat, tento audio rekordér má také plánovač úloh, který vám pomůže automaticky zaznamenávat zvuk, když nejste u počítače.

Pokročilý Audio Editor

Jako všestranný a komplexní rekordér tato aplikace také poskytuje užitečný audio editor. S ním můžete odstranit jakoukoli část zvuku a zbytek uložit jako jeden soubor. Pokud je to nutné, můžete v editoru také vybrat několik částí zvukových souborů a exportovat jednotlivé soubory zvlášť.

editace zvuku

Výkonný Audio Konvertor

Navíc tento program má dokonce vestavěný konvertor, který dokáže převést zvukový soubor na formáty jako MP3, WMA, M4A, OGG, FLAC, WAV apod. Zahrnuje všechny hlavní typy souborů, které potřebujete přehrát na jakémkoli hudebním přehrávači nebo mobilním zařízení. Kromě toho podporuje sloučení více souborů do jednoho.

převést zvuk na MacOS

Apowersoft Audio Rekordér pro Mac zaznamenal pozoruhodný pokrok ve zlepšování zvukových nahrávek uživatelů za pomoci našich inovativních technologií. Navíc je první aplikací, která přidává podporu pro nahrávání zvuku v macOS Mojave. Bude to vaše první volba, pokud hledáte nástroj pro záznam zvuku. Stačí si jej níže stáhnout a užít si jej.

Stáhnout

Hodnocení:4.3 /5(na základě 17 hodnocení)Děkujeme za Vaše hodnocení!
Vložil:proTisková zpráva a zprávy.Naposledy aktualizováno dne 25-09-2018

Zanechte komentář

Prosím vyplňte své jméno!
Prosím vyplňte obsah recenze!

Komentář (0)

Získejte je nyní!
APOWERSOFT
Exkluzivní
dárky
&
výhodné
slevy
Zjistěte více
Apowersoft Unlimited
Installer Jedním kliknutím pro 14+ Všech Produktů Apowersoft
new
Podpora
Sdílet
Recenze
Komentovat
Zpět nahoru